Velká teorie nahrazení již není teorií, je to realita

Sdílejte článek:

GP

CPAC Hungary se konal tento víkend v Budapešti v Maďarsku. Konference se zúčastnili konzervativci z celého kontinentu a Ameriky. Nečekaným vrcholem víkendové konference mohl být strhující projev krásné Evy Vlaardinerbroek. Eva se v obraně křesťanské Evropy a současného útoku globalistické levice s cílem zničit naši civilizaci neudržela.

Zde je přepis projevu Evy Vlaardingerbroekové CPAC.

Dobrý den, Maďarsko. Dobrý den, Budapešti. Ahoj, kolegové Evropané a američtí přátelé. Děkuji moc, že ​​tu jsem. Dovolte mi na chvíli přeskočit od Mathies a ponořit se přímo do tématu, které není tak veselé, ale je velmi, velmi potřebné k diskusi. Dovolte mi, abych vás provedla uplynulými sedmi dny v Evropě.

Tento týden byly ve Stockholmu za bílého dne na ulicích pobodány tři tři starší ženy ve věku 70 let. V Londýně byli pobodáni čtyři lidé v časovém rozpětí pouhých 42 hodin. V Paříži se stovky afghánských migrantů bouřily v ulicích. A – také ve Francii byl do základů vypálen další kostel. A to, dámy a pánové, je jen několik incidentů za pár dní na našem krásném kontinentu. Ale všichni víme, že tyto incidenty už nejsou incidenty. Pokud je jedna věc jistá, je to, že víme a naše vlády také vědí, že existuje souvislost mezi masovou migrací a zločinem.

V nizozemském městě Dordrecht se onehdy stalo něco zajímavého. Oznámili, a to je malé město v Nizozemsku, v mé domovské zemi, že v tom malém městě bude umístěno nové azylové centrum. A co udělal magistrát? Řekli: „Chceme nabídnout občanům, kteří bydlí v blízkosti tohoto centra, tisíc eur na přijetí dalších bezpečnostních opatření. Naše nová realita v Evropě se skládá z častého znásilňování, ubodání, zabíjení, vraždění, střelby, dokonce i stětí. Ale abych měla jasno v jedné věci. To se dříve nestávalo. Toto je nově importovaný problém.

Samuel P. Huntington to předpověděl před více než 25 lety, když napsal, cituji: V novém světě masové migrace nebude nejpronikavější, nejdůležitější a nejnebezpečnější konflikt mezi společenskými třídami. Nebudou mezi bohatými a chudými. Budou mezi lidmi patřícími k různým kulturním entitám. V rámci civilizací dojde k kmenovým válkám a etnickým konfliktům. No, chlapec, měl pravdu? A nejhorší na tom je, že se zdá, že jsme se k tomu jako společnost stali lhostejnými. Když další bílý chlapec nebo bílá dívka zemře rukou imigranta, můžeme zavrtět hlavou, můžeme si povzdechnout, můžeme se dokonce na minutu nebo dvě rozzlobit, a pak budeme pokračovat ve svém životě. Nabízíme rodině myšlenky a modlitby, ale nikdy se nic nemění.

Dámy a pánové, co to o nás vypovídá? To je odpověď společnosti, která to již vzdala, společnosti, která již přijala svou porážku. Ale je to pravda? Už jsme to vzdali? Opravdu přijímáme novou realitu, kterou pro nás naši globalističtí vůdci mají na mysli? Jednu věc vím jistě, a to, že pokud se nic nezmění, pokud nezačneme vážně bojovat za náš kontinent, za naše náboženství, za naše lidi, naše země, pak tato doba, ve které žijeme, půjde dolů. Historie jako místo, ve kterém západní národy již nemusely být napadeny nepřátelskými armádami, aby mohly být dobyty. Tato doba se pak zapíše do dějin jako období, ve kterém byl vetřelec aktivně pozván zkorumpovanou elitou. A nejen, že tato zkorumpovaná elita pozvala nepřítele dovnitř, nechala za to zaplatit i původní obyvatelstvo.

Vyvodím zde zakázaný závěr. Velká teorie nahrazení již není teorií, je to realita. Na nahrazení je zajímavé, že establishment buď svou existenci popře, nebo když se k tomu přiznají, řeknou, že je dobře, že původní evropská populace brzy přestane být na vlastním kontinentu většinou. Nizozemská národní ostuda a přezdívaný Klimatický papež Frantz Timmermans již v roce 2015 prohlásil, že rozmanitost je osudem lidstva a že Evropa bude rozmanitá.

A samozřejmě si myslím, že už všichni víme, co znamená slovo rozmanitost. Znamená to méně bílých lidí, méně vás. Představte si to v asijské nebo africké zemi. Představte si, že jejich vůdci se radují z toho, že jejich lidé již brzy nebudou v jejich vlastní zemi tvořit většinu. Absolutně nemyslitelné, nepředstavitelné. Rozumné. Co je tedy na světě špatného s našimi vůdci? Základní sentiment toho, co říkají, je vždy stejný. Náš establishment tvrdí, že bílí lidé jsou zlí a že naše historie se nějak zásadně liší od historie ostatních. Vědomě či nevědomě nasáli lži a protibílá dogmata neomarxistické kritické rasové teorie.

To je to, co se vás, maďarský národ, suverénní národ, snaží totalitáři v Bruselu přinutit, abyste přijímali imigranty, přestože obyvatelé řekli ne a vláda také. Ale nenechte se mýlit, většina Nizozemců o to také nežádala. Stejně jako Brusel nutí Maďarsko, aby přijalo tato slova imigrantů, dělají totéž nyní, dokonce i v nejmenším z měst v Nizozemsku. Žádná část nesmí zůstat holandskou v tradičním slova smyslu. Žádná část Evropy nesmí zůstat evropskou. Není těžké pochopit proč. Pokud stará Evropa na určitých místech stále existuje, pak lidé budou moci srovnávat novou Evropu se starou, a problesknou zprávy, dají přednost té staré. To je důvod, proč eurokraté tak nenávidí Maďarsko.

A jejich poselství je jasné. Náš způsob života, naše křesťanské náboženství, naše národy, ty musí jít bez výjimky. Jejich vizí budoucnosti je neoliberální, k nepoznání Evropa, kde se každé město stává Bruselem. Ošklivé, špinavé, nebezpečné, nulová sociální soudržnost, kde se budovy neustále staví a zdá se, že nikdy, nikdy nebudou dokončeny. I když to dělají, konečný výsledek je ošklivý nebo tak nějak, než to, s čím začínali. Co nám zbývá? Trvalý stav izolace, zmatku a dezorientace. Dámy a pánové, vítejte v Novém světovém řádu.

Jaký je tedy protijed? Silná křesťanská Evropa suverénních národních států. Proto musíme přímo odmítnout lež, že nacionalismus způsobuje válku. Není to nacionalismus nebo národní suverenita, co způsobuje válku. Je to expanze. Kde v Evropě to dnes najdeme? Pouze na jednom místě, v Bruselu. Není to legrační, jak ti samí lidé, kteří narušují naši národní suverenitu a rádi to dělají, to všechno dávají tamním eurokratům, že tito lidé nám nyní říkají, že musíme utratit miliardy a miliardy eur na národní suverenitu? Z Ukrajiny? Je to vtip, upřímně, a je to dost nemocný, drahý a nebezpečný vtip.

Během nedávného rozhovoru se mě jeden tazatel zeptal: Myslíte si, že jste někdy zašli příliš daleko? Myslíte si, že jste někdy příliš radikální? Na vteřinu jsem o tom přemýšlela a řekla jsem: Ne, nemyslím si, že zajdu příliš daleko. Po pravdě řečeno, dámy a pánové, myslím si, že v Evropě nejdeme dostatečně daleko. Myslím si, že pokud opravdu přemýšlíme o organizovaném strukturálním útoku na naši civilizaci, neděláme dost. Děláme dost pro to, abychom zastavili útok na naše rodiny, na náš kontinent, na naše země, na naše náboženství? Když slyšíme o další vraždě, dalším pobodání mladého nevinného dítěte, uděláme dost? Když víme, že naše národní suverenita byla v posledním století odevzdána Bruselu, děláme dost? Když slyšíme, že křesťanské děti v Německu nyní konvertují k islámu, aby zapadly, děláme dost? Myslím, že ne. Totalitní institut Evropské unie musí sestoupit. Řeknu to jasně, nevěřím v reformy. Když jsou základy vaší instituce shnilé, a to je případ Bruselu, můžete si na ní přestavět dům, jak chcete, ale stejně se bude hroutit.

Takže jediná odpověď je, že Babylonská věž musí být zničena. Dámy a pánové, jsme dcery a synové největších národů na Zemi. A musíme se ptát sami sebe, co se nám stalo? odkud pocházíme? A co je důležitější, kam jdeme? Naše elity nám vyhlásily válku a nyní je čas, abychom se oblékli do plné Boží zbroje, bránili se a zvítězili. Děkuji mnohokrát.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)