7.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Další Němka doplatila na paktování s muslimem – byla nalezena zavražděná ve svém bytě

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Vraždy ze cti se staly již běžnou součástí multikulturně obohacovaných zemí. Kdypak zejména mladým dívkám dojde, že podobné svazky jsou velmi často smrtící? Mnoho zastánců multikulturalismu většinou argumentuje tím, že k vraždám dochází i v běžné evropské společnosti. To je sice pravda, nicméně pokud se podíváme na počet žen, které jsou zavražděny v muslimských zemích svými muži, otci či bratry, tak jde o nesrovnatelně větší číslo. Západní životní styl je pak to, co je podněcuje vraždit často i v Evropě, neboť jejich představa je taková, že jejich partnerka bude žít jako správná muslimka. To ovšem většině mladých Evropanek nevyhovuje. Než stihnou z podobného vztahu vystřízlivět, je často pozdě…

Žena (25) byla nalezena mrtvá ve svém bytě v Backnangu v úterý odpoledne. Podle prvotních šetření zemřela násilně – podezřelým je partner ženy – Syřan (29).

Partner mrtvé ženy měl kolem 12:45 dopravní nehodu na venkovské silnici a utekl pěšky. Policie po muži pátrala a zatkla ho kolem 16:30 hodin. Muž byl dočasně zatčen.

Kriminalisté začali vyšetřovat okolnosti smrti v úterý odpoledne. První vyšetřování a nálezy v bytě posílily podezření, že žena zemřela silou. 29letý muž je podezřelý z trestného činu. Podezřelý, který se narodil v Sýrii, má být ve středu předveden před soudce.

Vyšetřování probíhá v úzké konzultaci se stuttgartskou prokuraturou a pokračuje.

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x