12.4.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Z německého školství se stává džungle. Bití, šikana a negramotné děti jsou na denním pořádku

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Tenhle status dejte prosím před oči každému sluníčkovému magorovi, který vám bude tvrdit, že multikulturní soužití a výchova stylem nemusíš nic umět, hlavně když budeš mít šest pohlaví a respektovat to, že se spolužák cítí jako kůň, je v pořádku. Není. Z těch dětí vyroste z poloviny banda nevzdělaných, frustrovaných a do života nepoužitelných sněhových vloček, a z poloviny též nevzdělaných, ale pro změnu agresivních a nic nerespektujících zakládajících členů novodobých pouličních gangů.

Jako přestaňme si sakra už konečně lhát do kapsy, že to zvládneme. Nezvládneme, protože to zvládnout nejde. Jakmile jednou pohřbíme naši kulturu a fungující školství, už se z toho nevyhrabeme. Fakt to chcete svým dětem udělat? Chcete aby se měli jako v Německu, kde podle Institutu pro výzkum rozvoje škol (IFS) na univerzitě v Dortmundu téměř každé druhé dítě navštěvující čtvrtou třídu bylo zbito nebo mu někdo ve škole ublížil? A více než deset procent zažívá on-line šikanu? Kde na základních školách vyplynulo, že 25 procent dětí ve čtvrtých třídách neumí pořádně číst. To znamená, že každý čtvrtý žák čtvrté třídy nezvládne ani minimálně porozumět textu.

Proč si myslíte, že to je? Protože Němci se najednou rozhodli, že se vymlátí mezi sebou a budou z nich negramoti? Nebo proto, že někdo podobný našemu Vítku Dozimetru Rakušanovi schválil nesmyslný migrační kvóty a nacpal těm dětem do škol děti úplně jiných kultur, kteří ty „původní“ přejely jak malinu? A proč tomu zženštilý a feminismem prolezlý systém neumí zabránit? No právě proto. Protože tak dlouho sluníčkově ustupujete, až dostanete nesluníčkovým šutrem po hlavě.

Kopance do hlavy, znásilnění na školním záchodě, rány učitelce od jedenáctiletého hocha. Hromadná rvačka mezi žáky, učiteli a policisty na střední škole v Berlíně. Zraněno 49 lidí. Dva patnáctiletí spolužáci Campus Efeuweg zbili spolužáka, přičemž jeden z nich ho držel na zemi. Oběť byla vážně zraněna na hlavě. Jedenáctiletý chlapec hodil židli přes celou třídu a zranil spolužáka. Učitelka se snažila útočníka uklidnit, ten ji udeřil a kopl. Znásilněná 13 letá dívka na záchodě. Zdroj: Die Welt dle interní zprávy policie.

Opravdu to chceme i tady? Jako nefunguje to. Nikdy a nikde. A s každým zvoleným členem této pětikoalí smečky volíte právě toto. S úplně každým. A tím, že se na volby vykašlete taky. Stačí se totiž podívat na Slovensko, kde jedině velká účast těch, co jim to stálo za to, změnila libtardí vítězný zpěv na ublížené fňukání.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)