26.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: Řádění BLM se mění v občanskou válku, v Portlandu zasahuje policie (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nepokoje, ke kterým dochází ve většině větších měst USA, mají většinou  podporu tamních demokratických starostů. Ve městech, řízených demokraty, tak mají rabující a ničící davy víceméně zelenou. Tou špatnou je přece policie, ne bandy černochů a bílých sluníček z Antify! Nepokoje se dnes v noci nevyhnuly ani americkému Portlandu.

Americký prezident Donald Trump vyzval federální policii, aby zastavila protibělošské nepokoje BLM a Antify v americkém Portlandu v Oregonu. Demokratický starosta však opatření odsuzuje a chce, aby byla policie odvolána.

Právě do Portlandu Donald Trump vyslal stovky federálních policistů, aby pomohli zastavit nepokoje extremistů z BLM a Antify.  Policie se s výtržníky nepárala, použila proti nim slzný plyn a ultralevicové extremisty nakládala do černých neoznačených aut a odvážela z místa nepokojů. Velká bitva proběhla před budovou federálního soudu (viz video).

„Je to tady docela děsivé,“ říká novinář televizního kanálu a poukazuje na to, že federální policie připomíná vojsko. Alternativní novinář Andy Ngo zveřejnil video, na kterém ukazuje, jak policie střílí na výtržníky.

Portlandský demokratický starosta Ted Wheeler však není na Trumpově straně a označuje federální policii za „okupační mocnost“. Požaduje, aby policie opustila město. Wheeler sám uvízl v oblaku slzného plynu ve středu, když se zúčastnil nepokojů.

Americký prezident označil demonstranty za anarchisty a přislíbil příliv dalších příslušníků federálních bezpečnostních sil městům, kde v současné době vládnou demokraté a která s jejich souhlasem extrémní levice pustoší.

„Portland se úplně vymkl kontrole. Federální policie nepokoje potlačila a myslím, že jsme také umístili hodně lidí do vazby. Zastavili jsme nepokoje a pokud to začne znovu, velmi snadno je opět zastavíme,“ řekl ministr pro vnitřní bezpečnost.

Nepokoje a rozvracení země prostřednictvím anarchistů z BLM a Antify od začátku organizují demokraté za účelem snížení preferencí Donalda Trumpa a zajištění vítězství pro Bidena. Dnes už to ví drtivá většina Američanů, alespoň podle jejich reakcí na různých diskuzích.

Ostatně, ani demokratičtí starostové se nesnaží nepokojům zabránit, ale naopak je ještě podporují. Pak už by mohl demokraty volit skutečně jedině někdo z těch, kdo se sami nepokojů účastní, či muslimové, jimž Biden přislíbil nemalé výhody v případě, že bude zvolen. Takže čím více se takto budou demokraté „odkopávat“, tím méně sympatií řadových občanů si získají.

Víc podobných akcí a je celkem jasné, kam se budou sympatie většiny řadových Američanů u nadcházejících voleb přelévat…

Redakce
Sledujte PP
Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg