1.8.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Vlna hromadných znásilnění v Řecku

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Řecko je vstupní branou do Evropy, což znamená, že se nevyhne vlně „obohacování,“ která je při zvýšeném výskytu muslimů, kteří považují nemuslimky za lovnou zvěř, běžná. Obohacování se netýká jen místních žen, ale stále více i turistek, takže například Velká Británie (která se ovšem může sama „chlubit“ zvýšeným výskytem hromadného násilí) nyní varuje turistky před tím, aby se v Řecku pohybovaly bez doprovodu.

Více znásilnění a sexuálních útoků bylo hlášeno britskými občankami, které byly na dovolené v Řecku, než z jakékoli jiné turistické destinace po celém světě, uvedlo britské ministerstvo zahraničí, které nyní vydává varování svým občanům. Říká, že to není řecké místní obyvatelstvo, které představuje hrozbu, ale nechce říci, které skupiny za zločiny stojí. Zprávy z posledních týdnů však ukazují, že bestiální útoky provádějí především nelegální migranti z muslimských zemí.

Začátkem tohoto týdne byla 23letá žena napadena a znásilněna dvěma migranty na pláži na řeckém ostrově Serifos. Jen o několik dní dříve byla 18letá britská dívka na Krétě znásilněna dvěma pákistánskými muži. Koncem června byla 25letá těhotná žena unesena a hromadně znásilněna třemi Pákistánci a Jedním Afgháncem. Britské ministerstvo zahraničí nyní  varuje turisty, píše The Guardian.

Birmingham Mail informuje o britské ženě, která byla na konci června na dovolené se dvěma přáteli na Krétě. Na večírku se vzdálila v davu od svých přátel. Najednou byla násilím vytažena z baru a odvlečena na nedalekou pláž, kde byla znásilněna dvěma muži. Ve stejném měsíci byla na Krétě hromadně znásilněna další britská dívka ve věku 18 let, píše The Sun. 18letá dívka se opalovala na pláži, když se náhle připlížili dva muži, kteří ji znásilnili. Zadrželi svou oběť v lehátku a střídavě ji znásilňovali. Dva pákistánští muži ve věku 23 a 26 let byli za tento zločin zatčeni, píše Neakriti.

V pondělí byla 23letá Řekyně hromadně znásilněna na ostrově Serifos ilegály. Policie má podezření, že byla zdrogovaná v baru, informoval deník Greek City Times. Pak ji proti její vůli vytáhli dva muži na nedalekou pláž, kde ji znásilnili. Policie tvrdí, že ženě se navzdory jejímu zoufalému stavu podařilo docela podrobně popsat pachatele, kteří podle ní pocházejí buď z Pákistánu, nebo z Bangladéše.

25letá Řekyně, která byla ve třetím měsíci těhotenství, byla odvlečena do uličky v Aténách a znásilněna mužem z Afghánistánu. Když křičela o pomoc, přišli k ní tři muži z Pákistánu, načež si myslela, že je zachráněna. Zavolali taxík, ale místo toho, aby ji odvezli do nemocnice, odvezli ji do bytu a hromadně ji znásilnili, píše  Proto Thema. Tři Pákistánci ve věku 19, 21 a 27 let byli zatčeni, ale Afghánec zůstává na svobodě.

Řecké City Times také hlásí, že tři ilegálové z Pákistánu a jeden Afghánec čelí obvinění z napadení a znásilnění 40leté ženy z Bulharska. Afghánec měl údajně vztah s obětí.

 

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)