15.11.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Už jste si dneska převlékli spodní prádlo a s ním i pohlaví?

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN CHÁB

Míra tolerance je natolik zničující, až se stává netolerantní. Svět se přestává řídit podle starých zákonitostí, u nichž jsme měli pocit, že jsou uhelným kamenem celého lidstva. Hodnoty, kované do našeho genofondu po tisíciletí, berou během posledních několika málo roků za své. Je nová doba. Doba nezřízeného aktivismu a vynucované tolerance ke všem odchylkám ze standardu. Kdy se až zdá, že standard začíná být odchylkou.

V Řecku uzákonili v roce 2014 zákon o transosobách. Do té doby u nich platila česká varianta. Pokud nebyl člověk smířen se svým pohlavím, musel podstoupit nekonečné množství psychiatrických i psychologických vyšetření, než se přikročilo k operaci změny pohlaví. Bez operační změny pohlaví proces nebyl uznán. Nově se v Řecku stačí prohlásit za opačné pohlaví, úřady takovou skutečnost prostě zavedou do svých análů. K tomu byla snížena hranice takové tolerance na patnáct let člověka.

Proti tomu se na Facebooku vyhranil řecký legendární fotbalista Vasilis Tsiartas. A to slovy: „První změny pohlaví by měly provést děti těch, kteří hlasovali pro tuto ostudu. Podívejme se, jakou mají hrdost. PS: Legalizujte pedofilii a dokončete zločiny.“ Pak dopsal, že Bůh stvořil Adama a Evu. Za to si vysloužil deset měsíců v kriminálu. A pokutu pět tisíc euro. Svého vyjádření se bývalý fotbalista dopustil (ale ano, dopustil, teď už se prostě jen dopouštíme různých vyjádření) v roce 2017. K rozsudku došlo minulý čtvrtek.

Asociace na podporu transgenderů, která vedla proti Tsiartasovi obžalobu, nyní bude žádat odškodné za zbytečně dlouhé soudní řešení celé věci. Však od podání trestho oznámení uběhlo pět let. Což je neakceptovatelné. Asociace deklarovala svou absolutní spokojenost s Tsiartasovým trestem a zároveň zdůraznila, že bude pokračovat v načaté cestě. Cílem je bojovat proti všem formám nesnášenlivosti, rasismu a podněcování k diskriminaci, nenávisti a násilí. Asociace zároveň doufá, že plně ochrání lidská práva a svobody LGBTI komunity, a zejména transgender lidí, v každém sektoru veřejné i soukromé sféry.

V Americe se také urodilo. Však je to země úrodná. V Americe se devatenáctiletý chlapec prohlásil za dívku Brían Nguyen, vyhrál tamní lokální Miss nejkrásnější dívky a dostal stipendium ve výši 7500 dolarů. Stipendium Miss Greater Derry Scholarship, finanční ocenění založené na podporu mladých žen v akademickém světě. Vedle obézního Brían Nguyena stálo dvacet hezkých děvčat a odevzdaně tleskalo, že jim mladý chlapec sebral pro mnohé životní šanci dostat se na univerzitu. Fajn progrese, není-liž pravda.

„Jsem u vytržení z toho, že jsem PRVNÍ transgender žena, která se stala místní držitelkou titulu Miss Greater Derry, a doufám, že na mě budou všichni hrdí a že se stanu první, kdo vstoupí na pódium Miss America. Jsem Brían Nguyen, vaše Miss Greater Derry 2023,“ zaznělo ze stupně vítězů.

V Ontariu v Kanadě je zase k vidění učitel ve škole, který nosí obrovská protetická prsa s výrazně vystupujícími bradavkami. Protetická prsa ženy nosí po prodělané rakovině prsu a po jeho odstranění. Pan učitel, který nosí zářivě blonďatou paruku, rtěnkou křiklavě zvýrazněná ústa, není po rakovině prsu. Ale protetická prsa velikosti vzducholodí přesto nosí. Škola spolu s rodiči se pokusila do věci zasáhnout skrze školský kodex o vyhovujícím oblékání. Na prsatého pana učitele ovšem nedosáhli. Na něj se kodex nevztahuje, o čemž rozhodla Školní rada Ontaria. No, tak tam učitele mají doposud. Učí děti a drká do vybavení školy svými masivními umělohmotnými ňadry.

Ale vraťme se do USA. Tamní feministická aktivistka Jeanna Christine Hoch je pod útokem transgenderových aktivistů. Kamkoliv jede s předáškou mluvit o feminismu a ochraně dětí, obklopí ji transgenderoví aktivisté, překřikují ji, plivou na ni, útočí na ni. V rámci šikany zveřejňují přesnou adresu, kde bydlí, SPZ jejího auta, adresu škol, kam chodí její děti. Vyhrožují jí. Jedná se o muže, kteří prohlašují, že jsou ženy. Tedy transosoby. Podle jejich logiky feminismus šlape po právech transosob. No, šlape, feminismus slouží k ochraně žen, a tedy jistému upřednostnění práv žen nad právy všech ostatních, tedy i transosob. Jeanna Christine Hoch je nyní pod ochranou policie. Fascinující je, že k šikaně se s nadšením přidala i Antifa. To je ta, s jejíž vlajkou se fotil náš ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš.

„Ženy byly vždy zneužívány a umlčovány, když se snažíme mluvit za sebe a své děti. Tito agenti Antify nedělají nic nového nebo zvláštního. Nebojují proti represivnímu systému. Jsou to utlačovatelé,” řekla magazínu Reduxx feministka.

V Norsku zase brázdí média i chodníky hlavního města Oslo muž, který se cítí být invalidní ženou. Říká si Viktoria Alme. Invalidní v tom smyslu, že má paralyzované nohy. Jezdí na invalidním vozíku. Podle vlastního vyjádření jako chlapec záviděl jinému chlapci, že má po zranění nohy berle. Všichni si berle vyzkoušeli, jen Alme zůstal stranou, aby se nepřišlo na to, jak jej to vzrušuje. Se svou touhou po invaliditě vydržel plných padesát let. Pak si začal oblékat šaty své ženy, oblékat si její boty, chodit doma v ženském. Poté usedl na invalidní vozík. Začal se malovat. V rozhovoru prozradil, že to může být jistá forma fetiše.

Pod článkem v deníku Good Morning Norway o tomto člověku bylo za jeden den 900 komentářů, druhého dne, kdy deník oznámil, že bude mazat všechny nenávistné komentáře, zůstalo v diskusi 47 komentářů. V těch negativních (nově nenávistných) se lidé zmiňovali o tom, že Almeho praktikování povede k zlehčování skutečně postižených, k odporu pomoci postiženým, protože u nich může být možnost, že svou potřebnost jen předstírají. A tak podobně.

Svět se nám mění.

Čerpáno z: Good Morning Norway, Reduxx, The Star, Greek City Times, Greek Reporter

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)