
Továrna na lži založená Jourovou nyní pracuje na 1000%: Masakr teroristů z Ukrajiny se vymlčí, odveta je spuštěna ve všech masmediích!
PETR POKORNÝ
Výsledek? O teroristickém útoku Zelenského, kde zavraždil 21 dětí, je tichoučko, ale když zemřela jedna osoba po mohutné odvetě, vřískají všechny továrny na lži založené Jourovou a Kartousem Evropských hodnot jak o život!
A takto lidem vymývají mozky od roku 2004, takto snadno mají vymydlené mozky voliči bývalého komunisty Pavla, který vede opoziční Pětikoaliční stoku!
DŮKAZ!
A určitě o jednom (možná čtyři) zabitém bude vřískat Jílková „Máte slovo“, určitě bude o jednom zabitém vřískat bývalý bolševik jako Pavel i Pirát bývalý bolševik Votápek a určitě o tom budou vřískat všechny pořady CNN Prima News a České televize za pomoci Pětistoky formou slov továrny na lži Elfů a trollů od Kartouse a Evropských hodnot.
DŮKAZ
A ještě jedna důležitá zpráva
Lidé se ptají, zda po tak velkých masakrech v Kyjevě viz foto, je zpráva o jednom mrtvém, možná ještě dalším, věrohodná, když to nemá logiku a zda Rusové nelžou. Ne, nelžou, potvrzují to i z Ukrajiny. Ten důvod je prostý: Ukrajinci už od roku 2014 vraždí a masakrují civilisty bez varování, bombardují školy a ubytovny dětí v noci bez varování, zatímco prezident Putin to oznámí USA, zpravodajské služby vyrují Zelenského, ten to (stejně tak nyní) předal starostovi Kličkovi, Ukrajinci zalezli do sklepů a nikdo skoro nebyl zabit. Důkazy můžete všude násobně dohledat. Už i samotní Rusové se zlobí na Putina, že se chová tak hezky k Ukrajincům, ač jsou za zvěrstva Zelenského zodpovědni, ale on dává důkazy, že sami Ukrajinci nechtějí bojovat a Zelenského komando je nahání jak divokou zvěř a reportuje hned na frontu, pokud neutečou do zahraničí.
Zde Ukrajinci po informaci od starosty Klička uprchli do krytů!

Proto také SPD, Okamura, Rajchl, Vondrráček a další neútočí na Ukrajince u nás, ale na zločinné Ukrajince, kteří zabíjejí, znásilňují a naše justice se k nim chová jako k těm, co se strachem utekli z Ukrajiny!
A to je to svinstvo svinstev!
Ale hlavně v masmediích nemluvit a nepsat o masakrech od roku 2014, od kdy Ukrajina masakruje rusky mluvící občany v řádech tisíců, než jim prezident Putin přišel na pomoc. Dokonce zavřeli několik webů, aby pravda nevyšla najevo a masmedia mohla jednostranně vymývat lidem mozky.
Vzpomínáte?
Nášivky nacistů ovládly Kyjev. Noví banderovci vycenili zuby

Trollí továrny na lži pod vedením Kartouse, hlavního ideologa, jedou na tisíc procent!
Dokonce českou továrnu na lži vedenou PROKAZATELNĚ Jourovou a Kartousem umístili do Petrohradu a roznášeli to po celém světě. Že nikdy nikdo skutečně nic nenašel? No a co? Psalo se o tom a to stačilo: Jourová za to dostala odměny až milion měsíčně a doživotná obrovský důchod a trollové a Elfové jsou beztrestní pod vedením Kartouse a bývalého komunisty Pavla. Ostatně, i ten byl v tomto cvičen jako „agent Pávek“!
Ruská propagandistka odhaluje pozadí dezinformační mašinerie
Dnes už každý ví, že je to Kartous pod vedením bývalé komisařky Jourové ve spolupráci s Koudelkou BIS. Hlavně si všímejte, jak masmedia pracují jednotně, a když zavelí bývalý agent Pávek, dnes prezident Pavel, masmedia mlčí, když zavelí bývalý agent Pávek, dnes prezident Pavel, masmedia spustí goebbelsovský bengál.
Jak dlouho si to vymývání mozků ještě necháme líbit?
- Jasná myšlenka v duchu ODS: Na podzim uvidíme - 17.6.2026
- Učitel jako výkvět národa - 17.6.2026
- Copak to ti “Rusáci” zase v Kyjevě trefili, že z toho byl takový povyk? - 17.6.2026



Putin zkrátka bere Ukrouše jako Rusy, svoje lidi. Oni také v drtivé většině Rusáci jsou. To je další důvod, proč bychom se do této podivné „války“ 2 Rusáků neměli plést. A hlavně si ty Rusáky nestěhovat domů. Ať se dohodnou mezi sebou, to je nejlepší možnost.
Putin zkrátka bere Ukrouše jako Rusy, svoje lidi.
řekl bych že jsou dokonce pro něj přednější
Svým způsobem asi jo, protože do ruský armády verbuje nejradši různý čmoudy z okrajových oblastí. Průměrnej Ukr tak má k Rusovi daleko blíž.
Autore, vy jste vážně zábavnej.
Polomongolský rusácký dobytek přes 4 roky vraždí lidi na Ukrajině, včetně dětí, a vy se nám tady málem rozpláčete nad pár vychcípanými rusáky.
No jo, holt si mysleli, že se ta válka povede někde jinde a jich se nedotkne. A už to vědí, že se spletli.
A přitom by stačilo odtáhnout s vojskem do té své zaostalé říše a „teroristické“ útoky by rázem ustaly.
Mimochodem, Němci za války taky označovali veškerý odboj za terorismus. Podobnost čistě náhodná.
Tak jděte do prdele, odporná rusácká bando!! Táhněte do rusácka, když se z něj tak poděláváte.
polomongol evidentně ignoruje všechny důkazy o tom kdo jak válku začal – otázka zní zda autor nenávistného rusofobního komentáře je za a vymytý mozek nebo za b vymývač. Úroveň příspěvku říká a je správně. A to je i fajn protože pokud na straně banderovců jsou duševní a morální zombie úrovně Danuše nebo Pávka je to signál že my ostatní to vidíme správně
Náš druhý ko to t
se tady vyzvracel. Pľďolo, koukám, že taky bojuješ o bednu „největší idiot“
Zaber hochu, to bylo slabé.
Je to tak, je tady dnes hodně bláznů, Rusko vydalo oficiální varování.. No Putin se Zelenskym jednat nebude, označuje ho za nácka. Budeme sledovat demonstraci sily. A poprvé se míří na velitelské stanoviště. Evropa se Ruska bojí Rusové Evropy ne.
Asi budou oříšky se zelim.
Žadatelé o humanitární dávku se budou muset zdržovat na území České republiky alespoň 16 dnů v měsíci, za který dávka náleží.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vlada-projedna-prisnejsi-podminky-pro-uprchliky-pred-valkou-z-ukrajiny.A260525_054246_domaci_kop
Stalin navezl dobytcaky Rusy na Ukrajinu, aby byla pro budouci potrebu zamorena ruskymi obyvately. To se ted Putinovi hodi, aby tu nasilnou naplavu mohl chranit svou “Specialni operaci”. Kdyby ta nasilim navezena ruska naplava v klidu zase odesla, nemel by duvod, tedy spise zaminku k valce. Cesi vyhnali Nemce, proc by Ukrajinci nemohli vyhnat Rusy?