
To nebévalo
VIDLÁK
Jak se pozná, že žijeme ve zlomové době? Dějí se zlomové věci. Tedy věci, které se dlouho nestaly a nebo které se nestaly ještě nikdy. Zpochybňují se pravdy, které byly nepochybné, zpochybňují se kazatelé pravd, kteří byli neomylní, zpochybňují se kotvy, které ještě nedávno byly naprosto pevné a to, co bylo bez alternativ (tedy alternativlos, pozn. Angely Merkelové), teď má variant, až to hezké není a to hlavní, co mocné nejvíc štve, je to, že lůza zvedá hlavu a „boží tajemství zpytuje prokletými otázkami.“
Čekali byste, že ve Slovinsku zkusí vyhlásit referendum o odchodu z NATO? Já vím, referendum ještě není vládní či legislativní akt, ale čekali byste to od Slovinců? Ti přece byli vždycky ještě více hodnotově ukotvení než Praha. Ti přece neochvějně budovali evropské hodnoty a šlo jim to ještě lépe než nám. A teď najednou referendum… Buď jsou demokratičtější než my a prostě se nebojí i takových otázek a nebo zjistili, že NATO není součástí řešení, ale součástí problému.
Čekali byste, že henten blackout přijde tak brzy? Zatím byl takový soft… malé připomenutí, na jak tenkých fázových vodičích visí naše civilizace. Byla to ukázka, co se stane, když půlka země závisí na jednom drátu, který byl už před deseti lety starý a nebylo žádné jiné vedení, které by se těch německých přetoků proudu ujalo. Já myslel, že to bude čekat až nás… někdy za dva roky. A ejhle ne, náš světový lídr stihl dojebat i tohle.
Čekali byste, že německý kancléř nebude ve spořádaném Německu zvolen napoprvé? Že se bude muset ponížit a opřít se o extrémistické hlasy? Samozřejmě, ne extrémistické od AfD, ale od Zelených? Čekali byste, že se ve spořádaném Německu začne Sahra Wagenknecht sbližovat právě s těmi „fašisty“ z AfD? V Německu je tato otázka stokrát citlivější než u nás, když tady někdo někoho označí za nahnědlého, nikoho to nezajímá, ale když totéž udělají v Německu, lidé na to ještě slyší… Ale jak vidno, už to také není jako dřív. Obzvlášť, když Friedrich Merz už používá vysloveně Dolfiho rétoriku o vůdčí německé úloze v Evropě a potřebě zbrojit na Rusa.
Čekali byste, že se Sociální demokracie začne obrozovat? Že se zbaví všech těch Pocheů a Petříčků a poslední dny budou odtikávat Šmardovi? Čekali byste, že osmdesát procent členské základny bude nadšená, že se zbavila těchto pout a začne plánovat normální sociálně demokratickou budoucnost?
Čekali byste, že postoj Evropy k USA začne být vysloveně schizofrenní? Trump je fůůůj, ale hladce jsme si schválili peníze na militarizaci, ze kterého budou týt především americké zbrojní firmy? Věřili byste před rokem, že se Petr Pavel před Trumpem oddělá blbými řečmi? Čekali byste, že Trump s Putinem najde společnou řeč, takže Amerika přestane na Ukrajinu dodávat pokročilé zbraně? Co to ukazuje? Slabost USA nebo ruskou sílu? Věřili byste před měsícem, že Elon Musk bude zakládat novou politickou stranu, protože není spokojen se škrty v amerických výdajích a stal se přímo apoštolem apokalypsy ohledně možného amerického bankrotu?
Čekali byste, že Zdechovský bude deklamovat, že skončí s politikou, pokud europarlament schválí nové šílené klimatické cíle? Sice se mu nedá věřit ani slovo, je to lidovec stejně perfidní jako jeho kolega Bartošek či Jurečka, ale ukazuje to, kam se evropská politika dostala. Byl to Zdechovský, který se vyvracel ze skandálu Evropské komise, která si podplácela klimatické neziskovky, které chrlily ty správně vycházející studie.
Tak tento Tomáš Zdechovský bude mít možnost, myslet svoje slova vážně a bude moci dokázat, že není jen dokonalý oportunista.
Dnes, v pondělí 7.7.2025 totiž dojde grilování Uršuly Leyenové a ve čtvrtek se bude hlasovat o jejím odvolání. V ojroparlamentu totiž vznikla iniciativa, která posbírala dost podpisů pro toto hlasování. Náš Ondra Dostál i Kateřina Konečná se k tomu samozřejmě připojili a samozřejmě budou hlasovat pro její odvolání.
Nevím, jestli bude tento německý symbol grýndýlového rozvratu odvolán, spíš bych si myslel, že nebude, protože ani Koněv s Žukovem nezničili německou armádu tak dobře, jako svého času ona, takže proč bychom měli mít štěstí a tato dokonalá ruská a čínská agentka by byla odvolaná, ale stane se alespoň jedna věc. Bude se hlasovat po jménech. Koncem týdne budeme vědět, jak to kdo z českých europoslanců myslí s touto zemí. Tři měsíce před volbami budeme mít dokonalý obrázek o tom, kdo je Uršule loajální a kdo je ochoten omluvit její grýndýloviny i fajzroviny… a kdo to omlouvat nehodlá a když už třeba miluje EU, alespoň chce, aby měla normální vedení.
Za týden budeme vědět, kdo je vlastenec a kdo je vlastizrádce. Takhle jednoduché to bude, protože ať jste euroskeptik nebo eurooptimista, Uršula je škůdce vždycky. Kdo nehlasuje pro její odvolání, ten to myslí dobře se svojí peněženkou, ale ne s Evropou.
A Dechovský… na tvoje hlasování se osobně těším úplně nejvíc!
VIDLÁKOVY KYDY
- Slyším trávu růst - 23.6.2026
- Ondřej Prokop: Proč se mě ODS, Piráti a STAN v Praze tolik bojí a snaží zbavit? - 23.6.2026
- Zalykání se vlastní ušlechtilostí - 23.6.2026


(25 votes, average: 4,12 out of 5)
„když tady někdo někoho označí za nahnědlého, nikoho to nezajímá, ale když totéž udělají v Německu, lidé na to ještě slyší…“ – – – u nás když má někdo jiný názor, tak se mu říká komunista. Opak komunisty je u nás disident, což je člověk podporující aktuální režim a bojující proti tomu režimu, který zde dávno není. Paradoxní situace a zmatení pojmů, že?
Zlomová doba směrem dolů se pozná podle toho, že hlupákovi věří a doufají, že on s tím něco udělá, hlupáci ještě větší. Hlupáci a hlupáci ještě větší nesnáší a kritizují, ponižují, uráží ty, kteří jsou chytří, vzdělaní, inteligentní a umí se chovat.
Proto může růst v očích něco takového jako např. Vidlák, proto má od partičky svých obdivovatelů, kteří když se rozdával rozum, jich se to netýkalo, potlesk. Jenže, a to bylo vždy a samozřejmě bude, dokud Slunce bude pro Zemi příznivé, nikoliv totálně zničující, že i jednooký může býti, samozřejmě pro „slepce“ králem.
Tak KK prej bude bude samozřejmě hlasovat pro vodvolání UvdL, píše tady vítězoslavně tenhle chazarskej z.m.r.d. Prodejná m.r.c.h.a KK, která až doposavad hlasovala pro všechna eurounijní zvěrstva – speciálně migraci a vočko. Existuje snad větší důkaz z.m.r.d.s.t.v.í tohodle chazarskýho k.ř.i.v.á.k.a než tahle věta?
Had (lidovec na 3) Zdechovský bude určitě hlasovat pro Lejnovou. Tím se snad zdiskredituje definitivně.
Já osobně jsem nečekal, že 30 let po revoluci bude bolševický prokurátor na příkaz české vlády pracovat na uvěznění lidí za relevantní názor. Nebo že budeme mít na hradě kariérní bolševickou sv.ni i s kariérní bolševickou manželkou. Naopak že u nás bude mnoho lidí, kteří umí jen vulgárně nadávat jiným, ale vlastní názor by u nich pohledal, jako jsou místní hejtři, to se dalo čekat téměř s jistotou, protože blbců na světě spíše přibývá. Ale co už, pokud si takto uleví, jen dobře:-)
To je debil drátkovaný, ale sere se do všeho jako by byl na všechno vystudovaným a zkušeným inženýrem s dlouholetou praxí v oboru.
To jste mnozí lidé, pane Kříži a Vy tento drátek propagujete proč, tak blbí, že vám nedochází co Vidlák, aby se dostal ke korytu – jasně, že mu jde jen o prachy, je schopen a ochoten plácat za nesmysly?
Bože, do čeho také jsi duši dal ? Že ty jsi si na chvilku odskočil a bylo navidlováno!
Prý na jednom drátku! 7.7.2025 13:01:04 – – – Víte, on roste počet lidí, který si myslí, že nesmysly plácají politici ve vládě. Pokud nechcete Vidláka, tak zkuste přesvědčit dnešní politiky, ať mluví a hlavně činí rozumně. Nebo alespoň přesvědčte lidi, že to dělají. Pak jistě budou s nadšením volit aktuální vládu, která nikdy nic pro peníze nedělá, a vy budete moci konečně klidně spát a odškrtnout si v sešitku, že jste opět zachránil naši drahocennou demokracii ve které se všichni mají jak prasata v žitě před bolševiky, kteří vás všude obkličují a mohou vás v nestřeženém okamžiku kousnout do zadku.
Tak o co jde panu Vidlákovi už víme. Ale o co asi jde uživateli „Prý na jednom drátku!“, resp. „Dokud bude Slunce pro Zemi příznivé.“(jak si říká zrovna dnes)?
o co jde s. Sterzikovi ? :
„““Čekali byste, že se Sociální demokracie začne obrozovat? Že se zbaví všech těch Pocheů a Petříčků a poslední dny budou odtikávat Šmardovi? Čekali byste, že osmdesát procent členské základny bude nadšená, že se zbavila těchto pout a začne plánovat normální sociálně demokratickou budoucnost? „““
soudruh k soudruhovi sedá
na budoucnost spolehnout se nedá,
kudy chodil, tudy krad
sociální demokrat
balíkR27122024CZ – ODS, TOP, STAN a další pravicové strany a vlády toho stihli nakrást mnohem více ne Sociální demokraté. A sociální demokraté alespoň na volební období vypadli ze sněmovny. Pravičáci volí zloděje z ODS, TOP, STAN vesele dál ani na to jedno období je nepotrestají. A pokud jde o soudruhy, tak za nich bylo dostupné bydlení, levnější elektřina a nedováželi se ve velkém afričtí a ukrajinští inženýři. Ale pravda, nebyly tak dostupné banány a porno. To, že se nedá spolehnout na budoucnost je dnes vina pravičáků, nikoliv soudruhů. Pravda, většina pravičáků bývali těmi nejhoršími soudruhy, ale ani „noví“ pravičáci nejsou o nic lepší, jen se narodili později a tak se hlásí k jiné straně.
Nějak se nám zde opět množí banda kreténů z neziskovek, že?
Blíží se volby a ta vládní verbež začíná býti zoufalá.
Daniel Sterzik neboli Vidlák je typickým příkladem oportunistického lháře, který udělá všechno, jen aby se dostal k moci. A kterému se Vladimir Putin líbí už z podstaty, je to hlas krve, morální pokřivenost a charakterový deficit.
Jsou i tací, kteří Vidlákovi fandí, jako např Karel Jemelka, na PP píšící pod přezdívkou „Tekutý Prd“.