11.11.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Česká politika je opravdový bizár

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Tak nám prošel Senátem, údajnou pojistkou demokracie, okrádací balíček, kterým pětidemoliční vláda okrade občany i firmy o jejich peníze nedůvodným zvýšením daní. Balíček je dezinformačně nazýván konsolidačním, ačkoliv s konsolidací nemá absolutně nic společného. Pokud se ve firmě, či v rodině nedaří, ořežete jako první náklady na chod firmy či rodiny. Odložíte investice, propustíte nedůležité zaměstnance nebo si v rodině odpustíte zahraniční dovolenou či nákup zbytného zboží a věcí. Pětidemolice nic, žádné ořezávání nákladů, žádné rušení zbytečných úřadů plné zbytečných státních zaměstnanců a že jich máme plno, pouze zvyšování daní a jejich odměn a platů.

Zbytečný parazit Miloš Tchajwanec Vystrčil měl tu drzost prohlásit v množném čísle, že si „musíme utáhnout opasky“, aby jakési dluhy nezdědily naše děti. To prosím pronese člověk, kterému se nadrzo zvýší jeho odměna, jeho náhrady. Dovolenou na Tchajwanu si neplatil ze své kapsy a jiné další výlety rovněž. To je tedy vskutku bizarní !!

Další bizarní věc, kterou jsem postřehl, bylo kladení věnců ve věznici Pankrác, jako připomenutí politických vězňů a procesů. Když pominu, že politických vězňů a jiné kriminalizace, lynčování nepohodlných názorů, přibývá rychleji než na konci reálného Husákova socialismu, tak naprosto bizarní bylo, že věnec poslal i soudruh PePa Pávek, příslušník komunistické tajné služby, předseda ZO KSČ a schvalovatel okupace Československa státy Varšavské smlouvy. Bože, ten agent Pávek nemá naprosto žádné dno !!

V pokrokově soudružské Praze 7 vedené soudruhem Čižinským, politickým turistou, se vrátili do starých časů. Občanům nabízejí zdarma vlajky do oken, aby si vyzdobili svá okna u příležitosti oslav nejpokrytečtějšího státního svátku 17. listopadu. Asi si máme připomenout novou totalitu – tedy nynější politické vězně paní Bednářovou, Josefa Skálu, vulgární osoby jako Patrik Toušl, Adama B. Bartoše, asistenta poslance SPD Waltera Krafta a mnoho dalších. Asi si máme připomenout vyhazování lidí za názor jako je případ pana Druláka, pana Ševčíka, paní Bednářovou. Do toho se nám vnucuje společně s hvězdou české dezinformační scény ČT spolek Děkujeme že můžem … mít znovu politické procesy, politické vězně, Rudé právo, které si dnes říká Forum 24. Opravdový bizár to pokrytectví, ten dvojí metr. Pokrokový soudruh Čižinský v době covidového teroru nechal v Praze 7 olepit domy vakcinační propagandou, majitelů domů se ovšem zapomněl zeptat. Prostě takový nový soudruh, taková férovka po Čižinsku.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)