25.1.2017
Kategorie: Společnost

Televize, která je už jenom k smíchu

Sdílejte článek:

JOSEF HAVRÁNEK

Není nic marnějšího, nežli se dennodenně vzrušovat aktivismem (decentně řečeno) zpravodajských a publicistických pořadů České televize…

[ad#clanek-respo]

Dá se o tom mluvit, psát, předkládat důkazy, ale to je tak asi vše, co s tím lze dělat. Od televizní krize si už na redaktory ČT nikdo netroufne. Stávající politická elita je plná poserů, kteří si to, za žádnou cenu nechtějí s médii rozházet.

Těch několik málo kritiků sehrává roli tak maximálně otravných much, už nudících svými nepříjemnými pravdami. Země je kulatá – no, a co?!

Ještěže existuje humor! I když, pravda, tenhle text opsaný z Neviditelného psa (MOBY DICK) není žádný vtip, jen obyčejný postřeh televizního diváka od rána do večera , důsledně zpracovávaného veřejnoprávníky:

„Ráno si nezachycená moderátorka ČT pozvala do vysílání paní Elišku Haškovou Coolidge. Ta nejdříve ozřejmila americké prezidentské reálie. Načež vyjádřila potěšení z toho, že Trump vyhrál. Moderátorka se nevěřícně zeptala, jestli paní Eliška nástup Donalda skutečně vítá. (Což mohla vědět předem, pokud by se na rozhovor připravila. Nebo pokud by měla lidi, kteří by jí to vyklikali. Nebo pokud by měla obecný přehled!)

Pročež paní moderátorka rozhovor kvapně ukončila.

No fuj!“

[ad#clanek-respo]

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...