5.12.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Štvavá válečná rétorika naší vlády se stupňuje

Sdílejte článek:

JIŘÍ SUDÍK

V Evropě se stále intenzivněji narůstají protesty proti válce a proti nesmyslným sankcím, kterými si pod sebou Evropa sama podřezává větev. Současné vedení Evropské unie si žije svým izolovaným životem a zcela jednoznačně jde proti zájmům Evropy. Čí zájmy vedení Evropská unie tedy hájí ? To všichni tušíme, ale Evropa to určitě není.

Možná už ale vidíme malinké světýlko na konci tunelu. Vládní představitele Německa i Francie již opatrně, ale veřejně začínají přiznávat nesmyslnost válečného štvaní a snad i nesmyslnost sankcí vůči Ruské federaci a stále více připouští možnost jednat s Ruskou federací o míru.

Ale, co náš gaučový válečný štváč Fiala? Co to jeho vládní panoptikum? Prostoduchý Lipavský, Černochová, Rakušan, nebo třeba Němcová? Jenerálové ? Ať Petr nebo Pavel ? Proč Ti nás svoji slabomyslnou rétorikou stále ženou do války? Měl snad signalista Fiala tuto válku ve svých předvolebních slibech? Ta válka přece není vůbec nového, ta je tam již od roku 2014. To Fiala velice dobře ví. Ostatně, že válka na východní Ukrajině ve válce s rusky mluvícími Ukrajinci je již více než 8 let, to přiznal i Fialův kumpán Zelenkyj . Přiznal to dokonce i ve Fialově „České televizi“.

Pokud členové naší pseudovlády tolik touží po krvi. Ať jdou na frontu !

Také je stále ještě dost těch .kteří si Zelenského vlaječkami polepili kdeco, třeba i záchodové prkénko. Ať jdou ! Do týdne mohou narukovat. !

Vyzývám Fialu, Lipavského, Rakušana, všechny vládní i nevládní militantní válečníky, co se snaží nahnat nás do války, ať jdou , ať jdou do první linie !

Rakušan, Lipavský, senátor Fischer a další , ti všichni mohou do bojů okamžitě nastoupit. Mohou nastoupit do boje za Amíky, za oligarchy, za zkorumpovaného Zelenského i za jeho rodinu. A Fiala si klidně může za sebou tánout na provázku Řeporyjského Blekotu, tedy svého hlavního poradce. A pseudonovinář Tomáš Etzler ? Ten by se zmohl na frontě tak maximálně střílet své bílé myšky. Dál by se asi nedostal, ale do počtu by byl dobrej.

A co militantní ženy? Černochová,Nerudová, Drábová, Pekarová, Richterová a další ? Ty by mohli dělat třeba markytánky ? Rohlíkama by mohla Fialovo „hvězdnou pěchotu“ zásobovat například Němcová ?

Fialo, tak tedy čekáme, kdy se zvednete od počítače a kdy vyrazíte na Ukrajinu ? Kdy vyrazíte hájit čest a slávu Štefana Bandery? Nemusíte se vůbec bát. Tady nikomu chybět nebudete.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (59 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
80 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)