Sportovní akce v létě: Nejlepší příležitosti pro sázkaře

Sdílejte článek:

I v letních měsících se najdou světové sportovní akce, které rozhodně stojí za pozornost. Už v červnu například startuje fotbalový šampionát Jižní Ameriky s názvem Copa América. Domácí fotbalové ligy ani evropské soutěže ještě nezačaly, takže zmíněná Copa América přichází v nejlepší možný čas. V červnu tak můžeme sledovat kouzla Argentince Lionela Messiho, nebo se podívat na zápasy domácí favorizované Brazílie. Copa América probíhá od 14. června do 7. července.

Další zajímavou sportovní událostí bude bezesporu legendární anglický tenisový turnaj Wimbledon. Travnaté kurty a velká tradice dělají z tohoto Grand Slamu unikátní podívanou. České barvy budou hájit především tenistky. Zatím ještě není jasno o zdravotním stavu Petry Kvitové, nicméně nastoupit by měla minimálně Markéta Vondroušová a Karolína Plíšková. Právě Vondroušová ukázala, že je v poslední době ve skvělé formě a v nedávném Roland Garros dokázala dojít až do finále. Wimbledon můžeme sledovat od 1. července do 14. července.

V červenci rovněž každoročně startuje cyklistický závod Tour De France. Celková trasa Tour de France měří úctyhodných 3460 kilometrů, kterou závodníci musí zvládnout od 6. července do 28. července. Závod má rovněž 5 horských dojezdů, které jsou pro fanoušky velice atraktivní. Jedním z největších favoritů v závodu bude i Peter Sagan, který v minulém ročníku ovládnul bodovací soutěž celé tour. Sázka na zisk zeleného dresu pro Petra Sagana je tak jednoznačně dobrou volbou.

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

(PR)

Redakce
Sledujte PP
Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg