20.6.2023
Kategorie: Společnost

Školák mluví o životě ve třídě kde je polovina dětí z Ukrajiny (VIDEO)

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Školák mluví o životě ve třídě kde je polovina dětí z Ukrajiny a věřte mi, bylo mi ho moc líto a proklínala jsem celou tu naši zatracenou vládu a ministra školství zvlášť. Tohle se děje na pražských školách a pravděpodobně i ve velkých městech jako je Brno atd. Z malých měst a vesnic jsem nic podobného nezaznamenala a je to moc dobře, protože pak bych pokládala naši zemi za naprosto ztracenou.

Jak jinak napsat, že naše české děti nutí učit se ukrajinsky a jejich učitelé neumí česky. Vím, že to není všude ani po Praze, ale znáte to. Stačí jedna, pak dvě a najednou to máme rozlezlé jako mor. Přesně takhle to začínalo s němčinou. Povinně ji cpali dětem do hlavy a kde neuměl německy byl prostě český póvl. Doba se opakuje a rodiče dětí spí, nebo je jim to jedno? Dál nemá smysl psát, poslechněte si raději klučinu co má víc odvahy jak dospělý chlap a počítá s tím, že si ponese následky za svoji otevřenost.

Pravost informací podávaných v tomto videu však nelze ověřit. Je možné, že některé skutečnosti jsou v projevu žáka nadnesené. Nicméně je to zajímavá sociologická sonda do myšlení dětí.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)