12.4.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ruské plány na Ukrajině a čínské plány ve světě

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

V proslovu z letošního února se ruský President Vladimír Putin vyjádřil, že to hlavní teď je obnovit ekonomický a společenský život ruských lidí v Doněcku, Lugansku, Záporoží a Chersonu. Úkolem ruské armády je vytlačit ukrajinská vojska z těchto území a zatlačit je tak daleko, jak je nejdelší dostřel zbraní NATO. Ten nejdelší dostřel je v současné době 150 km pro HIMARS rakety, což je vzdálenost Oděsy, Dněpropetrovska a Charkova. Proto je nutno tato města zabrat.

Scott Ritter, bývalý rozvědčík amerického námořnictva a inspektor zbraní pro OSN je toho názoru, že vojenské zničení ukrajinské armády je prováděno v Bachmutu (Artěmovsk). Tam jsou touto dobou zbytky ukrajinských vojsk obklíčeny ruskými jednotkami a nemají nejmenší naději na to, že by je přemohli.

Po politické stránce se jedná o zničení režimu Zelenského a jeho nahrazení skutečnou ukrajinskou vládou, která se formálně vzdá Rusku a Ukrajina se tím stane okupovanou zemí, pod vojenským dozorem Ruska, kde bude během dalších let provedena denacifikace, neboli odstranění fašistických / Hitlerovských názorů, plánů a tendencí.

To je budoucnost Ukrajiny, jak ji vidí Rusové. Podle nich, NATO ani Spojené státy nemohou něco takového zastavit. Stejně, to všecko, co se dnes na Ukrajině děje je mimo jejich chápání. Tito lidé, i když vojensky zaměření a plní odvážných, militaristických plánů a řečí, nejsou vybaveni, ani organizováni, vedeni, nebo podporováni natolik, aby mohli vést válku proti Rusku. Takže s výjimkou jaderného napadení zde není nic, co by NATO, nebo kdokoliv jiný mohl udělat, aby ruské plány znemožnil.

Zelenský a jeho pozice

A zatím Zelenský jezdí po světě a dožaduje se dalších peněz a válečné výzbroje. Jak to, že je ještě na živu, ptá se Ritter? To proto, že mu to Rusové dovolili. Kdyby tito chtěli, už dávno by byl nadobro odstraněn. Jenže Rusové nechtějí docílit zničení Ukrajiny. Chtěli už na samém začátku pouze aby se Zelenský vzdal a k tomu účelu ho ve skutečnosti potřebují živého. Potřebují, aby nadále udržoval komunikaci s NATO a se všemi ostatními, čímž vytváří prostor pro vyjednávání a pro skončení války.

Tím, že ho Rusové udržují naživu, tak také dokazují svoji nadvládu. Zelenský sám žádnou nadvládu nemá. Je velice zranitelný a jeho dny jsou sečteny.

Mírová smlouva

K podepsání mírové smlouvy nakonec opravdu dojde, přesně jak si to Rusové přáli. Ale nebude to dohoda mezi dvěma stranami, které celou záležitost prodiskutovaly a dohodly se na řešení, které oběma vyhovuje. Něco takového by nefungovalo, jak nám dokazuje Minská smlouva, kterou nikdo z podpisujících neuznával. Minská smlouva nebyla pouze smlouva mezi Ukrajinou, Německem a Francií. Tato smlouva byla přijata Bezpečnostním výborem OSN a na jejím podkladě bylo vydáno rozhodnutí, které ji prohlásilo za světový názor a za další mezinárodní zákon. Ano, Minská smlouva byla uzákoněna.

A přesto ji nikdo nedodržoval. Hned v r. 2015 si Spojené státy otevřely na Ukrajině základnu, kde trénovali Ukrajince podle NATO požadavků. Pilně pracovali na tom, aby postavili armádu proti Rusku, aby je mohli porazit, zničit a rozložit na množství malých státečků, které mezi sebou do nekonečna bojují. Tím ovšem US vědomě překročily mezinárodní zákon, který vydalo OSN.

Mohl by ruský President Putin s někým takovým vyjednávat o mír? V žádném případě! Vždyť těmto lidem není možno věřit! Putinova velká chyba byla, že kdy věřil Západu!

Po převratu v r. 2014 řekl Američany dosazený ukrajinský President Petro Porošenko, že ukrajinské děti budou chodit do mateřské školky, hrát si v parku a žít normální život. Ale děti z Donbasu budou sedět ve sklepech, kvůli dělostřelbě. To je, co bylo už tehdy pro Donbas plánováno. A Západ to podporoval!

Takže Rusové musí převzít i Oděsu, Dněpropetrovsk a Charkov a již nikdy tato území Ukrajině nevrátit. Ukrajinci mají možnost si tato místa podržet pro sebe pouze tehdy, když se okamžitě vzdají a podepíšou smlouvu podle ruských požadavků. Pak Rusové přestanou bojovat a tato území jim zůstanou. Jenže to se nestane, Amerika se o to postará.

Kdo je vinen?

Američané jsou ti, kteří celý konflikt způsobili. Kdyby trvali na dodržování Minské smlouvy, která zaručovala občanům Donbasu rovnoprávnost se zbytkem Ukrajiny a požadovala neutralitu země, k žádné válce by nedošlo. President Putin se o to zasazoval kde mohl, ale nikdo ho neposlouchal. Nikdo ho nebral vážně.

Rusové vtáhli na Ukrajinu s poměrně malým počtem vojáků hlavně kvůli tomu, aby docílili nějaký druh domluvy, která by jim vyhovovala. Jenže brzy zjistili, že Západ nemá zájem o domluvy a o mír; Západ chtěl pouze jedno, zničit Rusko. Proto museli Rusové zahájit mobilizaci a postavit obrovskou armádu, která je schopna Západu vzdorovat.

Následkem toho se Ukrajina rozpadá, poražená země si nechce přiznat prohru a zkouší jako ten největší osel opravdu bojovat do posledního Ukrajince.

Věci se mění

Mezitím se mění i situace v Evropě, protože následky koronavirového útoku na průmyslovou a finanční podstatu jednotlivých států, což bylo zavírání podniků a karanténování obyvatelstva, nesmírně poškodilo stabilitu celého kontinentu. Průmyslově to všecky zničilo a finančně zdeptalo. K tomu pouze přidaly sankce proti Rusku, které odstranily poslední zdroje čehokoliv výhodného a postavily Evropany před nevyhnutelnou katastrofu ve formě nedostatku, zdražování a nakonec plánovanému hladu.

Problém leží v tom, že lidé mají příliš velkou trpělivost. Jsou jako ta žába, kterou když vložíte do hrnce se studenou vodou a tuto pomalu zahříváte, tak nevyskočí ven, protože neustále čeká, že se teplota přestane zvyšovat. A pak se nakonec uvaří. Kdybyste ji hodili do horké vody, tak okamžitě vyskočí a zachrání se.

Evropané, stejně jako ta žába, stále čekají, že se situace zlepší sama od sebe, ale ono to tak nefunguje a nikdy nefungovalo. Zde je nutné, aby se všichni řádně naštvali a přiznali si, že takhle to dál už nejde a požadovali od vlády podstatné změny. Jenže mohou něco takového udělat zástupy, které mají plnou hlavu televizní propagandy a vůbec neví o co na Ukrajině jde, proč jsou sankce nesmyslné a co je jejich skutečný důvod, jak to, že podporujeme ten nejvíc korupční fašistický systém jaký svět má a mnoho jiného.

Hodně z nás si stále ještě myslí, že Rusové nebyli v právu, když na Ukrajinu vtáhli. Nechápou, anebo chápat nechtějí, že Rusové přišli chránit své vlastní lidi, obyvatele Donbasu ruského původu, z nichž Ukrajinci vyvraždili 14 000 během své osmileté vlády. Nechápou, že na Ukrajině bylo skoro 30 biologických laboratoří, které tam vybudovaly Spojené státy a tyto laboratoře vyráběly jedy, které měly být použity proti nám. Tyto jedy byly vyvíjeny přímo pro Slovany a byla zde snaha začít s chemickou genocidou v Rusku. My samozřejmě nevíme kolik z nás, z dalších Slovanů má v sobě geny, které budou na tyto jedy reagovat, takže bychom byli tímto útokem do jisté míry rovněž poškozeni.

Je Čína opravdu vinna?

Všichni ukazují prstem na Číňany, že vyvinuli ten strašlivý koronavirus, ale málokdo ví, že práce na tomto projektu začala v amerických laboratořích v Severní Karolině. Možná tam pracovali Číňané, možná ne. Když vláda zjistila co je tam vyráběno a že je to proti zákonu, tak všecku práci zastavili. Proto byla přesunuta do Číny a to i s některými, kteří škodlivou látku vyráběli. Čínská laboratoř sice nespadala pod požadovanou bezpečnostní skupinu č. 4, ale přesto tam dál pokračovali ve výzkumu a výrobě. Však tu laboratoř postavil a vlastnil George Soros, tak co by tam mohlo být v nepořádku. A Americe to stejně tak nevadilo, pořád dál posílali do Číny potřebné peníze.

Na Ukrajině to nebylo jiné. Tato vrcholně zkoruptovaná země se nechala svést k těm nejhorším zvěrstvům, jaké si dovedeme představit. Už to, že se na Ukrajině „ztratilo“ od začátku války skoro 60 000 dětí, je na pováženou. Co se s nimi stalo? Jakým způsobem byly zneužity? Dovedeme si představit tu hrůzu, kterou museli tito malí ubožáčci prožívat?

Ne, Ukrajina není normální země. Je to chaotický výmysl globalistů, který byl celá léta budován a pěstován k tomu, aby lidé věřili na zhoubné názory a podporovali tu stranu, která sleduje jejich zničení.

Co má v úmyslu Čína

Číňané doopravdy chtějí to stejné, co Rusové: obchodovat s celým světem a žít v míru. Chtějí si postavit svoji novou hedvábnou stezku, „One belt, one road,“ neboli vlakovou dráhu, obepínající celou Asii a Evropu a věnovat se podnikání. Evropané rovněž chtějí hlavně obchodovat a v žádném případě ne válčit. Ve skutečnosti, nikdo o válku nestojí, všichni chtějí klid a spokojený život.

Proto přijel čínský President Xi Jinping za ruským Presidentem Putinem do Moskvy. Číňané se spojili s Ruskem, protože Rusko rovněž nemyslí na válku, ale na obchod a na prosperitu. Mají tím pádem hodně společného.

Číňané rovněž pochopili jednu věc, že popichování k válce, které pochází z Ameriky a jejich militaristické počínání v Asii, kde ve skutečnosti nemají co pohledávat, nevede k ničemu dobrému. Dnes se sice vybíjí a finančně vyčerpávají na válce proti Rusku, ale další na seznamu bude určitě Čína. A to není dobrá vyhlídka. Něco takového nutí člověka přemýšlet a jednat a jako další, hledat spojence.

A zatím Amerika nelení

V Americe uspořádal President Joe Biden druhý Demokratický sjezd ve Washingtonu D.C., snad ve snaze o propagaci amerického vedení světa. Pozval na tuto záležitost hlavní představitele 120 zemí a snažil se jim dokázat, že demokracie stále funguje a může zlepšit lidské životy v mnoha směrech. Že nás ochraňuje před autokraciemi a pomáhá nám dostat se přes krizové situace naší doby.

Jak řečeno, pozval na toto setkání kdekoho. Pouze dvě země vynechal a to Turecko a Maďarsko. Jestli pozval Rusko, to není řečeno. Spíš ne než ano.

Doopravdy o žádnou demokracii nešlo. Vedení Ameriky tím pouze zkouší rozšířit svoji nadvládu nad jinými státy, na které po skončení 2. světové války nanutili mezinárodní řád, založený na příkazech. Tento systém považovali za potřebný pro obhájení své vlastní ekonomické, politické a vojenské nadvlády.

Aby to ale fungovalo, k tomu je zapotřebí nepřítel takového kalibru, aby z něho měli všichni strach, což je donutí, aby se společně přimkli k té veličině, která je dokáže ochránit, v tomto případě ke Spojeným státům. Po 2. válce byl ten společný nepřítel komunismus a jeho hlavní představitelé byli Sovětský svaz a komunistická Čína. Po skončení studené války se jednotlivým národům nepodařilo zbavit se americké nadvlády, i když se o to někteří pokoušeli. Tehdy se US chopily představy „demokracie,“ což byl způsob, jak na všecky nanutit své názory a přimět je k poslušnosti.

Tím pádem je slovo „demokracie“ spíše podobné slovu „podřízenost“ a rozhodně nepodporuje zájmy jednotlivých zemí o samostatnost a o multi-polární světový systém, ve kterém neexistuje jeden mocný a všechny ovlivňující celek, ale každý je sám na svých.

Během let se americká forma „demokracie“ absolutně neosvědčila v Iráku, ani v Libyji, v Afghanistánu, v Jemenu, v Somálsku, v Koreji, ve Vietnamu, v Nikaragui a v současné době na Ukrajině. I když říkají, že tento stav zakládají na „lidských právech,“ která jsou coby záminka výběrově používána tam, kde se jim to hodí, ve skutečnosti se jedná o válku, o teror a kolonizátorské úmysly, spojené s vyrabováním „ochraňované“ země.

Bidenův Demokratický sjezd nebyl tím pádem nic jiného, než laciná reklama na prodej něčeho, co nikdo ze zúčastněných nepotřebuje. Je to hodně podobné dřívějšímu šarlatánství, kdy pokoutní obchodníci zkoušeli prodat lidem lék proti všem nemocem, který nefungoval. V tomto případě ale není padělek pouze nabízený „lék,“ ale stejně tak je padělek i problém, na který je nabízen, protože ten problém neexistuje.

Aby tuto recepturu na zúčastněné nanutili, museli Bidenovci vyhrabat z hrobů mrtvoly starých démonů komunismu a předkládat všem Rusko a Čínu jako autokratické státy, což považují za další etapu komunismu, na kterou nezabírá nic jiného než jimi předkládaná „demokracie,“ neboli lék, který léčí neexistující nemoci.

Mytí mozků ale nefungovalo tak, jak organizátoři doufali. Celé setkání bylo cosi přehnaného, že nakonec vzniklo podezření, že „demokracie“ je ta nemoc a „autokratický“ systém Ruska a Číny proti ní pomáhají.

Válečné nástroje této „demokracie,“ což jsou IMF (International Monetary Fund), Světová banka (World Bank) a jim podobné, jsou stále víc viděny ve vyvíjejících se zemích jako ohrožení, proti kterému je může ochránit jedině SCO (Šanghajská bezpečnostní organizace), nebo BRICS. Převážná většina národů nechce mít světový řád, založený na příkazech, což je jak funguje US, EU, NATO a G7 země, které podle nálady trestají druhé státy sankcemi, zabavují cizí majetek a ekonomicky, politicky a obchodně druhé manipulují.

Sankce na Rusko

Když Evropská unie a Amerika zmrazily Rusům peníze, které měli v cizích bankách, všecky ostatní národy se začaly obávat toho stejného a rychle odtud své vklady vytáhly. Něco takového způsobilo velký odklon od amerického dolaru, který se tím ukázal nespolehlivý a stejně s ním i euro. Pochopitelně, že tím poklesla i hodnota dolaru a omezilo to mezinárodní obchod v této měně.

A zatím Západ stále dál pátrá jakým způsobem ukrást Rusku jejich zmražené peníze. Švýcarsko se nedávno vyjádřilo, že zabavení ruských peněz, které EU chtěla poslat Ukrajině, by podemlelo jejich Ústavu a celý současný právní systém.

EU sama vytvořila zvláštní výbor, který má přijít na to, jakým způsobem by bylo možno ruské peníze zabavit a poslat na Ukrajinu, aby to bylo před zákonem opodstatitelné. Dokonce bylo navrženo, že by měly být zjištěny a zmapovány majetky ruských oligarchů, včetně jejich hodnoty a umístění – s největší pravděpodobností kvůli pozdějšímu zabavení.

Velká evropská firma Euroclear, která vypořádává a zúčtovává obchody s cennými papíry, tak zvaný „clearing house,“ zaznamenala v r. 2022 obrovské výdělky. Zhruba polovina jejich příjmů v hodnotě 1,2 miliard euro přišla z investování ruských zmražených financí.

Z důvodu sankcí přestali spolupracovat s ruskou obdobnou institucí, což způsobilo, že Rusové neměli možnost dostat se na své peníze, které měli u nich. Jak ruské vklady akumulovaly dividendy, úroky a jiné příjmy, tyto podstatně zvyšovaly hodnotu původních částek. Sice byly nějaké ztráty, protože mnozí přestali s Ruskem obchodovat kvůli sankcím, ale to bylo bohatě vynahrazeno investičními příjmy základního kapitálu.

Euroclear tyto všecky peníze investoval, protože kvůli zmražení nemohly být Ruskem použity a to jejich výdělky ještě více navýšilo.

A vůbec jim nevadí, že správně mají být tyto příjmy přičteny na účty majitelů původních obnosů. Takže ve skutečnosti je to jen další krádež.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)