31.5.2024
Kategorie: Politika

Robert Fico je terminátor!

Sdílejte článek:

VK

Robert Fico je terminátor! Pouhých 15 dní po atentátu byl přemístěn do domácího ošetřování a v Bruselu i v Praze je z toho panika! Cintula se pokusil o sebevraždu? Proč Fialova pětikoalice minulý týden skandálně zabránila přijetí usnesení sněmovny odsuzující atentát na Fica? Protože Fico je spolu s Orbánem blokačním tandemem před rozpoutáním války v Evropě!

Předseda české SPD Tomio Okamura na sociálních sítích odpálil naprostou bombu, když přímo ve sněmovně odhalil a zveřejnil, k čemu došlo minulý týden. Pětikoalice totiž naprosto nepochopitelně a nevysvětlitelně zablokovala návrh SPD na usnesení sněmovny odsuzující atentát na Roberta Fica. Přitom úplně totéž usnesení předtím přijal i slovenský parlament, a to hlasy úplně celé Národní rady. Informace o tom, že Fialova junta zablokovala formální usnesení odsuzující teror proti Ficovi, je obrovským překvapením i pro ruské novináře, protože dokonce i opozice na Slovensku s přijetím takového usnesení souhlasila.

Tomio Okamura odhalil, že vládní pětikoalice zabránila přijetí usnesení odsuzující atentát na Fica!

Naprosto všichni poslanci Národní rady Slovenska tento atentát v usnesení odsoudili. Ale v Praze ne! Co se děje v Praze, to lze skutečně přirovnat k procesům nacisticko-fašistického řízení, kdy v rámci ideologického boje proti nenáviděnému Robertu Ficovi, který usiluje o mír namísto o válku, není dovoleno ve sněmovně už dokonce ani přijetí usnesení odsuzující teroristický čin a atentát na premiéra sousední země! Panečku, to je síla! To je junta! Nelegitimní banda grázlů nejhrubšího zrna schovaná za žvásty o pomoci Ukrajině až za hrob! Ale za čí hrob? No přece za hrob našeho národa!

Robert Fico byl po 15 dnech převezen do domácí rekonvalescence

A to není všechno. Naprosto neuvěřitelná, ale o to veselejší zpráva [1] přišla ve čtvrtek ze Slovenska, že premiér Robert Fico byl z Bánské Bystrice převezen vrtulníkem do Bratislavy. Naprostý šok však přinesla pozdější doplňující informace, že nebyl převezen do nějaké nemocnice v hlavním městě, ale přímo k sobě domů k domácímu ošetřování! Může prý už sám jíst [2], jeho stav se zlepšuje.

To je skvělá zpráva, která nám ale současně naprosto v redakci vyrazila dech. Tato devastující střelná zranění břicha a střev se léčí obvykle velmi dlouho, mnoho měsíců, stehy v rekonstruovaných střevech mohou popraskat, může kdykoliv nastat sepse, krvácení a zdravotní stav se může kdykoliv zhoršit, takže převezení po 2 týdnech od střelby do domácího ošetřování je možné vysvětlit pouze tak, že Robert Fico je ze železa a je to doslova terminátor! A to myslím v úctě a naprosto bez nadsázky a vážně.

Umělá inteligence Deep AI vidí Roberta Fica jako terminátora pod slovenskou vlajkou takto: Fico jako mladík a vlajka s velkým modrým křížem a za ní ruská vlajka

Podle našeho kolegy lékaře je to překvapující vývoj a obraz “železného muže“, protože lékaři by nikdy převoz do domácí péče nedovolili, pokud pacient není v tzv. konsolidovaném stavu, kdy nehrozí žádné akutní stavy vyžadující trvalou hospitalizaci a přítomnost lékařského personálu a urgentní péče. Do domácího ošetřování jsou pacienti propouštěni pouze v případě, kdy je už 100% zaručeno, že nemohou být v ohrožení života a mohou se v rámci domácí rekonvalescence o sebe už doma postarat zcela sami.

Anebo se o ně může postarat nekvalifikovaný rodinný příslušník. Robert Fico tak podle názoru našeho kolegy lékaře již není pacientem, ale rekonvalescentem v domácí rekonvalescenci, což je i podle našeho kolegy zázrak po pětinásobném zranění střelnou zbraní. Naprosto bez pochyby musela u Roberta Fica stát vyšší moc, protože při takovýchto zraněních interních orgánů zůstávají lidé v hospitalizaci minimálně půl roku, ale i déle.

Atentátník se podle informací pokusil o sebevraždu a byl převezen na psychiatrii ve vězeňské nemocnici

Další zajímavou informací je zpráva, že atentátník Juraj Cintula byl převezen do Trenčína na psychiatrické oddělení vězeňské nemocnice [3], kde je údajně podle slovenských médií pod trvalým 24-hodinovým kamerovým dozorem. Dostali jsme do naší redakce neověřenou informaci, že Juraj Cintula se v zadržovací vazbě prý měl před několika dny pokusit o sebevraždu. Po vyhodnocení události bylo rozhodnuto o převozu na vězeňskou psychiatrii do Trenčína, uvedl náš zdroj.

Nepodařilo se nám informaci ověřit od dalšího zdroje, takže tuto informaci bereme s rezervou, ale z logiky věci v podstatě ani jiné vysvětlení nevyplývá. Na vězeňskou psychiatrii člověka drženého ve vazbě jen tak bezdůvodně neodvezou, pokud k tomu není zavdána opravdu zásadní příčina, kterou může logicky být jen pokus o sebevraždu ve vazbě, případně výroky člověka o sebevraždě ve vazbě, které jsou vyhodnoceny jako relevantní a vážně míněné natolik, že je rozhodnuto o převozu na psychiatrii.

Otázkou teď je, jestli to Cintula nechce tzv. uhrát na hlavu, tedy ve snaze vyhnout se vězení, kdy obhajoba bude tvrdit, že v době střelby byl nepříčetný a chtěl zemřít, protože očekával, že když začne střílet na Fica, tak ochranka Cintulu zastřelí, a že to bylo cílem sebevraždy. Pro tuto psychickou poruchu dokonce existuje odborné označení a říká se tomu zprostředkovaná sebevražda a spočívá v tom, že člověk je slaboch a nedokáže se zabít vlastní rukou či vůlí, takže hledá zprostředkovatele své sebevraždy.

V Americe byly zaznamenány případy, kdy nevyléčitelně nemocní lidé přišli se zbraní na policejní stanici nebo úřad šerifa a vystřelili na policisty několik ran, a to s cílem očekávání opětovací palby policistů, kteří člověka zaručeně zastřelí a tím je sebevražda dokonána cizí rukou, tedy zprostředkovaně. Jenže, je v tom malý háček.

Cintula to možná chce uhrát na syndrom zprostředkované sebevraždy

Člověk trpící syndromem touhy po zprostředkované sebevraždě nemá k lidem, které si vybere jako terče zprostředkování, naprosto žádné vazby. Ovšem Juraj Cintula je zfanatizovaný liberální aktivista, který aktivně pořádal demonstrace proti Robertu Ficovi a dokonce i po zadržení přiznal na chodbě policejní služebny svůj politický motiv.

Pokud někdo chodí na demonstrace Šimečkova Progresivního Slovenska, tak jenom těžko může potom střelbu na Fica svádět na duševní poruchu a plán na zprostředkování sebevraždy. Nevysvětluje se tím ani to, kdo pouhé dvě hodiny po střelbě na Fica začal promazávat Cintulův Facebook. Pokud by se jednalo skutečně o plán na zprostředkovanou sebevraždu ve smyslu střelby na premiéra v očekávání odvety a vlastního zastřelení, potom by v tom logicky nebyla žádná další osoba, která by pouhé dvě hodiny po zadržení Cintuly začala promazávat jeho profil na sociální síti.

Atentátník na Roberta Fica již v dubnu vyřvával, že je kolaborant, zrádce a ať žije Ukrajina!

Podle všeho se tak opravdu jedná o převoz na psychiatrii poté, co se zřejmě pokusil ve vazbě o sebevraždu, anebo k tomu měl pádné důvody a těmito plány se netajil a sdělil je. Jenže to zdaleka není všechno, jaké neuvěřitelné věci se okolo pokusu o vraždu Roberta Fica začínají odehrávat. Pokud se trochu zajímáte o konceptualitu v procesech řízení, tak jistě víte, jak je důležité v globální politice udržovat tzv. tandemové řízení.

Pokud tandem neexistuje, potom odpor jednoho procesu řízení proti kolektivnímu řízení je v podstatě pouze zpomalovacím mechanismem. Ve chvíli, kdy je vytvořen tandem, tak vzniká organizovaný proces odporového řízení, který na sebe začne nabalovat další odpůrce kolektivního řízení. Robert Fico je přesně tím druhým článkem k procesu orbanizace Evropské unie. A na rozdíl od Viktora Orbána disponuje Robert Fico něčím, co činí slovenského premiéra vysoce nebezpečným – Fico je totiž reformovaný a k národovectví transformovaný euroliberál.

Fico měl zemřít pro výstrahu ostatním politikům v EU, kteří vykazuj známky příklonu k národovectví a chtějí se odklonit od euro-liberalismu

Zatímco Orbán byl vždycky svůj a vždycky jel na tzv. nacionální linii a notě, Robert Fico býval kovaným euro-socialistou toho nejtvrdšího bruselského formátu. Koneckonců, nikdy to ani nezapíral. Jenže potom přišel ze zahraničí řízený státní převrat na Slovensku v roce 2018 proti jeho vládě a Fico najednou spatřil skutečnou tvář Bruselu a evropských neoliberálních procesů.

Brusel ho nejen nepodržel, ale Brusel dovolil americkým NGO organizacím a neziskovkám na čele se sórošovskými profesionálními šamany na barevné revoluce, aby svrhli Ficovu vládu. A Ficovi stačilo pouhých 5 let, aby se transformoval na národoveckého a vlasteneckého politika 10x destilovaného a tvrdšího formátu než Viktor Orbán. Fico se transformoval z euro-socialisty na národovce. A tím se dopustil hereze proti neoliberalismu. To je totiž něco, co je pro globalčiky i neocony nejvíce nebezpečné. Jde totiž o odpadlictví! A za odpadlictví se ve středověku upalovalo, tehdy za odpadnutí od víry, ale dnes to není jiné. Dnes se za odpadlictví od politické ideologické eurolinie lidé střílí!

Robert Fico a Viktor Orbán

Proto chtěli z Fica udělat odstrašující případ jako výstrahu pro další současné evropské politiky, kteří by měli a opravdu již mají “hejble” k posunu a k transformaci od chcípajícího euro-liberalismu k národovectví ve vlastních zemích. A to je ten nejnebezpečnější proces jak pro americké neocony Pax Americana, tak i pro globalčiky z Brusele. A proto bylo dovoleno Fica zabít! Pro výstrahu ostatním politikům v EU, kteří koketují s myšlenkami na posun k národním tezím. Jenže atentát se nepovedl a Fico jako terminátor přežil 5 výstřelů z pistole a už dva týdny po útoku je v rekonvalescenci doma. Nedovedete si představit to zděšení v Praze, v Bruselu a ve Washingtonu!

Zamítnutí přijetí usnesení odsuzujícího střelbu na Fica odkopalo Fialovu vládu jako nepřátelský orgán proti míru v Evropě

Fialova junta nenávidí Fica tak moc, že nedovolí ve sněmovně ani přijetí banálního usnesení odsuzujícího jinak zcela a jistě odporný teroristický útok na premiéra Slovenska, které bez jediného slova přijali vládní i opoziční poslanci na Slovensku. V Praze ale nebylo dovoleno! Fialova zfašizovaná junta chce pokračování války na Ukrajině, úplně až na kost a na dřeň, na kost české ekonomiky a na dřeň českého státního deficitu, na kost českých důchodců a na dřeň českých domácností likvidovaných bezbřehou drahotou a inflací, zatímco Fialova vláda nakupuje po světě granáty pro Ukrajinu! To prostě nevymyslíš! Ale ty politiky někdo přivedl k moci – konceptuálně slepí občané. A nejen ti.

Petr Fiala, premiér ČR

Přivedli je k moci zfašizovaní občané. Jejich nespokojenost s Fialovou vládu totiž není odvozena od podpory Ukrajiny, ale od ekonomického kolapsu v ČR způsobeného Fialovou juntou. To je ten zásadní rozdíl. Fašizace vlády podle všeho mnoha Čechům neva. Ovšem poloprázdný nákupní vozík va! Proto bude důležité sledovat Evropské volby, protože ty zase něco řeknou o českém národu. A nejen o něm! Neoconi a globalčiky tak mají obrovský problém – po roce 2018 nešikovně transformovali Fica na národovce a teď v roce 2024 z něho už dokonce vyrobili terminátora! Můžete vzít jed na to, že z Fica se stane teď Orbán na steroidech. A je jasné, že v Praze, v Bruselu i ve Washingtonu z toho bude opravdu velké mrzení.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)