16.9.2015
Kategorie: Společnost

Proroctví palmových listů: Krizi vyřeší zásah rusko-čínských vojsk

Sdílejte článek:

EMA 16|09|2015

V Indii se nachází dvanáct knihoven palmových listů, v které popisují osudy miliónů lidí. Každý ze suchých listů, napsaných před staletími sanskrtem nebo starotamilštinou, udává celoživotní cestu jednoho člověka, který se narodí v budoucnu.

[ad#hornisiroka]

Pokud vstoupíte do knihovny, požádáte o vyjevení vlastního osudu a zaplatíte zanedbatelnou částku, dozvíte se vaši budoucnost a stejně tak i to, co jste již prožili.

V knihovnách ale rovněž existují palmové listy, které udávají historii lidstva, včetně budoucích událostí.

world-war-3

Zároveň tak existuje proroctví, které se týká současné doby v Evropě. Říká:

“V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a v Praze.

V Římě vezmou lidé útokem i sídlo hlavy katolické církve. Papeži se zprvu podaří uprchnout, později ale padne do rukou povstalců, kteří na něj nastraží léčku. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou navzájem podporovat.

Nepokoje v Německu a v Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci.”

[ad#velkadolni]

Není to příjemné čtení, ale jako zajímavost k přemýšlení … ? Oni nám to vlastně ti papaláši z Bruselu takto pomalu servírují a do podobné situace nás v podstatě manipulují. A to je velmi smutné …

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 3,44 out of 5)
Loading...