10.12.2022
Kategorie: Společnost

Proč většina lidí po celém světě volí oddané loutky globalistů?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Na tuto otázku se dnes ptá mnoho lidí z různých zemí. Zaznamenávám ji v diskuzích na různých zahraničních serverech, ale také u nás. V zásadě jde o to, že drtivá většina lidí nesleduje to, co je důležité, ale naopak to, co je zcela nepodstatné.

Nemá cenu sledovat, co který politik řekne. Většinou ze sebe sypou naučené fráze, jednoduše to, co jim do hlav nalili jejich marketéři. A čím lepší marketing, tím lépe se podaří dané politické uskupení „prodat.“

A pozor, antireklama na mainstreamu je také něco, co mnoha politikům neskutečně pomáhá!  Obzvlášť pak, pokud mainstream útočí v rovině osobní a ne politické.

Globální elity samozřejmě myslí i na to, že ne každý bude chtít volit ty, kdo jsou otevřeně se systémem. Loutky si proto hledají tak, aby byly akceptovatelné pro široké masy v dané zemi. I když je velmi jednoduché od samého začátku poznat, kdo slouží globálním elitám a kdo ne, většinu lidí to nezajímá.

Příslušnost k různým globálními elitami řízeným organizacím by měla varovat každého. Ale 99% lidí vůbec nezajímá, zda je dotčený politik oddaným slouhou globálních elit nebo ne. Ovšem to je přesně cesta do pekel nebo – chcete-li – do blížícího se digitálního otroctví.

Na to nyní doplatili například v Itálii, kde většina lidí volila na základě politických proklamací a ne na základě příslušnosti daných politiků a stran ke globálními elitami ovládaným organizacím, v případě Meloniové k italskému Aspenu.

V Holandsku se nyní řeší silné propojení vlády s WEF, což dokonce zašlo až k žalobě na politiky, kteří nezastupují zájmy země, ale zájmy globálních elit. Stejné téma bylo v poslední době na stole i v Rakousku. V obou zemích se silně propírala příslušnost k WEF, Bildergergu či Sorosovi.

Tyto záležitosti se dostaly dokonce i na parlamentní půdu, takže je musel zaznamenat i mainstream. To způsobilo prudký nárůst preferencí těch stran, které nenáleží k žádné z globálních organizací. Lidé se totiž o tuto otázku poté začali mnohem víc zajímat.

V Holandsku i Rakousku nyní zcela jasně vedou preference strany, které mají jako jeden z hlavních požadavků odchod z EU. A jejich členy nenajdete v řadách globálních organizací. V Rakousku má  strana hlásající odchod z EU dokonce téměř 30%. V Holandsku mají dvě strany, žádající NEXIT, dohromady dokonce více než 30%.

I proto se nyní snaží tyto strany zakázat. Pokud by byla jejich podpora příliš velká, nepomohly by ani volební manipulace, neboť ty musí být prováděny tak, aby to nebylo příliš okaté. Tedy upravit někde 2-3% nahoru nebo dolů ano, ale jinak se příliš manévrovat nedá.

Podobný scénář je u nás nepředstavitelný. Stačí se podívat na kandidáty na prezidenta, z nichž jsou téměř všichni – snad vyjma p. Bašty a pí. Rohanové – vyslanci Aspen institutu. Ti nikdy nebudou „kopat“ za tuto zemi, ať už říkají navenek cokoli. A podle údajných preferencí jsou u nás „Aspeňáci“ obzvláště oblíbeni.

V italských diskuzích se po otevřené zradě nově zvolené vlády nyní podobná otázka probírá. Jak dalece je důležitá příslušnost dané politické strany či politika ke globální organizaci – Aspenu, OSF či WEF?

Pro mne osobně jde i po zkušenostech ze zahraničí o nejdůležitější parametr pro mé osobní volební preference. Nikdy nepůjdu volit kohokoli, kdo by se byť jen otřel o některé Deep state založené organizace. Mezi jejich kandidáty neexistuje ve světle toho, co nás již brzy čeká, žádné menší zlo.

Když vidím, jak daleko se již dostává digitální totalita například v testovací zemi – Nigérii, pak je mi jasné, že již není čas na volbu podle jakýchkoli jiných kritérií. Ti, kdo budou aktivně napomáhat přechodu na digitální totalitu, jsou jasně označeni. Stejně tak ti, kdo pomohou likvidovat Evropu.

Souhra těchto loutek byla patrná i za Covidu. Globalisté již v letech 2018 a 2019 provedli „očistu“ v některých zemích, kde tyto slouhy neměli. Tak například padla rakouská vláda a některé další. Tyto vlády byly obměněny tak, aby v nich seděli právě oni oddaní slouhové, kteří tak začali zaváděním covidové totality nejen likvidovat ekonomiky vlastních zemí, ale také testovat ovladatelnost mas.

Nyní je nutné tyto loutky na všech pozicích udržet, jak vidíme i u nás v případě frašky, které se říká „prezidentské volby“. Mainstream nám je opakovaně ukazuje jako „soupeře,“ ale všichni „horcí kandidáti“ na prezidenta soupeři nejsou, jejich loutkovodič je totiž totožný.

Digitální totalita je za dveřmi. Pokud se chceme jejímu zavedení vzepřít, pak nezbývá než začít při jakýchkoli volbách přemýšlet poněkud jinak než dosud. Italové udělali chybu, ale nejen oni. Dali na proklamace a nezajímalo je pozadí. Mne pro změnu nezajímají proklamace, ale pozadí toho, kdo je postrkován do popředí.

Splést se samozřejmě lze i volbou těch, kdo zdánlivě nejsou slouhy globálních elit. Nicméně v případě nepředstíraných loutek je jejich volba jasným souhlasem s tím, co se na většinu světa již brzy chystá.

Pokud se po celém světě přestanou masově volit podstrčené loutky, pak to budou mít globalisté velmi těžké a všechny plány na zavedení digitální totality rázem padnou. A pokud stále nechápete úlohu těchto loutek, pak se podívejte na tento starší článek….

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)