9.5.2023
Kategorie: Společnost

Práskačství na tento den

Sdílejte článek:

PETR VLK

Přišel mi, nikoliv k svátku gratulovat Olda jak se zpívá ve známém a už hodně vousatém protestsongu proti válce Jiřího Suchého, už proto, že svátek už je dávno za mnou, nýbrž, jak správně tušíte – mail.

Který mi neumožnil nic jiného, než ho pustit na sklo. A kdy jindy než dnes? Jakkoliv dnes slavíme Den vítězství.

Protože dnes, podle bohuželnájemníka ze Strakovky – Fialy je prioritou této země:

Fiala: Nad všemi výzvami stojí boj s populisty a extrémisty a záchrana demokracie

Dovolím si z jeho blábolu vybrat pár těch nejúdernějších citátů:

„Každý z nás musí přispět k tomu, abychom republiku ochránili.“

„Především, a to stojí nad tím vším a nad všemi těmi výzvami a úkoly, které jsem tady vyjmenoval, především si však společně uvědomujeme, že Česká republika musí zůstat stabilní demokracií, která chrání svou ústavu a právní řád a aktivně pečuje o svobodu a demokracii,“

„Extrémismus a populismus, který jsme společně porazili ve volbách, totiž nikam nezmizel. Naopak, vlivem současných krizí je ještě troufalejší a jeho nebezpečnost stále stoupá. Ten, který dnes lidem bezostyšně nabízí nerealistické, škodlivé, ale líbivé a jednoduché odpovědi, ten je v jistém smyslu ve výhodě, před námi, kteří si naplno uvědomujeme tíhu odpovědnosti politika v demokratické zemi. A v diskuzi a v racionálním hledání toho správného řešení se snažíme nabídnout tu správnou cestu pro tuto zemi,“

„Právě tento spor, spor mezi populisty a demokratickými politiky, spor o podstatu a směřování České republiky bude i nadále pokračovat. A na to se musíme připravit. Každý z nás musí přispět k tomu, abychom republiku ochránili před těmi, kdo jí neváhají obětovat pro svůj osobní prospěch…“

Takže víme, co nejen to, CO je pro Fialu nejdůležitější, ale i to KDO je ten hlavní nepřítel!!!

Hlavní není boj s inflací, drahotou, chudnutím ba ožebračováním širokých vrstev společnosti, nýbrž boj s populisty a záchrana demokracie. Dodejme – jeho demokracie, kterou jak vidno si přivlastnil on a ti z jeho obludária jednou pro vždy! A tak to má za každou cenu zůstat!!! Na věčné časy. Protože ti, které prý on a ti ostatní asociálové a zastánci cizích zájmů porazili ve volbách, ovšem jen díky tomu, že propadl MILION hlasů proti němu a těm dalším, prý nikam nezmizeli. Naopak, vlivem současných krizí a dodejme, že především Fialou a jeho vládou zaviněných a když ne zaviněných, tak v každém případě jejich ne/činností maximálně zesílených se ti ve volbách ne/poražení stali prý troufalejšími a nebezpečnějšími! Protože lidem nabízejí úplně jiná řešení než Fiala a Obludárium!

A s takovými prý každý občan téhle země musí, stůj co stůj a bez ohledu na osobní pohodlí BOJOVAT!

Takhle to má ten vysílač signálů a ukrajinský zastupující protektor v Praze. I dnes, v Den vítězství. Nebo spíše právě dnes.

A jak si ten boj proti těm druhým, s jinými názory, představuje konkrétně? Tak na to odpoví ten mail, co mi přišel, annoncovaný už v úvodu:

Webinář práskačství

Dnes mi přistál od kamaráda do mailu pokyn, který mu přišel do pracovního mailu. V příloze a doprovodném textu si přečteš něco, z čeho se mi tedy chce zvracet. Nedávno nabádala naše vláda ústy premiéra Fialy k tomu, abychom udávali své spoluobčany, zjistíme-li, že šíří Fake News, či dezinformace. Česká kreativita je bez hranic, poněvadž různí lidé, agentury apod. rozesílají státním institucím pokyny, jak a koho udávat a jak, a začínají se pořádat různá školení (teď se tomu říká webináře), kde je budou školit, jak správně takové zlolidi, dezoláty a proruské troly rozpoznat a naučit je správně udávat své ne/blízké.

Připomíná mi to doby dávno minulé, a jen očekávám nová hesla a plakáty typu:

– již jsi dnes udal svého souseda / kamaráda / spolupracovníka ?? (nehodící se škrtněte
– byl jsi již patřičně vyškolen, jak udávat svého ……. ?
– každičký den minimálně jedno udání !!

Vím, že kreativita našich lidí vymyslí přehršel dalších možností a lidé se budou předhánět jako skauti, kteří, když neudělali jeden den dobrý skutek, byli z toho na hlavu. Živě si taková slovesně výtvarná díla pochybné pověsti dokážu představit !!

Má naše vláda, zvolená za pomoci podvodu PR, již takový strach, že nejen s nikým nekomunikuje, ale navíc i podlým způsobem hodným protektorátních metod nabádá občany k udavačství?
Jaromír

0
Tak a je to!! Oznamovací povinnost. Údajně proti šikaně v zaměstnání.

Co že říká Murphyho pravidlo?

Jestliže se dá něco zneužít, bude to zneužito!

Ostatně Fiala to řekl naprosto jednoznačně. A já jej, jak se na linku můžete přesvědčit, citoval doslovně. Nejdůležitější je smáznout navždy současnou opozici a udržet moc pro Fialu a Obludárium! A každý je povinen , všemi prostředky k tomu přispět!!!!

Takže když je dnes ten Den vítězství, tak tenhle papaláš žádá, aby to jednou provždy byl DEN JEHO ABSOLUTNÍHO A TRVALÉHO VÍTĚZSTVÍ!

Takhle vypadá Fialova demokracie! V níž není nic důležitějšího, než aby zůstal u koryta.

Že to vidím příliš černě? Tak se podívejte na následující obrázek!

0

Pro jistotu dodávám, že nemám jak ověřit pravost toho obrázku. Ale připadá mi pravděpodobnější, že je reálný, než že to je hoax.

Taky si vítězství představujete takhle????? Už skoro nechápu, proč mi vadil bolševik…..

 

Petr Vlk

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)