15.8.2023
Kategorie: Společnost

Pokrytectví a kolektivní vina

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Každý asi zaznamenal ona znásilnění, která se odehrála v několika dnech a za kterými stojí Ukrajinci…

Opominu-li samotný hrůzostrašný skutek, tak mě na tom hned potom nejvíce zaráží to všudypřítomné pokrytectví, které má několik rovin.

Tou první je ono zveličování čehokoliv, co se tu stane Ukrajincům, viz dívka, která se dostala do klasické dětské konfrontace, jako každý z nás v jejím věku, která skončila dost brutálním plivnutím, což jí za určitých okolností mohlo klidně připravit o oko, když by se daný český žáček dobře trefil zformovaným gejzírem svých slin a plivanec letěl alespoň 300km/h.

Nikdo neřešil co tomu přecházelo a nikdo neřešil, proč si to nahrávala… Soudruh prezident neváhal a hned si jí pozval na Hrad, aby odsoudil šikanu českých dítek směrem k malé Ukrajince a mediální lynč donutil rodiny dětí se omluvit a veřejně se kát.

Dnes tu máme dvě skutečně brutální znásilnění za kterými stojí Ukrajinci, což ano, jistě není tak strašné jako jedno plivnutí do tváře a soudruh prezident?

Soudruh prezident nic, nikoho si nepozval aby vyjádřil podporu, jen skrze média sdělil, že odmítá, aby si český plebs bral do úst Ukrajince, protože odmítá kolektivní vinu, k čemuž se připojil i Vít Rakušan a další….

A to je ta druhá rovina, kdy tu odmítají kolektivní vinu všichni ti, co odmítají pouštět do ČR ruské sportovce či operní pěvkyně jen proto, že jsou Rusové a to i mnohdy přesto, že jde o jedince, kteří veřejně odmítají útok na Ukrajinu a mají tak v Rusku problémy, ale jsou to Rusové, tak prostě mají smůlu.

Vám všem politikům i diskutujícím vzkazuji, že jste pokrytci s morálkou dozorce koncentračního tábora a bylo by to komické nebýt toho, že lidé vašeho morálního rozpoložení jsou ti, co nám aktuálně vládnou.

Mně kolektivní vina až tolik nevadí, takže ano, nepouštějme sem žádné Rusy jen proto, že jsou Rusové a pošleme domu všechny Ukrajince jen proto, že jsou Ukrajinci… Může být?

 

MatousBulir.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)