
Podezřelé ticho po pěšině
ŠTĚPÁN CHÁB
Na svět se nám vyvalila velká spousta skandálů, které by v normální společnosti vedly k politickému i společenskému zemětřesení. Neděje se ovšem nic. A nikomu.
Vezměme to namátkově.
Vyšla zpráva o znásilněních páchaných na britských dívkách. Dělo se desítky let, znásilněno bylo podle zprávy čtvrt milionu dívek. Ve zprávě jsou i popisy vražd, hromadných znásilnění, potratů za pomoci pletacích jehel, zotročování… Zpráva potvrdila, že britské úřady, policie i sociálka desítky let záměrně ignorovaly systematické zneužívání, znásilňování a zotročování tisíců bílých dívek z chudých rodin gangy migrantů, protože se policisté báli obvinění z rasismu. Děje se něco? Neděje se nic. Prostě „další šokující zpráva“, kterou jde přejít mávnutím rukou.
S údivem sleduju, že vypuštěné informace s tisíci stránek důkazů z Epsteinových spisů už pár měsíců nerezonují vůbec nikde. Přitom jsou ve spisech důkazy o zavlékání a zotročování nezletilých dívek pro choutky mocných všech politických barev. Včetně úřadujícího prezidenta USA, který byl v devadesátých letech s Epsteinem jedna ruka. Nic se neděje. Nikoho to nezajímá. Prostě „další šokující zpráva“ z infotainmentu. Jak to, že Bill Clinton nedožívá někde na samotce, když o jeho cestách za lolitkami ví celý svět?
Teď z rodinných důvodů odešla z úřadu šéfky tajných služeb USA Tulsi Gabbardová. Na rozloučenou nechala odtajnit a zveřejnit nálož informací o Anthonym Faucim, režisérovi covidových hrátek. Potvrdila pěknou řádku konspirací, které se tím staly pravdou. Covid vznikl v laboratoři, vznikl v čínském Wu-chanu, laboratoře byly pod finanční správou Američanů, Fauci byl do financování přímo zapojen, o covidu šířil lži a manipulace a velmi negativně tím ovlivnil celý svět. A opět jsme u toho, svět je natolik zaplněný informační „zábavou“, až stačí, že informace zazněla, příliš se o ní nemluvilo.
Daleko zajímavější a důležitější (kimovskou) zprávou mnoha předchozích dní je, že pan prezident někam jel, něco tam fotil a dobře se bavil. Však je to obdivuhodné, jak máme statného prezidenta. Jak je vitální. A jak mu to s tím foťákem u oka sluší. Prostě paráda.
Jenže ten pocit, že žijeme v jakémsi podivném informačním vakuu, začíná být, alespoň u mě, velmi intenzivní. Jako kdyby světem prorůstalo přesvědčení, že o některých věcech se prostě nemluví. Jenže… kdyby Filip Turek nezaplatil za jízdenku za tramvaj, čteme o tom čtrnáct dní dlouhou řadu investigativních článků a Česká televize nás Turkem umoří k mozkové smrti. Že se vlastně bortí těžce budované základy naší společnosti, o tom se psát nebude. Není proč, vždyť tomu prezidentovi to přece tak sluší. A první dáma je úplná princezna Diana. No ne?


žijeme ve tvém chazarstánu , tak už to pober, konečně