22.2.2024
Kategorie: Společnost

Pan Tomáš Aspen Rohlík Čupr je zmaten

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Prý nechápe, jak se stalo, že ho „chce bojkotovat Rajchl a jeho příznivci“. Dovoluji si tímto panu velkorohlíkovi vysvětlit, že to zdaleka nejsou jen Rajchl a jeho příznivci.

Že to jsou, libtardí světe div se, zcela normální lidé, kterým jen vadí politické kádrování tohoto typu. A přesně to nálepkování a dehonestování, které nám tu tímto výrokem předvedl. Chápu, že se cítí být jako něco víc, a jako ten „lepší člověk“ to má potřebu vyzvednout okázalým ofrněním nosu a opovržením těmi druhými. Těmi, které pro jistotu manipulativně a lživě škatulkuje.

Prý také nevede politický boj, ale zuby nehty se jen rve za ty malinké farmáře z Horní Dolní a jejich rodiny. Asi proto stále nabízí produkty Agrofertu, Monika zřejmě vypadá omšele a potřebuje nové značkové hadříčky. Ano, až tolik je empatický tento pán. Budiž mu mouka v jeho výběru lehká, není totiž agrobaron jako agrobaron. To si holoto nákupní uvědomte.

Prý se mu též nelíbilo, že si v rámci demonstrace někdo bere jako rukojmí běžné občany. Ano, to bylo přesně na komoru. Zrovna od něho, který si jako rukojmí bere všechny své, po špičky palců u nohou sledované, kurýry. Dokonce za to dostal cenu Big Brother Award za největší prohřešky v oblasti práva na soukromí, tak je doufám řádně hrdý. My bychom na jeho místě byli. Ale mlčeli bychom. 

Též doufám, že si příště prolustruje všechny účastníky Prague Pride, jestli mezi nimi není taky nějaký zelinář, od kterého bere, a který blokuje v koženém psím kostýmku dopravu, řádně ho za to na sociálních sítích propere a veřejně zruší veškerou spolupráci. Pokud ne, vede selektivní politický boj a ne, že ne. A běžní rukojmí (občané) jsou mu ukradení.

Dotaz na závěr: „Taky by mě zajímalo, co ti umírnění zemědělci, kteří budou filmově blokovat ve čtvrtek hraniční přechody. Ti jsou cajk? Ti žádné rukojmí neberou? Proběhne tam z rohlíkové strany podobná dotační lustrace? Doufám že ano, protože jinak by tu někdo malilinko lhal. Tak nějak malilinko prorežimně uvědoměle politicky. 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)