10.6.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Oslava krásy?

Sdílejte článek:

P.A.M.

Soutěže o Miss XY se v normálních zemích pořádají za účelem oslavy krásy mladých dívek a slouží jako společenský etalon toho, co je považováno za hezké.

Vzpomínáte si, jakou bouři nevole vyvolala Konžanka Sephora Ikalaba, zvolená v roce 2017 Miss Helsinki? Nehledě na to, že se vůbec ve Finsku nenarodila, byla i na africké poměry docela šeredná. Prostě politizace soutěže začaly takto nenápadně – mezirasově.

Ovšem, jak známo, pokrok nelze zastavit, a tak v zemi neomezených možností se začali soutěží zúčastňovat a také v nich vítězit přeoperovaní chlapi – tranďáci. Prvním vítězem se stal(a) Kataluna Enriquez, filipínský ladyboy, přešitý na ženskou. Stal(a) se vítězem Miss Nevada 2021.

Letos došlo k dalším vylepšením. V Marylandu byl(a) včera místní Miss vyhlášen(a) Bailey Anne Kennedy, kambodžský tranďák, který se též nechal přešít a stal se manželkou důstojníka Námořní pěchoty Spojených států. Zvítězil(a) v útlém dívčím věku 31 let.

No a v Alabamě, aby se to nepletlo, vyhlásili Misskou (asi aby taky nemuseli nominovat nějakého pošahaného magora) stopadesátikilovou běsku Saru Milliken.

Říkáte si: “to je Amerika, to se nám na Statém kontinentu nemůže stát”? Omyl, přátelé. Miss Nizozemska byl totiž v roce 2023 vyhlášek taktéž tranďák Rikkie Kolle, původem z indonéských Moluk.

Jo, a bacha, tohle se je proruský narativ, který má ukázat, jak je západ zvrhlý a v úpadku. Ono se to sice všechno skutečně stalo, ale nesmí se o tom takhle ošklivě mluvit, jinak na Vás pošlou plukovníka Foltýna a bude zle (“chlapi, přijedou kontraši”).

A takhle my tady žijem. Už ani hezký holky nesmějí být naše a dokonce už ani hezký a nakonec už ani holky. Ať žije diverzita a hodnoty demokratického světa. Urá!

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)