21.8.2022
Kategorie: Politika

O věcech, které nám jsou záměrně utajovány…

Sdílejte článek:

MATOUŠ BULÍŘ

Myslím, že je velké umění přivést ekonomiku a celkové fungování země do válečného stavu, ačkoliv daná země v žádné válce není…


Být v jednadvacátém století a bát se svítit a topit z důvodu, že nevíte jestli to ufinancujete nebo ze strachu, že vám policie vykopne dveře když vás někdo udá, protože máte doma 20 stupňů, je opravdu dosti smutné.

ANO zdevastovalo tuto zemi pod záminkou boje proti C-19 a ODS, STAN, KDU-ČSL, TOP09 a ti čtyři “pusťte nás na ně” PIRÁTI pod záminkou boje České republiky proti Rusku, se kterým jsme prý ve válečném konfliktu – tedy říkal to europrotektor a “ukrajinský” premiér Fiala.

To vám vážně nechybí ta doba nedávná, kdy to poslední co vás zajímalo bylo, kolik stojí proud a plyn, protože to byla částka, která vás nemusela zajímat?

Pokud chybí, tak už prosím NIKDY NEVOLTE nikoho z výše jmenovaných, jelikož pokud tak uděláte a budete se mít špatně – a věřte, že budete, tak vám to patří, protože za blbost se platí.

Jenom mne mrzí, že to odnesou opět lidé jako jsem já a další, co nevolí dokola pořád to stejné zlo a snaží se hledat jiné cesty.

“Definice šílenství je totiž dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.” Albert Einstein

Matouš Bulíř | www.MatousBulir.cz

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)