Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc KVĚTEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Anonym 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 500,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, Zdenka Pimperová 400,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, ing. Jiří Viselka 200,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Ladislav Konopka 2000,- Kč, František Burda 50,- Kč, Zdeněk Fric 200,- Kč, Marek Janičko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zora Kudelková 200,- Kč, Milan Kostelnak 300,- Kč, Anonym 5000,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Tomáš Dvořák 1000,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, V. F. Horák 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč
Celkem za měsíc: ... 20 660,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Kolonizátoři mají smůlu, v tomto bodě je jim to už prd platný a je to jako přijít s křížkem po funuse.
Jediný pozitivum na tom je, že to může fungovat jako odstrašující příklad pro ostatní země, co to mají za pět minut dvanáct.
Asi nevím, jakou souvislost s tím mají demonstrace proti genocidě, kteoru provádí Izrael v Gaze. Ale možná ty „druhé“ demonstrace nejsou ani tak propalestinské, jak se nám tu snaží někdo namluvit. Možná jsou jen promigrantské, protože to by dávalo mnohem větší smysl:)
Británie je ukázkový stát.
Výkladní skříň „diverzity“, podpory nekompatibilní migrace a dlouhodobého trestání všech, kterým se to nelíbí. S třešničkou protěžování „translidí“ a s polevou zelené ideologie, na všem to hnusu.
Je to živoucí ukázka stavu, kam nás chtějí „liberální demokraté“ dovést.
Poučme se!
Napred je nutno obcany odzbrojit, v tom ma Anglie a jeji staty commonwealhu praxi. A pak si s lidmi muzete delat co chete.
napřed…napřed musí obyvatelstvo totálně zdegenerovat prostřednictvím konzumu a fotbalu , aby se nechalo s radostí a dobrovolně odzbrojit…
A pak si s lidmi muzete delat co chcete.
A ještě za to bude děkovat :).
Přesně tak.
Nejlepší zbraň pro kolonizaci tupých ojroovcí je pohodlí a hloupá zábava.
Tyto dvě komodity udělají z cílové skupiny idioty mnohem levněji a spolehlivěji než zbraně.
Levny chlast a dostupne drogy, podporovani nicnidelani a s tim spojene mentalni a fyzicke degenerace. Protezovani defektnich jedincu pred nadanymi a fyzicky vyspelymi.
Jsem připraven! Ve skříních mám 77 lahviček s alkoholem a 7 kartonů cigaret. Bohužel žádné drogy. Od té doby, co jsem po posledním špeku obrátil žaludek naruby, to už nesnesu. A nicnedělání pěstuju už dlouhé roky, páč jsem šel do předčasného už v šedesáti. Dnešní čekatelé mi můžou závidět!
proto e v predstihu odzbrojili, dnes ma zbrane na uk jen armada a tamni muslimove…
Paní Rédová právě lidé jako vy, co pochybují o sluncem prozářené západní kultuře a společnosti jsou hybridní hrozbou a ŝiřiteli proruských nálad.To že se u nás o tom nepíše je jenom proto, že se nic neděje, vše je v pořádku, brambory v řádku a my na západ kupředu levá, zpátky ni krok.
Takoví hlasatelé hybridních útoků ať už Ruska nebo Číny našich největších nepřátel a vrahů nemají ve slušné společnosti co pohledávat.
Říkali něco v ČT nebo psali na Seznamu, ne, tak nešiřte dezinfirmace,
Pejsky miluju a naprosto kategoricky souhlasím. Koncem 90tých let jsem jezdil v Británii jako 1. palubní důstojník menších námořních lodí. Bylo to fantastické. Humber river, Liverpool, Bristol…..Později jako český zástupce Inmarsatu do Londýna. Byla to krása. V roce 2013 jsem viděl začátek konce Londýna a již jsem tam nikdy nejel. Chtěl jsem si zachovat tu starou krásnou Británii kterou jsem znal. Co dokázala liberální demokracie, to je děs. Zničila Evropu více, než maršál Koněv Wermacht. Snad umřu dříve, než mě buď zavřou, nebo to tady dopadne podobně.
I v malém britanistánu jsou většinově tupé ojroovce.
Teprve až jsou nevratně v řiti začnou aspoň chodit po ulicích s transparenty.
Dokud se mohly bránit účinně, dělaly, že se nic neděje.
Britanie je čmoudí země a původní bílé obyvatelstvo je zalostně zdebilizované, uz se na nic nezmuze a ani nema moznost. Tady tech bylo malo a zbytek se na nic nezmuze. Oni nemaji nic,zadne zdroje,zadny prumysl,jen plnou zemi tupych negru a muslimu, tak je ceka zoufaly upadek a bida.