
Naše suverenita a svrchovanost není na prodej
JINDŘICH RAJCHL
Vrchní lokajové v naší zemi jako jsou Hřib, Zdechovský nebo uplakánek Pášma neustále opakují, že bavorská AfD navrhla zrušení Benešových dekretů a že Rajchl k tomu zbaběle mlčí.
Chlapci jsou jako obvykle vedle jak ta jedle. Buď jim uniklo, že jsem se k tomu jednoznačně pro iDnes vyjádřil, nebo jako obvykle jen lžou.
Oni totiž při své servilitě vůči Zelenskému či von der Leyenové, do jejichž tlustého střeva jsou zalezlí tak, že jim nejsou vidět už ani boty, nejsou schopni pochopit, že skutečně suverénní český politik musí hájit zájmy našeho státu bez ohledu na to, zda se vyjadřuje ke svým politickým přátelům, či oponentům.
Ano, s AfD máme podobné vidění světa a témeř totožný náhled na muslimskou migraci, Green Deal či válku na Ukrajině. Nicméně to neznamená, že se neozvu v momentě, kdy se tato strana, respektive její bavorská odnož otevřeně postaví proti českým národním zájmům.
Protože přesně tak má sebevědomý český politik reagovat.
Takže kolegům z bavorské AfD po svém vyjádření pro iDnes ještě jednou jasně vzkazuji:
Budeme s vámi rádi rozvíjet česko-německé vztahy, bojovat proti migraci, Green Dealu, válce na Ukrajině i federalizaci EU. Ovšem pokud o takovou spolupráci máte zájem, tak dejte ruce pryč od Benešových dekretů. Už dávno nejsme německý protektorát, a tudíž nám do naší legislativy absolutně nemáte co mluvit. Pokud chcete být s námi v přátelském vztahu, pak tuto skutečnost musíte pochopit a respektovat. Jestliže toho nejste schopni, tak už přáteli být dále nemůžeme.
Naše suverenita a svrchovanost není na prodej.
FB


cit : Naše suverenita a svrchovanost není na prodej.
No, není. Už jsme ji prodali do Brusele.
Ovšem je nutné poznamenat, že v rámci svobodného trhu by suverenita měla být svobodně obchodovatelná. Je třeba zajistit, aby se s ní začalo obchodovat na burze, aby trh jasně učil cenu a mohl s ní efektivně nakládat.
a proto ji komunisti prodali v holandské dražbě pohotově v devadesátkách a zbytek v první dekádě 21.století 🤣
Rajchl už se z toho intrikování pomátl, není žádná národní suverenita protože není žádná národní ekonomika, už dávno tomu nazad, proberte se flastenci
A za nadšeného potlesku tupých ukrotschechische ojroovcí, nutno dodat.
Tupé ojroovce se viděly jako zápaďáci a vidí se tak ve své debilitě stále i když jsou ostříhány, uřezali jim nohy na maso a krmeny jsou náhražkami z mokrého papundeklu..
Jindřichu Rajchle buďte té nějaké lásky, nějaké protože to může u Vás být zaznamenáno i na videu, našťouchán od někoho, či našťouchejte někomu a JDĚTE DO PRDELE.
PROTOŽE JEN TAM celý a komplet PATŘÍTE.
Také si dovolím, konkrétně Vám, toto jasně vzkázat..
Bořihnoji, Bořihnoji
ty debile, myslím si, že do prdele patříš ty, ty Postřemovskej kreténe.
Proč někoho posíláte do České Republiky? Vždyť tady už jsme…
Jo jsme ale díky tomu spolku, který nás tam zavedl tj. slovenský estébák a dotačně zajímavý člověk, lhář s mravností na nule Andrej a jeho věrní poskoci. Tomio Okamura, člověk odporný a stejným ancáblem obklopen, a pak ti chlapci, kde i v této partičce povedené a povedených není nouze o udavače u kterých je jedno zda hodinky nebo holinky. To jest vysledek voličů rozumu mdlého, s mírou jen nenávisti a touze ji prohlubovat. K tomu mají požehnání plus stále jedovatých slov na podporu od a v Miloši Zemanovi.
A tohle vede finančně paní Schillerová, dáma, která hlásá do éteru že půjčka není dluh. Už dítě v první, druhé třídě, že půjčka je dluhem, který musí dlužník zaplatit, splatit. Vrátit. No ano odborníci vybráni po spravování naší země jsou fakt za trest. ZASE ČTŘI ROKY V PRDELI. Za co Pane Bože, za co,
Náš stát vlastní ti, kdo nás zadlužili, vlastní původně český průmysl, vlastní korporace, banky, vlastní i to plzeňské pivo. Vlastní nás ti, kteří ovládají mainstreamové prostředky ale i BIS. Zkrátka ti, kteří už nás NIKDY (!) k našemu původnímu majetku a rozhodování nepustí!!!
V jejich mocenských hrách hrajeme nepodstatnou roli psíků, do nichž se v případě, že nebudou poslušní, kopne s výkřikem: Zalez pod stůl a ani se nehni!
Mocenské hrátky provozvané agentem cizí moci nasazeným v BIS jsou těsně provázané se zájmy militaristických kruhů tzv. Západu. To, co tato nechutná bytost tvrdí v poslanecné sněmovně, je naprosto pravým opakem pravdy. Podle této bytosti nás nejvíc ohrožuje Rusko, už už se na nás chystá. Samo vyvolalo válku (podotýkám, proti nevinným ukrajinským neonacistům, kteří pokojně vyvražďovali ruskojazyčné obyvatelstvo na jihovýchodě Ukrajiny. A představte si tu drzost! Svou intervencí sledovalo Rusko záchranu těchto obyvatel, kteří přišli při genocidě prováděné ukrajinskými masovými vrahy o 14.000 obyvatel včetně žen a dětí, obětí těchto organizovaných masakrů)!!!
MÁM TOHO DOST !
Pokud máme v čele našich „bezpečnostních“ složek takového válečného štváče, který nám z jeho pozice sugeruje absolutní, nechutné lži, jsou jakékoli snahy o naši samostatnost SMĚŠNÉ !
Pokud jsme schopni si dát dohromady příčinné souvislosti, pak musíme vědět, že globalisti, především sionističtí židé jsou v čele snah vedoucích k destrukci (nejen) našeho státu. Je to jejich politika, kterou prosazují napříč vazalskými státy. Aby destrukci mohli uskutečnit, musí pod vylhanými záminkami (hrozící výroba jaderných zbraní) vojensky napadnout Irák, způsobit masakr tamního obyvatelstva, a tím si zajistit, aby masy lidí, které se náhle ocitly bez střechy nad hlavou a bez svých blízkých, pohnuly směrem do Evropy. Patřičně nažhavení mstitelé přišli ve statisícíových davech a dali svůj vztek najevo hned po svém příchodu. Zatímco US Army vyvraždila statisíce tamních občanů, odezva mstitelů vedla „pouze“ ke stovkám obětí na životech evropského obyvatelstva. Takže jsme mnohem krutější a krvelačnější, než ti, kdo se přišli pomstít za své zmasakrované.
Ale krok k destrukci evropských států a obyvatelstva byl učiněn. Dnes se v původních státech západní Evropy nachází na 20 milionů muslimů v převážně vojenském věku.
Pak následovaly nám všem známé a popsané události, respektive pohromy: laboratorně vyrobený covid, nasazení roztoků vyrobených a doporučených židovskými multimiliardáři, které nijak nemoc neléčily, ale naopak, poškodily zdraví mnoha ovcím, které blahem bečely, jak budou zachráněny! Jak na jednu každou ovci multimiliardáři myslí a opečovávají ji s něhou a láskou. Ano, jsme ve své většině ubohé, hloupé, bezbranné ovce, které se nechají obelhat chytrými šmejdy.
Předpokládal jsem, že JUDr. Raichl ví o tom, že nám tu naprosto nic nepatří, že vše je ovládané těmi, proti nimž se nahlas nevyjadřuje. Že je třeba, aby se nejprve hnuly ledy v našich bezpečnostních složkách.
PROSÍM VÁS, OSLOVTE PANA JANA SCHNEIDERA, TEN VÍ VELICE PŘESNĚ, CO JE KOUDELKA ZAČ !
Snad by ten vřed dokázal odstranit.
Pokud se chovám jako Čech, vlastenec, tak pro mne neexistuje ČT, ani ČRo, nepiju japonské pivo, snažím se svou spotřebou podporovat výhradně české výrobce potravin a piju pivo z pivovarů, které dodnes vlastní čeští majitelé. A že to jejich pivo stojí za to, to si piště!
Mějte se hezky.
tak Budvar si kvalitu drží, Bůh ho ochraňuj před babišem i fijalou
Držet kvalitu chcánek je snadné. Pivovary už jsou v čudu všechny.
Čau Mikelo!
Je až úsměvné, jak odhodlaně bojujeme za to, aby německý Landsmanschaft neměl ani šanci cokoliv u nás vlastnit. K breku je pouze to, že jsme odevzdali, zpronevěřili a prolichvařili všechno, o co by mohl Landsmanchaft u nás požádat.
Měli bychom těm jeho představitelům říct, že mu nemáme v žádném případě co nabídnout, protože všechno to, co bylo naše a pak jejich a pak zase naše, je dnes v rukou židů. Ti jsou dnešními vlastníky. Takže Landsmanschaft to nemůže vlastnit, stejně jako to reálně nevlastníme my!
Nekrmme se navzájem ubohostmi, to bychom byli opravdové nemyslící ovce, kdybychom nevěděli, že nemůžeme nikomu dát to, co sami nevlastníme! Co už dnes nevlastní ani Češi, ani Landschmanschaft., ale vyvolení.
Mějte se hezky.
Nemylte se.
Ještě máme soukromé úspory a majetky (i když oboje spíše v uvozovkách).
O ty už se, teď ve finální fázi velké hry, hraje aniž by si toho tupé ukrotschechischen ojroovce všimly.
Víte kolik tupých ojroovcí už mi říkalo, že to není ani v Africe aby občané ručili za státní dluhy?
Dále je dokončována monetarizace veškerého přírodního bohatství na území ojrouhnije. Brzy už si nezajdeme nikam na vycházku, všude bude židovo.
Ale tupé ojroovce stále nadšeně békají, že chtějí více zábavy a nezodpovědnosti na dluh.
Víte, kdyby tu už opravdu nic nebylo, tak ani sudeťáci ani nikdo jiný už o nás nejeví zájem. Ale oni všichni ještě ten zájem jeví. Ještě je tu stále co ukradnout. Tak špatně ti bývalí komouši hospodařili, že demokrati ještě ani za 36 let nestihli rozkrást všechno.
Takže já to zkrátím
Naše demonstrace posloužila tomu, že současní vlastníci a majitelé našeho národního bohatství mohou být v klidu. Landsmanschaft jsme jim odstranili lidovým protestem z cesty.
Mějte se hezky.
PS: Preferuji logické uvažování. Na otázku, co jsme tím dosáhli se dá odpovědět: Naprosto nic. Vše vyhrají ti, kteří nás dnes ovládají. Co ČT, co ČRo? Poplatky? Ale ano, budeme je platit jako mourovatí. Nic a nikdy ničeho nedosáhneme, ONI mají navrch. Bohužel.
Mějte se hezky.
Když vidím ten ksich toho pána, svrbí mě ruka.