19.1.2024
Kategorie: Společnost

Ministryně Černochová přikázala spálit zatím jen kalendáře

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Už si nikdo nemůže namlouvat, že naše armáda má někoho odradit od války. Gesto naší ministryně obrany, která nechala spálit kalendáře sportovců ASC Dukla jen proto, že na fotkách sportovců použili protijaderný znak. Chtěli tím asi společnosti sdělit, že ač vojáci, přejí si mír. Podle naší ministryně je ale nutné, aby uniforma udělala z vojáků zabijáky bez této touhy. Za fotky s lebkou a zkříženými hnáty by je pochvala neminula. Kecům o odstrašení a obraně vlasti mohou uvěřit teď opravdu jen hlupáčci. Naše kapesní armáda je používána jako cizinecká legie a bude tedy bojovat za Prahu všude jinde, jen ne před nebo za Prahou. Velení v čele s ministryní je má za žoldnéře, kde jedinou motivací jsou peníze. Nějaké vlastenectví je překážkou, protože za vlast nikdy doma bojovat nebudou. Padnou za ni mezi prvními někde ve stepích nebo písku.

Bránit svou rodinu, dům, město a zem je něco docela jiného než bojovat za sebranku evropských politiků, kteří pokládaje se za elitu směřují k totalitě, která tu ještě nebyla. Těm, co tomu nevěří, doporučuji rozhovor na Radiu Universum s profesorem Staňkem.

Jako voják základní služby jsem se smál (tiše) při snaze politruků vyvolat v nás odhodlání bojovat s imperialisty někde na francouzském pobřeží, ale svou zem bych bránil. Některé naše jednotky se chtěly dokonce postavit v 68.roce celé Varšavské smlouvě. Vlast začíná doma na zahradě a končí státní hranicí. Eurovlastenectví je nesmysl a dobře to vědí i ti, co to do nás a ostatních nároků v jednom kuse tlučou. Časem na to přijde i většina těch moderních eurointernacionalistů.

Jsem hluboce vděčný našim vojákům sportovcům, že svým kalendářem ukázali – VOJÁK NEROVNÁ SE ŽOLDÁK.

Informace o spálení kalendářů převzata z Parlamentních listů 18.1.2024

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)