9.10.2022
Kategorie: Společnost

Kolik demonstrujících by museli mít v Německu, aby se vyrovnali Česku?

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Nejprve začnu praním solidně proprděného prádla…

Pokud jste to ještě nezaslechli, tak se nám trochu rozhádali organizátoři dvou velmi úspěšných demonstrací ze září 2022. Presstituti tedy na oslavu bouchají šampáňo, politici slavnostně odpalují HIMARSy na civilisty a my ostatní jen zklamaně čumíme a plácáme se do čela.

Bylo nějak takhle – hlavnímu technickému pomocníkovi obou akcí se nadmulo vole, narostla mu křídla a rozhodl se, že hlavní organizátor demonstrací tak nějak kazí celému revolučnímu hnutí jméno a že tedy provede malý český puč a toho hlavního organizátora prostě vyštípe z centra dění. Hlavní pomocník tedy schramstnul transparentní účet, odmítl organizátorovi předat emailové adresy podporovatelů odporu, odmítl předat přístup do webu projektu atd. K tomu ještě rozjel akci, kdy se snaží hlavního organizátora vyblokovat i z komunikace s všemožnými odborníky, kteří se účastnili demonstrací na pódiu či vše podporovali ze zákulisí. Zřejmě si od toho naivně slibuje, že díky tomu dostanou demonstrace v hlavních médiích pozitivnější obraz, protože je nebude spolupořádat “ten chlápek s exekucí”. Což se samozřejmě nestane – zahnisaná hlavní média a různí kazisvěti si prostě jen najdou jiné téma, pomocí kterého se budou vozit po “dezolátech z Václaváku” (zde je verze Vrábela, a zde Havel; Vrábel na Petr Bureš TV promluví později).

Celá ta situace je velmi smutná. Připomínám, že tu nebojujeme o něčí ega, ale doslova o osud celé naší tisícileté země a bez přehánění o budoucí životy Čechů. Vlastizrádná skupina vedená topornou loutkou Péťánkem Fialou totiž mezitím pokračuje v totální demolici celé naší země a dál roztáčí kola zkázy, prohlubuje energetickou krizi, potravinovou krizi, zdravotnickou krizi, podnikatelskou krizi, ekonomickou super-krizi a dokonce se nás dál snaží za každou cenu zatáhnout do totální války, kterou tu nemusí přežít žádný člověk! Fiala také s úsměvem idiota zrovna pořádá sjezd asi 40 evropských korupčníků, kteří chtějí vytvořit něco jako Spojené Státy Eurosajuzské, což by v jejich podání samozřejmě dopadlo jako crossover románů 1984Konec civilizace a Planety opic.  Fiala prostě dál jede přes české občany jak buldozer, přesně podle instrukcí od svých páníčků schovaných někde v zahraničí. Na destruktivní následky svého konání vůbec nehledí – jak kdyby měl slíbeno, že za rok bude mít zařízenou luxusní vilu někde na Marsu a to peklo, které tu pomáhá vytvořit, se ho nijak nedotkne. A právě v TUHLE CHVÍLI si tu v opozici někdo hraje na pitomý puč a snaží se vyštípat z dění hlavního organizátora úspěšných demonstrací?

Hodně mi to připomíná situaci se stranou Úsvit. Že spousta z vás už ani neví, co to vlastně bylo? No právě! Úsvit byl první politický pokus Tomio Okamury. Ten během jediného roku dokázal na koleni vybudovat stranu, kterou zvolilo 6,88% voličů a dostala se díky tomu do sněmovny. Okamžitě po tomhle zázračném úspěchu (vytvořit novou stranu a protlačit ji do sněmovny je čím dál tím složitější) ale proběhlo něco, co by se dalo bez přehánění nazvat pučem. Skupině jakéhosi Černocha se podařilo prakticky vyštípat ze strany její dvě hlavní osobnosti a tahouny – Tomio Okamuru a Radima Fialu. Co se stalo pak? Po straně za rok neštěkl už ani kojot a v roce 2018 byla definitivně rozpuštěna. Totální fiasko.

Takže – pochybuju, že si tyto řádky přečte spoluorganizátor/technický support demonstrací Jiří Havel, ale pokud náhodou ano – pokud nám všem nelžete a opravdu vám záleží na osudu naší země, tak se vykašlete na svoje ego, vykašlete se na svoji touhu po tom být Miss Popularity, srovnejte si hlavu a podejte si zas s Láďou Vrábelem ruce. Že je někdy protivný a má stejně jako milion dalších Čechů exekuci? To jsou detaily – hlavní je, jaký má tah na branku. A ten má obrovský. Bez něj dopadnete jako Úsvit. Podejte si ruce a pokračujte zas spolu. Tohle není o nějakém Vrábelovi nebo Havlovi, teď jde o naši republiku. A dodávám, že odpor k naší vlastizrádné vládě i médiím dál poroste a demonstrace poběží i bez vás…ale vy dva jste společnými silami dokázali pomoct všechno lépe zorganizovat. Hnutí odporu pořád můžete dál pomáhat. Nezkažte teď to, co jste dosud dokázali.

A teď zpět k titulku článku, který ukáže, jak hodně úspěšné ty dvě demonstrace byly a proč je presstitutky v médiích i zkorumpovaní politici tak nenávidí. Sama jsem spočítala, že na demonstraci 3. 9. bylo podle realistického odhadu  přinejmenším 100 000 lidí. Na té následující o tři týdny později byla čísla podle všeho velmi podobná, jen se roztáhla do více měst a tak přímo na Václaváku bylo lidí o něco méně.

Tohle je na naši zemi fenomenální úspěch! České Pepíky je dost těžké zvednout od pece a vyburcovat k akci, jsou příliš zvklí brblat v hospodě u piva… i když je fakt, že hospod už moc nezbylo a tak jim ubývá brblacích azylů. Na internetu už to také moc nejde, protože lidé s normálními názory jsou skoro všude blokováni a tak Twitter, Facebook, YouTube, Instagram a další kanály hniloby ovládla šílená menšina – sebevražední kandidáti na Darwinovu cenu, sluníčkoví fašisté a vlastníci 666 pohlaví.

Dostat u nás přes sto tisíc lidí na jedno náměstí, aniž byste jim slíbili koblihy nebo pektorály Tomáše Klusa, je tedy malý zázrak. Schválně jsem zkusila spočítat, kolik by se muselo sejít lidí v jiných zemích, aby počet demonstrujících poměrově odpovídal počtu obyvatel. A je to docela mazec.

Začneme polovičním Slovenskem – tam by se muselo sejít přes padesát tisíc lidí. V Itálii už by to bylo hodně přes půl miliónu. V Německu by se muselo sejít tři čtvrtě miliónu těch podivínů, kteří nechtějí chcípat v cizí válce, mrznout v nevytápěných domech a nechávat si krachovat podniky. V Ruské Federaci by to musel být skoro milion a půl lidí a v Číně přes 13 miliónů.

Koukněte se na čísla sami na následujícím obrázku.

A to je fajn, ne?

Samozřejmě demonstrace sama o sobě moc neudělá. Už to samotné slovo v podstatě znamená jen “názorná ukázka”. Demonstrace jen jasněji ukazuje, kolik lidí se spojilo k protestu, přičemž jeho skutečných podporovatelů bude vždy mnohonásobně více – sto tisíc lidí přímo na náměstích může znamenat klidně i několik miliónů dalších lidí, kteří s protestem souhlasí, ale z mnoha různých důvodů nepřišli fyzicky. Demonstrace tedy sama o sobě moc neudělá, ale ti, co pak budou bojovat za naše lidská práva, se mají na co odvolat.

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)