Kolektivní vina?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Má se uplatňovat kolektivní vina? Zdá se, že naše vládní garnitura a jejich poskoci v podobě desinformačních mainstreamových médií v tom nemají tak nějak jasno. U některých ano, u některých prý ne.

Když k nám do Česka přijede hrát tenis běloruská nebo ruská tenistka, či dokonce zde chce zazpívat světová hvězda vážné hudby ruské národnosti, je to signál pro všechny “russobijce”, že to teda ani náhodou. Vždyť oni patří k národu, kterému vládne Putin a ten válčí a vraždí na Ukrajině. Tedy Rusáci ani Rusky v žádném případě nebudou škodit českému národu hraním tenisu nebo zpíváním. Že se tyto ženy proti válce na Ukrajině jasně vymezily a odsoudily ji nic neznamená. Jsou to “Russky” a hotovo. Všichni z Ruska jsou špatní a Fiala, Rakušan, Seznam.cz či Forum 24 to ví nejlíp.

Jiná situace však nastává, když nám tady v Česku brutálně znásilňují a pokoušejí se vraždit ukrajinští mladíci. Za posledních pár dní dva případy. A jak se k tomu staví naši vládnoucí papaláši a jejich hlásné trouby?

Ruku v ruce samozřejmě okamžitě umravňují národ, že nemůžeme všechny Ukrajince házet do jednoho pytle. Křičí soudruh Rakušan, piští jeho trubači z Forum 24: Nesmíme uplatňovat princip kolektivní viny!!! Vždyť prý ne všichni Ukrajinci se takto nehezky chovají, hodně jich u nás pracuje a platí daně, jsou zbídačení válkou a vůbec. Vždyť i někteří nepěkní Češi v cizině páchají kriminální skutky!

Takže občane, vyber si. Jednou kolektivní vina ano, jednou ne. Pokrytectví naší politické a mainstreamové erárem placené elity z toho přímo cáká. To co nám dnes vládne je prostě šunt bolševického ražení. Doufejme, že to už nebude na dlouho …

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)