
Když narostou křídla
JINDŘICH KULHAVÝ
Přednostní obsluha požadavku hysterixe Pavla Ústavním soudem byla evidentně předjednaná. Dlouhodobý projekt Petra koláře je třeba ocenit, protože za generála na luxusním vejminku kopou justiční mafie nejvyššího stupně u nás, veřejnoprávní i proliberální média včetně kdysi tak oblíbeného Seznamu (už je to déle) a samozřejmě eurohujerská podbruselská opozice.
Vnímáme li sebevědomí Fialy, Rakušana, Stanjury či Černochové a dalších představitelů Pětikoalice spoléhajících na beztrestnost, ať už konali cokoliv a kradli jako straky, je pravděpodobné, že jim zůstalo silné krytí. Nikoho by nepřekvapovalo, kdyby to bylo stejné, jako se urychleně sešlo při posuzování hradní zakázky obsahující cestu Pavla do Ankary. Celá tato část politické scény velmi propracovaně získala dlouhodobou převahu v oblasti práva, propagace a arogance. Což přetrvává i po prohraných volbách. Neuvěřitelné lži a manipulace, korupce a ignorace reality jsou denním projevem opozice torpédující jakékoliv rozhodnutí vlády.
Petr Kolář Pavel (v podstatě je to totéž) je hlavní tváří opoziční fronty. Proč? No protože Kupka z ODS je tragikomik, Rakušan ze STAN je víceméně na cestě spojené s trestným činem vyplývajícím z Dozimetru, vedení KDU-ČSL je…ono existuje?, Top09 je strana blížící se exitu a Piráti s Hřibem v čele snad ani nemohou být někým jen trochu normálním volitelní. Hradní dvojka to tak má jednodušší. Mozek Kolář a tvář Pavel. Navíc jsou finančně zajištěni, což vyplývá přinejmenším z kontaktů na zbrojní magnáty. Promyšlená strategie vytváření prezidenta lidového hrdiny přináší své ovoce. Citliví občané reagují na hrdinské skutky vcelku vstřícně, mediální podpora mu dává punc skutečného charakteru a klidné, přesto důrazné vystupování vojáka vytváří dojem člověka, který přesně ví, co chce.
Problémem je, že chce vše. Zážitky, moc, peníze, respekt a poslušnost. Bez ohledu na cokoliv. Oblíbený bloger a již i politik Vidlák/Sterzik mu dal trefnou přezdívku Kolářův Nývlt. Nastrčená figura nemající příliš inteligence, ovšem vizáží vcelku přijatelná. Pro někoho, kdo není moc ochoten přemýšlet nad skutečnou neosobností a nesamostatností soudruha Pávka. Dlouhodobé školení a kultivace soudruha generála sice přinesly úspěch a byl nějak zvolen, zbytek ale zadrhává a spíše ukazuje, jak obrovský tým dostal Pavla až tak nahoru. Vzájemné projevy vděčnosti jsou poté jistou samozřejmostí.
Ústavní soud své splatil a dle slov prezidenta to bude ještě muset párkrát zopakovat. Liberál se totiž vyjádřil, že nejde o poslední kompetenční žalobu na tuto vládu. K tomu prohlásil, že bude opět kandidovat na hlavu státu. A protože se u nás evidentně může stát cokoliv, tedy i Pavel nějakým „zvláštním“ způsobem zůstat v úřadu i po dalších volbách, lze očekávat velmi usilovnou činnost v oblasti oblbnutí národa. Naopak vláda nesmí ustupovat vůbec v ničem a agresivitu používat odpovídajícím způsobem tomu, co činí opozice a Hrad. Zároveň vyčistit chlév na Kavčích Horách a urychleně rozprášit politický neziskový sektor.
Momentálně jsme svědky obrovských změn, případně pokusů o ně. Pokud se nepodaří Pavlovi a jeho týmu zabránit v puči, vláda spláče nad výdělkem a budoucnost země bude tragická. Je třeba se tomuto vzepřít. Tentokrát za každou cenu. Pavel v mnohém připomíná Klementa Gottwalda. To asi nechceme.
- Volba menšího zla - 26.6.2026
- Když narostou křídla - 26.6.2026
- Kulidakis: Pavel tam nemá co dělat - 26.6.2026


Má být: .. „Pokud se nepodaří BABIŠOVI a jeho týmu“…
(v posledním odstavci)
Je to tragické. Pokud vláda nepůjde tvrdě proti těmto lumpárnám, tak lidé zrezignují a pětikolka se všemi lumpárnami na rozpuštění státu a vstřícnosti k potomkům nacistů tento stát zlikviduje a z nás udělá otroky pro válku s Ruskem v první řadě.
Co tam ten cocot bude dělat, když ničemu nerozumí? Mám pro vládu doporučení – sežeňte mu flek v kuchyni a až bude ta večeře, tak může roznášet kávu a limonády
Je to určitě něco, co by bez nápovědy zvládl.
Konečnĕ máme presidenta za kterého se nemusíme stydět, neplaví se na plastovém č̣lunu na vysočině, nekrade tužky na svých neustálých výletech, ženy vlhnou při pohledu na jeho mužný vous, to už něco znamená.
To že pomáhá rozkrást zbytek republiky, zavézt likvidační euro, zbavit nás státnosti a dávat stovky miliard z našich peněz zbrojařům na jejich válečné choutky, to už tak hezky nevypadá, ale hloupý národ, kterému stačí stále omílaný Babiš, Putin a fašisté od motoristů s rasistou a lovcem chirurgu z dovozu Okamurou, potom večery pravdy u ČT si zvolí vždy hloupě a v ovčím stylu, bé, bé, bé vlku vem si souseda, jen ne mne.
Ma to jeden velky problem. Vlade predseda Babis a ten se porad neceho boji. Myslim, ze Okamura a Macinka by jeste byli schopni to vzit systemove. Ale Babis na to nema koule. Ke sve vlastni skode.
Kdo se bojí,nejen že strachy se*re ve vlastní síní ,
Ale i častokrát po svých produktech neočekávaně a citelně bolestně uklouzne..
Na druhou stranu nejde od někoho kdo na vlastních zádech pocítil průnik kudly vrážené mu do zad, v ruce jeho nedávných fanatických obdilovavatelů,ctitelů očekát přehnané obětování se sebemsvých blízkých a svého zřejmně nemalého majetku,
Za někoho kdo jej považuje za své jen o kapánek lepší zlo,jako je ten kdo jej drzne nelítostně z angolosasko židovskou nenávistnou důklaností dusí a hubí.
O hrdinech se už ani netočí oslavné filmy ani už se jim neopečovávají válečné hroby,místo odpočinku většiny z nich !
Jedna se o jednoznacny Ustavni puc, kdy US spolu s prezidentem chteji preklopit moc na stranu prezidentskeho systemu.
Naprostý souhlas,
Navíc o puč dlouhodobě a zejně i z aklosasakou důkladností sestanený a právně ošetřený .
Mě na této prasárně především fascinuje rychlost její ralizace,
Přečíst jistě obsáhlou přiipravit projednat,právně ošetřit ba i jen napsat čtyicet stránek přeběžného rozhodnutí,za dvanéct,slovem dvanáct hodin?
To s umělá inteligence koncipisty ústvního soudů řádně zapotila na koulích
Je pro mě ponižující a urážející za jaké, téměř až progresivisticky demoGratická hovadka, nás tahle sebranka mafiánů této nejen v talárech považuje
Současný obyvatel Hradu se chová jako škůdce národa a státu, který chce údajně reprezentovat. Jako daňový poplatník tohoto státu, a i z mých daní je financován současný obyvatel Hradu a jeho výlety, i předseda ústavního soudu je financován i z mých daní, si nepřeji, aby mě reprezentoval současný obyvatel Hradu na jakékoliv akci, kde se něco rozhoduje.
Současný obyvatel Hradu sleduje pouze své cíle a cíle svých loutkovodičů, které nikdo z daňových poplatníků a voličů nevolil.
Vláda musí rozkrýt sestavu doprovodu, který chce současný obyvatel Hradu vzít s sebou do Ankary za naše peníze.
Současný obyvatel Hradu připravil svým podpisem všechny důchodce o zákonnou valorizaci a sám rozhazuje naše peníze plnými hrstmi.
Všeho dočasu …
Naprosto s vámi souhlasím!
Rozhodnutí ÚS jasně dokazuje, že VEDOUCÍ ÚLOHA STRANY ještě neskončila! Komunistický soudce Baxa, který posílal lidi, nepohodlné bývalému režimu do vězení a komunista Petr Pavel, předseda ZO KSČ! Komunisti stále drží při sobě a snaží se zakroutit krkem každému, kdo jim vstoupí do cesty. A pěkně po bolševicku.
jen český dement si „myslí“ že existují bývalí černoši
Prezident nesmí letět v 1 letadle společně s premiérem.
Takže poletí 2 letadla. Babiš se holt posere jako vždy.