10.7.2024
Kategorie: Kultura a tipy

Jak si poslat peníze na PayPal: Krok za krokem

Sdílejte článek:

Tento systém je okamžitý, webový i mobilní způsob, jak poslat penize na PayPal rozhraní registrovaného konta a využívat je pro mnohé účely. Mezinárodní a domácí transakce, podnikání, vklady a výběry nebo převody peněz mezi přáteli.

Zejména zajímavý bude v rámci online casina pro české hráče jelikož je velmi často jednou z dobře dostupných platebních metod. Vědět, jak dlouho trvá převod z PayPal na účet a tedy jak rychle je možné z kasina získat vlastní výhry se tak rozhodně vyplatí. Podívejme se na kompletní použití.

Přehled funkcí a informací sítě

Tento platební systém je globální online platební systém, který umožňuje převody peněz přes internet nebo jak dobít PayPal pro další použití. Společnost byla původně založena v roce 1998 a od té doby se rozrostla na globálního poskytovatele platebních služeb – jedná se například o způsob, jak si poslat peníze z PayPal na účet a naopak.

Dostupnost v ČR

Ano

Podporované měny

CZK, USD, EUR, YEN, WON, PLN, HUF a další

Převod peněz

Ano

Online platby

Ano

Výběr měny transakce

Ano

Mobilní platby

Ano

Jazykové rozhraní

Český, Anglický, Německý, Portugalský, Japonský, Korejský a další

Licence

Licencován jako elektronický peněžní institut, podléhá regulacím různých finančních úřadů po celém světě, včetně Financial Conduct Authority (FCA) ve Velké Británii a dalších.

Vytvoření konta: krok za krokem

Předtím, než bude možné zjistit jak poslat peníze z PayPal na revolut nebo využívat mnohé další funkce této sítě je nutné si založit vlastní konto. To je možné ve webovém nebo mobilním rozhraní. Ačkoliv je vedení a založení samotného konta zcela bezplatné, mohou se uživatelé setkat s vybranými poplatky a to v rámci například převodu měn, vybraných transakcí nebo jiných zpoplatněných služeb, což platí zejména pro využívání pro firemní účely, ty jsou zároveň způsobem, jak vybrat peníze z PayPal. Návod k vytvoření vlastního konta je následující:

  1. Otevřete webový prohlížeč a přejděte na www.paypal.com.
  1. Klikněte na tlačítko Sign Up nebo Zaregistrovat se v pravém horním rohu.
  1. Zvolte, zda chcete vytvořit osobní účet (Personal Account) nebo firemní účet (Business Account). Pro většinu uživatelů bude výhodný osobní účet.
  1. Klikněte na Další a vyplňte veškeré požadované osobní údaje
  1. Dalším krokem je verifikace, to jak si poslat peníze na PayPal je možné řešit až z ověřeného účtu, dočasná konta nemají funkce povolené.

Propojení účtu s bankovním kontem

Aby bylo možné využívat této služby například pro vkládání herních prostředků do herního konta pro hraní kasínových her přes vybrané portály je dobré si propojit účet peněženky z vlastní bankovní institucí pro jednoduché vkládání nebo vybírání prostředků. Podívejme se na to jak poslat peníze na PayPal z karty a jaké požadavky zde mohou existovat.

  1. Po vytvoření účtu budete vyzváni k přidání platební karty nebo bankovního účtu. Tímto krokem budete moci provádět a přijímat platby.
  1. Přihlaste se proto do vytvořeného a nejlépe již verifikovaného konta, ze kterého budete mít způsob, jak převést peníze z PayPal na účet
  1. Zadejte údaje o platební kartě nebo bankovním účtu a klikněte na Připojit kartu / Připojit bankovní účet.
  1. Potvrďte své údaje podle pokynů.
  1. Propojení konta je nutné verifikovat provedením transakce v minimální hodnotě.

Detailní pohled: převod peněz

To, jak poslat peníze na PayPal přes sms nebo tradiční webovou metodou je velmi jednoduché. Samotné převody peněžních prostředků mají však několik druhů možností u tohoto platebního giganta a způsob PayPal dobíjení tak není pouze jeden. Rozdělit je můžeme následovně:

  • PayPal jako platební metoda: Způsob jak poslat peníze na PayPal je velmi jednoduchý ne vždy je ale nutný. Propojením bankovní karty a založeného účtu jsou možné okamžité a rychlé platby za zboží nebo služby
  • Udržování zůstatku: Přes založené konto je možné si ji udržovat zůstatek a z toho se mohou odečítat například automatické platby za vybrané služby nebo odběry, kup si kladu při propojení se systémem Google Play a odběry z aplikací, jako jsou také ty kasinové. To, jak vložit peníze na PayPal je jednoduché a okamžité.
  • Převod peněz mezi účty: Způsob, jak převést peníze na PayPal je možný z jiných platebních peněženek nebo účtů. Odesílateli k tomu přitom stačí pouze vaše e-mailová adresa k tomu, jak poslat peníze z účtu na PayPal například mezi přáteli. Navíc je možné vytvořit zábavné a hravé karty, které převod dělají zajímavým.

Výhody a nevýhody

VÝHODY

NEVÝHODY

Plně lokalizované do českého jazyka

U mnoha obchodníků nedostupné

Okamžité transakce

Zdlouhavá komunikace s podporou

Vysoká míra zabezpečení

Možnost mobilní aplikace

Podporuje české koruny

Závěrem

Tato e-peněženka vyniká vysokou úrovní bezpečnosti díky šifrování, ochraně kupujícího a automatickému monitorování podvodné aktivity a je rychlým způsobem, jak přidat peníze na PayPal nebo zpracovávat jakékoliv jiné transakce. Jeho různorodé funkce, vysoké zabezpečení, mezinárodní licence a česká lokalizace z něj dělají zajímavého hráče.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)