1.5.2014
Kategorie: Ekonomika, Politika

Jak se stát zlodějem

Sdílejte článek:

OD: MARTIN BULÁK 01|05|2014

Dnes si vysvětlíme několik způsobů, jak se můžete stát zlodějem. Zjistíte, jaké metodě se máte raději vyhnout a jaká vám může vynést neuvěřitelné bohatství s nulovým rizikem.

 

[ad#hornisiroka]

 

Metoda č.. 1: nekomplexní a krátkozraký zloděj napadne svou oběť přímo, přičemž ji zastrašuje zbraní a požaduje při tom peníze nebo jiné cennosti, které může mít oběť při sobě. I když může být tato metoda populární a někdy efektivní, má řadu nevýhod. Pokud někoho napadnete osobně, vzniká při tom velké riziko pro vás, jako zloděje. I když napadnete jen menší a slabší osoby, nikdy nevíte, kdy mohou být ozbrojené. Navíc, tato metoda přináší ještě tu nevýhodu, že tak či tak budete dříve či později vypátrán a potrestán, ať už samotnou obětí, jejím známým, nebo policií. A když vás chytnou, dostanete co si zasloužíte, bez ohledu na to co jste ukradli. Takže možná i jednorázová akce s nejistým ziskem. Možná i žádným.

 

Metoda č.. 2: Mnohem lepší způsob, jak se stát zlodějem, je vloupat se někomu do domu, když se v něm nikdo nenachází a porozhlédnout se tam, co že to můžete ukrást. I tehdy je sice šance, že budete s někým konfrontován, ale riziko je zde podstatně nižší. No a běžný dům obsahuje určitě víc cenného, ​​než hodnota toho, co má běžná osoba sama u sebe. Přesto je zde vždy dost vysoké riziko a také šance, že zanecháte při tom nějaké stopy, jak otisky prstů, obuvi, atd., které vás mohou později dostat do problémů.

 

Metoda č.. 3: sofistikovanější zloděj se zcela vyhýbá násilně okrádací konfrontaci tím, že používá podvody a lži, namísto přímého násilí. Např. můžete zavolat nějakým starým lidem a přesvědčit je, aby vám poslali své peníze. Nebo rozeslat listy s klamavým obsahem, tím získat peníze a pak rychle zdrhnout. Výhoda při této metodě je v tom, že přímá konfrontace a riziko, že schytáte nakládačku od oběti, je v podstatě minimální. Přesto můžete být vystopován a chycen a každý podvod může být jen jednorázová záležitost. Hrozí,  že zisk bude jen malý a můžete se dostat i tak do velkých problémů.

 

Metoda č.. 4: Vyšším levelem je vytvoření systematického podvodnického schématu, při kterém okrádáte své oběti pravidelně a ne jen jednorázově jako u předchozích metodách. Např. pokud přesvědčíte nějaké důchodce, aby vám posílali své peníze.  Nejlepší je, pokud je oklamete takovým způsobem, aby vám peníze posílali opakovaně a v malých dávkách. Nějaká důchodkyně, která bude vidět na svém výpisu z účtu minusovou položku v objemu 9,95 €, při které bude napsáno, že se jedná o charitativní příspěvek nějaké organizaci, asi nebude ve většině případů nic namítat a nebude pátrat po detailech. No a když takto podvedete 100 důchodkyň, máte najednou pravidelný přítok celkem slušných prachů, aniž byste se opakovaně vystavovali novému riziku páchání zločinu na nových obětech. Samozřejmě i zde existuje nějaké riziko, že budete nakonec vypátrán a potrestán.

 

Metoda č.. 5: Mnohem lepší metoda než všechny o kterých jsme dosud hovořili, je falšování. I když to obnáší získání dost náročné sofistikované výbavy a určitých znalostí, má to značné výhody. V první řadě neexistuje žádná přímá oběť, která by si o sobě myslela, že byla okradena. Tiskem falešných peněz okrádáte v podstatě všech lidí, kteří tu měnu používají. Ne jen to, že si nevšimnou rozdílu, mnoho lidí ani nechápe, proč je vlastně falšování špatné, nebo jak škodí. Riziko, že nějaká oběť na vás kvůli této činnosti zaútočí nebo vás bude i jen žalovat, je téměř nulová. Dokonce riziko, že oběti zjistí že byly okradené je také téměř nulové a nebylo by vvyšší, i kdyby věděli, že vy ty peníze tisknete.

 

Je to prostě z toho důvodu, že drtivá většina lidí v principu ani neví, že co jsou to peníze a jak fungují. Když už budete zaběhnutý, můžete si tím zajistit docela slušný přísun peněz, s téměř nulovým rizikem fyzického rizika. Samozřejmě pokud se o tom dozvědí příslušné instituce, tak máte problém, ale přesto se tato metoda zdá být vrcholem v zlodějičině. Získávat pravidelný přísun peněz a oběti při tom ani netuší,  co je vlastně okrádá. Vlastně netuší ani to, že jsou vůbec okrádané.

 

Metoda č.. 6: Tato metoda je skutečně jen pro opravdové psychopaty, kteří nechtějí získat jen nezasloužené bohatství, ale chtějí získat i moc nad ostatními. I tato metoda je založena na padělání, ale místo získávání peněz a kupování věcí za ně, budete tisknout peníze, které budete následně půjčovat jiným lidem. Možná to nezní zcela logicky. Vždyť pokud můžete tisknout peněz kolik jen chcete, proč byste je měli půjčovat a tím se jejich zbavovat?

 

Když vytisknete miliony eur a půjčíte je stovkám lidí, každý z nich se vám bude cítit zavázán, jako kdybyste jim v něčem pomohli. Lidé se budou následně raději okrádat sami mezi sebou, aby vám mohli měsíčně posílat peníze s pocitem morální povinnosti. Ironické na tom je, že ten dluh bude lidem připadat reálný, jako kdybyste jim půjčovali nějakou reálnou hodnotu, o kterou jste přišli. Sami se budou cítit jako zloději, pokud vám přestanou splácet svůj “dluh”. Navíc můžete půjčit úmyslně peníze tam, kde víte, že lidé nebudou schopni tento dluh splatit. Proč? Protože pokud přestanou splácet svůj “dluh” vašimi natištěnými penězi, můžete jim následně jednoduše sebrat jejich dům, auto nebo jiný majetek, který použili jako jistotu vůči dluhu.

 

Dlužníci se i pak budou cítit jako ti zlí, jako malí zlodějíčci, kteří nebyli schopni splácet dluh. Pak, když jim seberete všechno co měli, ještě se vám budou i omlouvat, že vám nemohli dát toho i více a budou se cítit přitom zahanbeně a poníženě. Co víc si můžete přát? A čím více touto metodou okrádáte lidi, tím více můžete tento podvod rozšiřovat. Skutečně neexistuje limit. A pokud půjde vše hladce, mohou se vám nakonec skoro všichni lidé na světě cítit dlužni. No a když zbankrotují, můžete v podstatě vlastnit skoro celý svět. A většina vašich obětí nebude ani jen tušit, že co se to vlastně stalo. Budou vašimi otroky a udělají pro vás všechno co si budete přát. Vy – sadistický megalomanský sociopatický bastard.

 

 

Metoda č.. 7: Předchozí metoda je skutečně tak velmi efektivní, že existuje již jen jeden způsob, jak se zlodějina dá vylepšit. Jediné riziko, i když téměř nulové, které obsahovala předchozí metoda bylo, že vám mohli teoreticky na ten podvod přijít a chytit vás dřív, než stihnete utéct s lupem do země, ze které vás nevydají. Abyste eliminovali i toto minimální zbývající riziko, musíte provést poslední krok, a ten je podplacení politiků, aby legalizovali vaše kriminální činy. Pak, když vaše podvody a okrádání dostanou od politických autorit legislativní požehnání a k tomu získáte od nich ještě i policejní ochranu, která bude ochraňovat vás před vašimi oběťmi, pak se stanete skutečným králem zlodějů na světě.

 

No bohužel, vy to nedokážete … Nikdy se z vás nestane král zlodějů a svět nikdy nebudete vlastnit. Proč ne? Protože někdo jiný vás už předběhl. Ten “někdo jiný” má název centrální banka. V americe centrální banka kontroluje kongres, který zlegalizoval její činnost v roce 1913. A od té doby, za pomoci tzv.. systému frakčních rezerv, což je honosný výraz pro falšování, ukradli z kapes lidí už více bilionů dolarů než si jen dokážete představit. V Eurozóně je za toto zodpovědná ECB, přičemž již v červnu tohoto roku plánuje další kvantitativní uvolňování (velký tisk hotovosti). Jejich podvod je tak dokonalý, že to mohou dělat dokonce přímo před našima očima se zveřejněním všech detailů tohoto podvodu. A stále je jen velmi malé procento obětí, které mají alespoň malou šajnu, že co se děje, nebo že se vůbec děje něco špatného.

 

[ad#velkadolni]

 

ZDROJ: menejstatu.sk

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...