15.6.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: V Česku vzniká dobrovolnická jednotka, která plánuje vyrazit na Ukrajinu bojovat za západní hodnoty a proti Rusku

Sdílejte článek:

EMA

Můj vnuk dostal pětku z biologie. Na otázku, ve kterém orgánu je nejvíce parazitů, odpověděl, že ve státním.

 

“Tati, potřebuji opravit peněženku.”
– “A co s ní je?”
“Nejsou v ní peníze.”

Velký rozruch vyvolala zpráva, že v Česku vzniká dobrovolnická jednotka, která plánuje vyrazit na Ukrajinu bojovat za západní hodnoty a proti Rusku.

Hlavní překvapení je, že do jednotky se hlásí politici a jejich děti, novináři, aktivisté, sociologové a třeba i duchovní. Podle zájmu to vypadá, že se podaří zformovat nejméně jeden celý pluk a na frontu by mohli VIP dobrovolníci odjet už za týden. Výcvik prodělají v Užhorodu pod vedení francouzkých dobrovolníků z cizinecké legie.

Velitelem náboru se stal poslanec Kolář. „Chci jít příkladem, nebudu si už válet šunky za tučný plat v parlamentu, když mohu bojovat se zbraní v ruce u Bachmutu“, řekl politik veřejnoprávním mediím! Nejraději bych šel k zásobování, neb prý umí dobře vařit těstoviny.

Pozadu nezůstal ani předseda senátu Vystrčil sivzpomněl si na základní vojenský výcvik a přihlásil se kvůli své malé postavě do polní kuchyně. „Ani mě nejsou západní hodnoty na Ukrajině lhojstejné“, dodal senátor!

Přihlásil se i předseda vlády P. Fiala. Podle něj je postradatelný, protože stejně všechno se rozhoduje na jistém velvyslanectví v ulici Na tržišti, tak má volno a může vyrazit bojovat za své soukmenovce na Ukrajině. Fiala má v plánu se stát politickým agitátorem v přední linii. Stejně jako min. pro privatizaci zdravotnictví Válek. Ten se stane velitelem polní nemocnice. Hlásí se i hlavní poradce vlády Pojar. ten by zase chtěl bojovat na frontě proti dezinformacím.

Zájem májí i europoslanci Vondra, Niedermeier a Zdechovský i oni vidí své místo v jednotce týlového zabezpečení, nebo na týlovém velitelství.

Přihlásilo se i několik gay poslanců a politiků. Ti plánují v zákopech uspořádat pro vojáky místní pride pochod a gay rychlo seznamku.

Všichni politici přihlásili i své syny starší 18 let.

Hlásí se i novináři Šafr, Palata a další. V seznamu se objevila i jména sociologa Gabala, či aktivisty Přibáně, který se plánuje stát vrchním dodavatelem jedlého hmyzu pro celou jednotku. „Jedením hmyzu za vítězství západních zbraní a liberálních demokracií“, zní jeho heslo!

Vzhledem k pestrosti uchazečů budou roty sestaveny podle náboženského a pohlavního klíče. Vzniká LGBT++P rota. K rotě zvané Koham Meir (zářící hvězda) se zase přihlásil místní chabadský rabín. Pluk bude mít i kněze a poradce pro otázky pohlaví.

Formování jednotky vyvolalo nadšení mezi obyvateli země. Majitel jisté kosher restaurace například vyrobil a se slevu prodal řadovým dobrovolníkům balistické vesty. Jak sám prohlásil, místo balistických šťitů dal do vest tvrzenou svojitou lepenku, Lepenka je lehčí a tolik se nepronese. Obyvatelka Pařížské ulice v Praze zase dala vojákům zdarma dobrou radu, „až umřete, věřte, že půjdete do nebe“. Nadšení je zkrátka vidět všude, lid je hrdý na své elity, které neposílají do války děti dezolátů a chcimírů, ale jsou raději sami příkladem!

Zprávy z fronty o měsíc později.

Politici Kolář, Zdechovský, Vystrčil a další zaujali bojové postavení ve Sněmovní ulici v Praze 1. „Právě tady jsme podle našeho názoru nejplatnější, kdyby Rusové prolomili frontu na Ukrajině, zastavíme je hned za Karlovým mostem! Navíc stíháme i chodit si pro plat poslanců a europoslanců a jíst a pít do parlamentní restaurace. To nám pomáhá udržovat vysokého bojového ducha„, hlasí nadšeně Zdechovský a Vondra za celou jednotku.

Přislušníci roty Koham Meir také nezaháleli a odjeli bránit Ukrajinu k Mrtvému moři. Podle sociologa Gabala je nálada u jednotky dobrá a ztráty jsou minimální. Pouze poslanec Knessetu Afterduft se opil místním kosher pivem a usnul na pláži a utrpěl popáleniny na čele.

Gay friendly rota pomáhá v Praze s přípravou nejteplejšího týdne v roce a její zástupci pojedou bojovat na gay pride do Kyjeva. Jistý poslanec lidovec tam dokonce vezme svého maséra, aby ulevil místní gay komunitě od bolestí zad. Masér ukrajinským gay politikům slíbil speciální masáž, po které prý budou chodit týden jako kačer Donald.

Rotu novinářů zase rozbolelo koleno a museli se z pluku odhlásit a vrátit se k důležité propagandistické práci v mediích. Za všechny to vyjádřil ostřílený muž pera Palata, „naše místo je tady, tady se vedou nejtěžší boje, zákopech je to vlastně legrace“.

Dobrovolnický pluk si vede nadmíru dobře a jedinou obětí jsou zatím brouci, které snědli podporovatelé jednotky z řad občanské společnosti, kteří si je zakoupili na webu cestovatele Přibáně. Ten slíbil, že vítěžek z prodeje půjde na nákup balistických vest s dvojitou lepenkou.

Situace na frontě bohužel přinutila vládu podle pokynů z Tržiště vyhlásit všeobecnou mobilizaci chcimírů a dezolátů. Také se ukázalo, že děti politiků jsou bud v zahraničí, nebo je bolí noha a nemohou rukovat, nebo ztratili český pas a mají pouze pas modrý s hezkým svícnem a rukovat tedy k jejich velké lítosti nemohou. Část si zmenila pohlaví na ženské a nemůže na frontu jít, protože v zákopech není dostatek menstruačních tamponů.

Tak alespoň velí komandům, která chytají na ulicích dezoláty a chcimíry, kteří se chtějí vyhnout válce a čestné smrti na bojišti. K nejaktivnějším patří komanda po názvem Fiala, Pojar, Vystrčil, Vondra a další… jejich velitelé vyhlásili liberálně demokratickou soutěž, kdo chytí a na frontu pošle za týden nejvíc chcimírů. Odcházejí na frontu s radostí a vědomím, že pomáhají ničit ruské zásoby munice svým tělem. „Každá ruská kulka, která zasáhne tělo chcimíra, oslabuje ruskou ekonomiku a přibližuje Ukrajinu k vítězství, „prohlásil velitel komanda Fiala.

Vláda ale na dobro těchto odvedenců chcimírů nezapomíná a proto se rozhodla spravovat moudře jejich majetek. Ten už stejně nebudou potřebovat a tak připadne právě velitelům rekrutačních komand a členům původne dobrovolnických rot za jejich odvedenou práci a nadšení. Rodniní příslušníci chicmírů a dezolátů tedy už nebudou mít s majetkem žádnou starost a jediné náklady budou na rakev a pohřeb jejich synů, otců, mužů na ukrajinském bojišti. To vše jim vyůčtuje min. pro válku.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Existuje doposud nepopsaný nákupní jev. Uděláte nákup třeba za tisícovku, načež si na parkovišti vzpomenete, že jste zapomněli jednu věc tak v hodnotě 50 Kč. Tak se tam vrátíte a výsledek je, že si nesete další nákup spoň za čtyři stovky.
  • Filip Turek poněkud zaskočil sekretariát Evropského parlamentu požadavkem na 88 asistentů.
  • Piráti navrhnou na eurokomisaře Marcela Kolaju. Mám tomu rozumět tak, že tentokrát už nad tím poníkem vyhrál?
  • Ještě před dvěma týdny všichni rozuměli hokej, teď tady jsou všichni politologové, ale není čas ustrnout, takže šup šup, v pátek začíná fotbal!
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)