5.11.2022
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Spasitel národa

Sdílejte článek:

EMA

“Byl tak starej, že si pamatoval Jacksona ještě černýho.”

Pan Babiš bude kandidovat na prezidenta České republiky a řekl to v neděli večer na Nově hlasem hlubokým a pohnutým a taky řekl, že to dělá pro jeho lidi, hlavně pro ty z okolí Medzilaborců, bo ti to potřebují nejvíc a Džesika mi na výčepu u Hooka řekl, ať nejsem ironický, protože to, že je někdo Slovák ještě neznamená, že nám chce ublížit a Oberhanz řekl, že to je pravda, že náš poslední slovenský prezident, doktor Husák taky neublížil, ale ani nepomohl a já jsem řekl, že to jsou všechno jalový řeči, protože důležitý je, jestli má pan Babiš pro roli prezidenta potřebnou kvalifikaci a pokud budeme nezaujatí, musíme připustit, že ano, protože nejenže unese jakýkoliv věnec, ale na jakýkoliv věnec má i podrobnou složku, což mluví samo za sebe a paní Schillerová, oblečena v rozlehlém piešťanském kroji nadšeně přikyvovala, že pan Babiš je nejlepší capo di tutti capi od dob Vita Corleona a trávnice se jí u toho třásly jak ve vichřici a pan Havlíček se zavázal, že do ledna, než budou prezidentské volby, nezamhouří oka a objede všechny železniční přejezdy a na každém se vyfotí a pan Babiš byl v neděli u prezidenta Zemana a ten s ním pohovořil a prozradil mu klávesové zkratky na teletext a slíbil mu, že mu po zvolení bude tlumočit do ruštiny a že se už těší, až si na jaře sbalí čemadán, odjede na dáču a zbaví se nechutenství se stejnou razantností, s jakou kdysi sovětský odborník Moskalenko rozdojil kozla a další prezidentští kandidáti jsou zaraženi, bo do ringu vstoupila těžká váha a všichni mimo záznam přiznávají, že do volebního prezidentského boje přišlo cosi nečitelného, pouze pan Skála, který je nominován za komunisty, se nenechal vykolejit a dál se drží své volební myšlenky, že na Ukrajině jaderné zbraně nejsou potřeba, že to tam stačí rozjebat kaťušema a bude.
No, ono jde hlavně o to, aby se za Čapák nešlo bručet, že…)

Poslanec Andrej Babiš schytává jednu životní ránu za druhou. Nejdřív ho Monika vyrazila z domu, protože se jí z něho už chtělo zvracet, takže chudák musel bydlet v obytném voze, a následně ještě musí chudák chodit k soudu jako obžalovaný. Teď ještě navíc, aby toho nebylo málo, musí kandidovat na prezidenta.

„Já jsem do politiky nechtěl. Chtěl jsem být obyčejný miliardář a žít si svůj sen. To se mi ale nepodařilo. Oni mě donutili jít do politiky. Když už to vypadalo, že z politiky pomalu odejdu, tak mě zase oni donutili kandidovat na prezidenta. Jak já k tomu přijdu? Kdy budu mít už konečně klid?“ plakal Andrej Babiš v přímém přenosu na Nově.

„Já tohle nechci. Chci mít svůj klid, ale oni to nedopustí. Oni mi nedopřejí klid,“ vzlykal Babiš, aniž by upřesnil, koho tím „oni“ vlastně myslí. Všeobecně se ale má za to, že tím „oni“ je polistopadový kartel pod vedením Tomáše Kluse a Davida Kollera a nejspíš i Michala z Kouzelné školky.

„My musíme nějakého kandidáta vyslat. Je to naše povinnost vůči občanům. Jenom my jsme jediné hnutí, které může zachránit republiku. Ale koho tam dát? Ztrhaného Havlíčka, který už pět let nespal, a kdykoliv to s ním tak může seknout? Schillerovou, která se vyprofilovala jako karikatura člověka, ze kterého má prdel úplně každý? Anebo Stropnického? Jeho jediný trumf byl, že je manželem Žilkové, a to teď padlo. Nic. Nedá se nic dělat. Toto břímě musím nést sám. Ačkoliv schvalování kandidáta na prezidenta proběhne až zítra, já jsem se rozhodl, že nebudu čekat na nějaké schvalování, které beztak řídím já, a oznámím svou kandidaturu teď,“ na chvíli se Babiš vzpamatoval, setřel slzy a zadíval se vítězně kamsi mimo kameru.

„Jsem vyvolený. Já jsem spasitel národa. Ačkoliv nechci, musím jít a zachránit Českou republiku. To je úděl nás velikých lidí. Nás mesiášů,“ rozohnil se Andrej Babiš, načež mu nad hlavou vysvitla svatozář, kterou na zeleném pozadí naklíčovali grafici z ANO, což je při živém přenosu velmi obtížné.

Po tomto výkonu se Andrej Babiš znovu rozplakal a upozornil, že on nechtěl být prezident. Ale situace si to žádá a kdo je on, aby rozporoval toto své vyšší poslání?

Podle analytiků je jeho touha nebýt prezident znatelně menší než jeho touha nejít do vězení, což pravděpodobně převládlo v jeho rozhodování.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Podle mě Musk přesně ví, co chce s Twitterem udělat. Budeme si přes něj povídat, budeme přes něj platit, budeme skrz něj šukat a budeme v něm jezdit.
  • Sedím v lobby baru jednoho hotelu a barmanka se sice na mě už třikrát podívala, ale nepřišla. Tak si říkám, jestli mě fakt nevidí nebo jestli mě ignoruje. Kdyby mi rovnou ukázala fakáče, tak mě aspoň zbaví té nejistoty.
  • Každý rok jako přes kopírák. Na začátku sezony je hokejová Sparta pasována mezi favority na titul, aby se po čtvrtině soutěže ukázalo, že je totálně v háji. Přesně jako V Cimrmanově operetě Proso se střídají pouze dva prvky: prvek očekávání a prvek zklamání.
  • Prý Babiš myslel na důchodce, ale teprve za Fialy jsou návaly před sociálkama a každý se chce stát důchodcem!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)