11.11.2023
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Retard z Česka

Sdílejte článek:

EMA

Letošní zima bude prý v pohodě, blyštivý Péťa zastropoval výšku sněhu.

Po všech těch Nutellách, afrických trapasech a řečech o trenérovi Liverpoolu, se nám ten Fialův “Restart Česka” zredukoval na “Retard z Česka.”

Fiala nakupuje v Německu levně Nutellu.
Scholz nakupuje v Česku levně elektřinu.

Redaktor New York Times se zeptal indiánskeho náčelníka Dva tesáky: “Je Vám přes 90 let, celou tu dobu pozorujete bělochy – jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali? Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?”
Indián se zamyslí a praví: “Když bílí muži přijít, Indiáni být vládci země. Žádná daně, žádná dluhy. Bizonů hodně, bobrů hodně, voda čistá… Ženy udělat všechna práce. Šaman léčit zadarmo. Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat. Večer zazpívat, zatančit, zakouřit si, pak celou noc šukat.” Potom se náčelník trpce pousmál….. “Bílý muž dost kretén, když myslet, že taková systém se dát vylepšit…”

V českých médiích se objevila v minulých dnech šokující zpráva, že Evropská unie hodlá lidem zakázat chovat křečky.

Na informaci reagovalo nemálo odborníků na Evropskou unii, kteří se snažili uvést věci na pravou míru s tím, že Evropská unie nic takového zakazovat nehodlá a článek se odkazuje pouze na rok starou iniciativu ochránců zvířat, na niž reagoval Evropský parlament, ať jdou ochránci do prdele.

Později se však ukázalo, že je to skutečně pravda a projednávání zákazu chování křečků je jen špičkou ledovce. Na půdě Evropského parlamentu probíhá protikřečkovské spiknutí.

„Jelikož některé informace prosákly na veřejnost, už to nejde déle tajit. Do pár měsíců Evropská unie celoplošně zakáže chov křečků. Tito malí hlodavci jsou morem dnešní společnosti. Jejich běhání v běhacím kolečku je urážkou evropského společenství a je potřeba přistoupit ke konečnému řešení křečkovské otázky,“ pronesl na půdě Evropského parlamentu Boris Klein, jenž předsedá Evropské radě pro zničení křečků.

„Do konce roku vypracujeme akční plán na ukončení chovu křečků, který pak vejde okamžitě v platnost. Budou zavedeny kontroly domácností a systém pobídek pro udavače, kteří nahlásí přítomnost křečka v domácnosti u příbuzných či u sousedů. Křečci již napáchali mnoho škod,“ dodal Klein, načež z nějakého důvodu začal mávat nad hlavou palestinskou vlajkou.

Podle členů Evropské komise jsou křečci svým křečkováním přímo i nepřímo odpovědní za nebývalou vlnu inflace, za chudobu a pravděpodobně i za válku na Ukrajině. Zákaz chovu křečků má tak geopolitické i makroekonomické opodstatnění.

„Odpor ke křečkům je v Evropě u části obyvatel historicky hluboce zakořeněn. Zatímco značná část lidí nevidí na křečcích nic špatného, u jisté části lidí stále panuje názor, že za jejich špatné životy můžou křečci. Tento jejich názor bývá živen různými populisty, kteří házením viny na křečky získávají politické bodíky,“ vysvětluje Viktor Houska, jenž pracuje ve zverimexu, takže toho o křečcích ví docela dost.

„Do Evropy se navíc čím dál víc dostávají imigranti z jiných částí světa s jiným myšlením, kteří na nenávist vůči křečkům naskakují mnohem snadněji anebo si nenávist vůči křečkům přinášejí rovnou ze své domoviny, kde je jim odpor ke křečkům vtloukán od mala,“ dodal Houska.

Majitelé křečků se zajímají, jak bude probíhat zákaz chovu křečků, když už křečky chovají.

„Již chované křečky musí jejich majitelé označit viditelnou čtyřcípou hvězdičkou. Potom ke konci roku a na začátku dalšího roku budou vypraveny malinkaté transporty a křečci budou sváženi do táborů. Terária, piliny nebo běhací kolečka musí křečci nechat doma,“ upřesnil Klein, jak to bude probíhat.

„Máme tu i dotazy od majitelů králíků, jestli se jich výhledově zákaz chovu nebude týkat rovněž. Nebojte. Králíci můžou zůstat. Jenom bude potřeba je poslat na pár měsíců na převýchovu. Ideálně na převýchovu na kočku, ale bude tolerována i převýchova na psa anebo na papouška,“ dodal Klein.

Mezi majiteli křečků vládne aktuálně panika. Čeští chovatelé křečků se v zoufalství obrátili na ombudsmana Stanislava Křečka, jestli by s tím nemohl něco udělat. Stanislav Křeček je však aktuálně zaneprázdněn. Se svou čtyřcípou hvězdičkou přišitou na saku čeká na svůj transport.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)