29.10.2022
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Na vzdálené ruské dače

Sdílejte článek:

EMA

V prosinci 2021 na Silvestrovském večírku na vzdálené ruské dače tekl alkohol proudem. Putin se Zelenskym si nalévali hrdla vodkou načež Rus říká Ukrajinci ” Ty hele tys herec. To by se dalo využít. Mám takový plán…”
” Zahrajeme si na válku. Já vás jako budu mydlit ,vy se bránit. Ale nebudeme to moc přehánet ,ať se nám lidi nenaserou. Takže po vás pujdu jen tak zlehka ..kosmeticky.Mně nemají v juesej rádi,v Evropě se ke mně chovají jak k hovadu. A já Rus. My dva Slovane. Tak jim dáme lekci ne ? Vy potřebujete prachy,jinak tam pomřete hlady. Já je potřebuji odzbrojit,jinak mi nikdy nedají pokoj a potřebuji posílit svůj vliv v Asii…takže ty z nich vytaháš prachy ,ty si klidně nechej ,o zbraně se ňák šábnem a zlikvidujem je. Však jsou to šašci. Evropa půjde ke dnu a zahubí se vlastní blbostí sama…My se pak ňák domluvíme ,nebo založíme silný východní blok. “
Zelensky ” Tak nato se napijem. Nalej. Já dobrý herec …zahraju jim divadlo ,životní role. Díky medvěde. “

 

Jedu z práce. Je mi 75 let.
Musím vlakem, protože jsem o řidičák přišel jako zdravotně nezpůsobilý.
Poté, co mi ve vlaku štípne lístek průvodčí s naslouchátkem a silnými dioptriemi, vystupuji.
Vystupuji velice opatrně.
Mám totiž jen jedno oko.
To pravé mně vypíchl 70-tiletý oční chirurg při odstraňování šedého zákalu, když se mu třásly ruce, protože měl Parkinsonovu nemoc.
Z lokomotivy vytahují strojvedoucího na invalidním vozíku.
Procházím nádražní halou, kterou hlídá hrbatý policista, který se pomočil.
Opět to nestihl.
Vycházím ven a jdu na tramvaj.
Řidička žádá cestující, aby jí řekli, kde má zastavit, protože trpí ztrátou paměti.
Vystupuji a mám hlad.
V restauraci mi číšník oznamuje, že jídlo dostanu, jakmile se podaří dostat kuchaře z komatu.
Objednávám si pivo, ale číšník kvůli třesu rukou půlku vylije, než dojde k mému stolu.
Chci zaplatit, ale číšník nerozezná stovku od tisícovky a nemůžeme přijít na to, kolik má vlastně vrátit peněz.
Jdu domů.
Děti ve věku 48 a50 let se mě ptají, jestli bych jim nepomohl najít nějakou práci.
Ne, děti moje,na to jste ještě příliš mladí.
Ještě pracujeme MY.
Večer jdu do Národního divadla na Labutí jezero. Beru si raději Pampers, abych to vydržel.
Představení je hned v prvním dějství zrušeno, protože 68-letá baletka, představitelka hlavní role, padá a láme si krček kyčelního kloubu.
Vracím se domů. Odložím obě zubní protézy.
Pustím televizi a sleduji jak vláda hlasuje, aby zvýšila věkovou hranici odchodu do důchodu…

Miliardář a filantrop Elon Musk se aktivně zapojil do vyjednávání míru na Ukrajině. Po pár návrzích na Twitteru, jak by se celá situace měla vyřešit, neváhal a zamířil přímo do Moskvy za Putinem, aby jednou provždy ukončil tuto nesmyslnou válku.

„Ve světě byznysu jsem dosáhl všeho, čeho člověk může dosáhnout. Nyní je mě třeba jinde. Přišel čas, abych společnosti taky něco vrátil. Ve světě je potřeba mír a toho taky dosáhnu. Jelikož jsem nejdůležitější a nejzajímavější člověk na světě, je mou povinností přinést do světa mír a zlepšit tak život všem lidem na planetě Zemi,“ vysvětloval Musk na tiskové konferenci před svým odjezdem do Moskvy.

„Když si něco usmyslím, tak toho dosáhnu. Mír bude po mém zásahu takřka jistota. Již jsem informoval prezidenta Putina, že dorazím na jednání. Slibuju si od toho hodně, ale věřím, že toho dosáhnu ještě víc než hodně. Dosáhnu všeho. Já jsem Elon Musk, kurva,“ hřměl Musk do mikrofonu.

Následně, jelikož zbylo ještě trochu času, představil na tiskové konferenci nové vyklápěcí zrcátko na automobil Tesly nové generace, které se při prezentaci nevyklopilo, nýbrž z auta odpadlo. Musk se tomu zasmál, oznámil, že to tak zrcátko má dělat, a potom odešel.

Z USA posléze Musk ihned odletěl svým soukromým letadlem do Varšavy, kde za přítomnosti novinářů slavnostně nastoupil do auta Tesla model S a za zvuků americké hymny a bouchání ohňostroje vyjel na cestu do Moskvy.

Třicet kilometrů od Varšavy však Muskovi došla v tesle baterka, takže musel zastavit a situaci řešit.

„To tady v tý prdeli, v tom vidlákově v zemi třetího světa, nemají nikde nabíjecí stanici?“ vztekal se Elon Musk, jemuž došla baterka v autě na silnici druhé třídy mezi dvěma vesnicemi vedle kukuřičného pole.

„Pan Musk kopal do auta a zuřil. Potom šel dva kilometry pěšky do nejbližší vesnice a dožadoval se nabíjecí stanice. Když mu místní řekli, že nejbližší stanice je ve Varšavě, pan Musk házel po místních kameny a vykřikoval, že jsou zaostalé opice a ať se vrátí zpět na stromy. Když se uklidnil, chodil dům od domu, jestli někdo nemá aspoň prodlužovací kabel. Bohužel tak dlouhý nikdo neměl,“ vypověděl náhodný svědek.

Podle všeho, když Musk zjistil, že své auto na místě nenabije, rozhodl se, že svou teslu nechá odtáhnout zpět do Varšavy.

„Můžu to potvrdit. Pan Musk pobíhal po naší vesnici a všem nadával, že jsme zaostalí burani. Potom se sháněl po odtahovce. Nabídl jsem mu, že ho odtáhnu do Varšavy traktorem. Vynadal mi do vidláků a nakopl mi vzteky dvě slepice, co jsem měl na dvorku,“ tvrdí místní muž.

Musk si podle svědků chtěl posléze přivolat vrtulník, ale jeho telefonu se nepodařilo připojit na Skylink. To ho mělo rozčilit ještě víc.

„Já na tohle seru. Člověk chce pomoct, chce nastolit mír, ale všude je to tady samej vidlák. Evropa je ztracená. Tu nemá cenu zachraňovat,“ měl vykřikovat Musk, načež šel pěšky na nejbližší vlakovou zastávku. Celou cestu měl nadávat.

Když se vlakem dostal zpět do Varšavy, nasedl zpět do svého soukromého letadla a odletěl domů s tím, že mír se odkládá, protože na tohle prý nemá nervy.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)