23.3.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Konečná chce mír

Sdílejte článek:

EMA

Těším se na schůzku Bidena s Fialou. Jeden nebude vědět, na koho mluví, druhý nebude vědět, co tomu prvnímu čte.

      

Harvey Katz, ženatý 25 let, se podíval na svou ženu a řekl: “Miláčku, před 25 lety jsme měli levný byt, levné auto, spali jsme na rozkládací pohovce a dívali se na 10palcovou černobílou televizi, ale já spát každou noc se sexy 25letou blondýnou.”
Teď máme pěkný dům, pěkné auto, velkou postel a plazmovou televizi, ale spím s 50letou ženou. Zdá se mi, že nezastáváš svou stránku věci.”
Jeho žena Effie je velmi rozumná žena. Řekla mu: “jdi ven a najdi si 25letou blondýnu a já se postarám, abys zase bydlel v levném bytě, řídil levné auto a spal na rozkládací pohovce.”

“Jeden kandidát je starý a mentálně nezpůsobilý …a ten druhý jsem já.”
prohlásil Joe Biden o prezidentských kandidátech v USA

Manželka volá na manžela: Fando, pojď domu.
On: Co je? Je mi zima?
Ona: Ne, máš hlad.

Komunistická europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná v televizní debatě prohlásila, že si přeje mír na Ukrajině za každou cenu. Tento svůj postoj posléze obhájila tím, že ukončení války na Ukrajině si přeje až 69 procent občanů České republiky. „To už je hodně lidí,“ myslí si Konečná. Na základě přání předsedkyně KSČM Kateřiny Konečné Putin skutečně začal stahovat z Ukrajiny vojáky a pomalu válku Ukončuje.

„Já jsem vůbec netušil, že si paní Konečná přeje na Ukrajině mír. Nota bene, že si ho přeje 69 procent českých občanů. Já myslel, že celý Západ včetně Ukrajiny si přeje válku, a proto pumpuje do Ukrajiny vojenské vybavení. Každý den voláme po míru. Chceme se scházet s politiky nejen z Ukrajiny, ale i jiných zemí. Chceme jednat, ale nikdo s námi jednat nechce. Všichni chtějí jenom válčit,“ nechal se slyšet Putin, který viděl debatu s Konečnou v televizi.

„Rusko se nechce rozšiřovat. Naopak se chceme zmenšovat, ale Západ nám to nedovolí. Alespoň tak jsem to pochopil. Teď mi debata s paní Konečnou otevřela oči,“ vysvětloval Putin.

„Vidím, že paní Konečná chce na Ukrajině mír, což je výborná zpráva. Okamžitě jsem nařídil postupné stažení ruských vojsk z ukrajinského území. Kdybych už od začátku věděl, že si paní Konečná přeje mír, tak bych žádnou speciální vojenskou operaci neschválil,“ zalitoval Putin.

„Naštěstí ještě není pozdě udělat to, co si paní Konečná a 69 procent českých občanů přeje,“ dodal Putin.

Díky Kateřině Konečné je tak válka na Ukrajině u konce. Škoda, že to nepřišlo dřív. Že například Macron, Biden nebo Scholz v diskusi v televizi neprojevili přání, že chtějí na Ukrajině mír. Mohlo se předejít mrtvým.

Ve světle velkého okamžiku a úspěchu si Kateřina Konečná záře reflektorů příliš neužívá. Neustálé nabádání k míru na Ukrajině a podsouvání veřejnosti, že posílat na Ukrajinu zbraně není cesta, ale že se musí s Ruskem začít jednat, i když Rusko jednat nechce, byl jediný program KSČM. Válka na Ukrajině měl být výtah, který vyveze komunisty zpět do Poslanecké sněmovny.

„Já jenom říkala, že chceme mír. Ve skutečnosti válku potřebujeme. Aspoň do voleb. Teď když mír skutečně nastal, nemáme jak oslovit voliče,“ postěžovala si Konečná, která se už viděla v nějakém hezkém ministerském křesle. Teď když válka na Ukrajině skončila, si může o ministerském křesle nechat leda tak zdát.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Já se chci zeptat jako tady za nás za všechny, jak teda probíhá to hledání řízků ve vagínách A HLAVNĚ CO SE S TĚMA NALEZENEJMA ŘÍZKAMA PAK STANE?
  • Známá si minulý týden pořídila na lyžích v Itálii tříštivou zlomeninu paže, takže jedna operace tam a druhá operace tady. Sport je nástroj ďábla.
  • Tak oni migrujou za lepším životem do Evropy a přitom ty kouzelný mašinky, co samy rozdávají peníze, jsou v Africe!
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 3,42 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)