27.4.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Feri ve vězení

Sdílejte článek:

EMA

Nalejvaj se pupence,
nalejvaj se mraky.
Já, ač nejsem pupenec,
naleju se taky …

“Čím bys chtěl být, až budeš velký?” ptá se slovenská televize malého Slováka.
– “Kosmonautem!”, odpoví chlapec.
“A proč?”
– “Abych odsud mohl vypadnout.”

Říká blondýna blonďatému doktorovï:
“Pane doktore, já na některých místech tloustnu.”
– “Tak tam nechoďte.”

Ptá se pocestný hostinského:
„A proč se vlastně téhle hospodě říká U dvou buzerantů?“
– „To nevím, zeptám se manželky. Karleee…“

Bývalá naděje české politiky, potažmo jediná naděje TOP 09, Dominik Feri, byl u odvolacího soudu odsouzen ke třem letům vězení za dvě znásilnění a pokus o další znásilnění. Bývalý poslanec rozsudek respektuje, nicméně na své nevinně trvá.

Upozornění: Divoký kačer je fake news o skutečných událostech, které se sice nestaly, ale mohly by, jakkoliv znějí neuvěřitelně.

„Nikoho jsem neznásilnil, to za prvé. Na druhou stranu ale přiznávám, že jsem se v minulosti nechoval úplně nejlíp. Nebyl jsem k ženám tak galantní, jak by se dalo od gentlemana mého střihu očekávat. Taky jsem jim občas zapomněl podržet dveře, párkrát jsem je znásilnil nebo jsem je nechal nosit těžké tašky. Za to se samozřejmě omlouvám a je mi to líto,“ zalitoval svého chování Feri.

Ten ve své řeči u soudu rozporoval některé důkazy a body obžaloby.

„Tady je mi soudem podsouváno, že jsem měl údajně jedné oběti dát drogy do Fanty. To je samozřejmě lež, protože to byl Sprite,“ rozčiloval se Feri u soudu, neboť nabyl dojmu, že důkazní materiál je proti němu vykonstruovaný.

„Rovněž bych se rád ohradil k nařčení obžaloby, že jsem spáchal násilí na slabých obětech. Už jste někdy zkoušeli spáchat násilí na silných obětech? Vždyť to je nesmysl. Přece nebudu znásilňovat stokilovou MMA zápasnici. Ta by se mnou vymetla podlahu. Přemýšlí tady dneska vůbec někdo?“ rozhazoval Feri u soudu rukama a začal být dost vzteklý, pročež ho musel mírnit jeho právní zástupce.

Navzdory několika drobným incidentům byl Feri u soudu tradičně v dobré náladě. Rozdával úsměvy na všechny strany, vtipkoval, a jak už je jeho zvykem, proložil nudné soudní líčení občasnou košilatou anekdotou. V jednu chvíli dokonce začal žonglovat na jednokolce.

Někdo by mohl namítnout, že jeho arogantní chování u soudu bylo naprosto tristní, že po tom, co udělal, by měl chodit ve stínech se svěšenou hlavou, nicméně to by nebyl Dominik Feri takový, jak ho známe a jak ho máme rádi.

Ve své závěrečné řeči Feri přečetl rodná čísla, adresu bydliště i jména příbuzných všech svých obětí, které u soudu svědčily proti němu, a tyto posléze označil za úplně retardované.

I přes fazón drsňáka a vtipálka nakonec Feri přeci jen došel k nějaké sebereflexi a vyjádřil lítost.

„Je mi líto, že se to provalilo a že moje politická kariéra skončila. Měl jsem našlápnuto stát se prezidentem, ale bohužel. Takový je holt život,“ politoval se Feri po skončení procesu a vynesení rozsudku.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Každou chvíli máte pocit, že je všechno postavený na hlavu a že se svět zbláznil. A pak se dočtete, že ovocnářům pomrzly stromy a chtějí státní podporu a strašně se uklidníte, že všechno je jako dřív.
  • Myslím, že bychom se už měli u ministrů vykašlat na nějaké lustrační osvědčení, ale měli by předkládat výsledek vyšetření na ušním a na očním.
  • Právě mě zkoušelo volat nějaké číslo z Ugandy. Cítím ve vzduchu zděděné miliony!

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)