13.2.2024
Kategorie: Společnost

Jací lidé mají utvářet veřejné mínění?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Tak nám tu mainstream celý víkend úspěšně ústy všech těch svých morálních majáků zvracel na Tuckera Carlsona, že si dovolil udělat ten slavný rozhovor s Vladimirem Putinem. Bylo to místy až směšné, když se snažili vecpat tam všechny ty svoje manipulace a jediný povolený názor. Samotný rozhovor hodnotit nechci, to nechám na každém.

Ale ptám se, nejsou tu novináři právě proto, aby dělali rozhovory a přinášeli informace od obou stran? Jásáme nad rozhovory s úchylnými šílenými polonahými hysterkami, které ukazují na jevišti víc, než byste kdy chtěli vidět, dáváme prostor úchylákům, kteří si kupují děti dle katalogu a dáváme ve veřejnoprávní ČT prostor morálně nechutným postavám typu Pavla Novotného, který by poslal by na české matky a děti válku, nebo nenávistné factcheckerky Barbory Kuželové Mercury?

Kdo jsou tito lidé, kterým je dáván prostor. Proč jsou to oni, se kterými se fotí Jana Černochová nebo Dana Drábová? Proč je adoruje „křesťan“ europoslanec Zdechovský? Protože jsou stejní? Protože se jen nemohou stejně jako oni ukájet svou nenávistí a zlobou veřejně, a tak je používají jako své hlásné trouby pro podobně nenávistné publikum? Chcete vědet, kdo třeba taková kamarádka Markéty Pekarové a těch dvou výše zmíněných je? Jaká je skutečná tvář za zrcadlem politické korektnosti?

Seznamte se. Bára pohrdá všemi, co nejsou jako ona. Dalo by se říci všemi, kteří skutečně pracují. Posmívá se vám, kteří jste celý život manuálně makali a teď v padesáti prý smrdíte a na trhu práce máte místo maximálně na parkovišti na hlídání jejího auta. Že by ho bez vás a vaší práce možná žádné neměla, jí nevadí. Bára má ideologicky ty správné hodnoty, a tak její nenávist a schvalování násilí není schvalování násilí, ale jen neškodný názor. Stejně jako u Novotného. Bára i Novotný to mají i úředně.

Bára, která nabádá aby si další šílená ženská představovala, jak moc Matouš Bulíř dostal na Ukrajině, protože Bára by chtěla být přímo u toho, když tu exekuci prováděli. Chtěla by být u toho, když zmlátili člověka. A protože ji nestačí fotky a u toho být nemohla, musela si dokola pouštět i video s čímž se radostně dělila s nejmenovaným europoslancem. Bára se též kochala představou, copak se to asi děje na policejní služebně s Tomášem Čermákem. Jak by ona použila anální kolík je z přiloženého screenu zjevné. Že vám to něco připomíná? Ano, ženy uměly být ty nejkrutější i v minulém století….

Nejde o to, co si myslíme o kauzách, o kterých píšu. Jde o to, jaké lidi se současný režim snaží tlačit vpřed, jací lidé mají utvářet veřejné mínění, jací mnohdy sosají i naše peníze z daní pomocí různých grantů a novinářských „podpor“. Pomocí kterých nás současný režim zastrašuje, abychom se náhodou nechtěli ozvat, protože Bára zná Markétu a Markéta Vítka. Lidí, se kterými se nadšeně fotí, protože přece to je ta slušná společnost plná porozumění, demokracie a duhových jednorožců.

Je vám z toho smutno? 35 let potom, co měla zvítězit láska a pravda nad lží a nenávistí? Mně taky. Moc se to nepovedlo…

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)