15.5.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Hod štěnětem do dálky

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Víte že je natahují jako kdysi se natahovalo na žebřík, nebo je provokují ke psím zápasům? Trpí hladem, mají bolesti od kopanců a většina z nich je nemocná. Fenky neustále mají další a další štěňata, další hračku pro děti.

Jak utýrat psa

Zábava romských dětí by měla být trestná. Jak je možné, že na Slovensku probíhá týrání psů ve velkém. Hází se štěňaty do dálky, střílí se po nich vzduchovkou, svazují se dráty, hází po nich kameny. Víte že je natahují jako kdysi se natahovalo na žebřík, nebo je provokují ke psím zápasům? Trpí hladem, mají bolesti od kopanců a většina z nich je nemocná. Fenky neustále mají další a další štěňata, další hračku pro děti. 

Tyhle děti jsou naprosto odporné a měly by být léčeni v uzavřených psychiatrických léčebnách, protože nejsou normální. Mohou se na mne Romové zlobit jak chtějí, ale tohle je jejich vina. Vina těch, co je mají vychovávat ke slušnosti, k lásce k potřebných. Oni je mají naučit neubližovat zvířatům. Děti dělají to, co vidí u dospělých. To je jejich mapa učení. Pokud uvidí dospělého jak kope do psa, pokládá to za normální a postupně svoje umění ubližovat ještě vylepší. Co udělají potom jejich potomci? Na tohle raději ani nechci pomyslet, protože každá další generace bude jen a jen horší.

Tady by měli pomoci orgány činné v trestním zvířatům a za tyhle činy trestat rodiče. Pokud tvrdě potrestáte je, pak pochopí, že za zločin následuje pořádné trest. Nic jiného nepomůže. Tyhle slovenské romské osady jsou hanba celého Slovenska.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)