10.3.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Hon na Krystynu

Sdílejte článek:

PETRA SVEDÍKOVÁ VÁVROVÁ

Kamarádi drazí, jak jste asi už zaznamenali, máme novou Miss World. Krystyna Pyszková, nádherná tak, že to ve slabších jedincích může vyvolat chuť vyhodit zrcadlo a jíst do konce života jen mrkev, porazila 111(!) konkurentek a zcela zaslouženě usedla na trůn… Vlastně moment…


Zaslouženě?!? Jasně že jo, chce se Vám vykřiknout. Takhle přesně jsme jako děti malovali Zlatovlásku. Tedy ti z nás, kteří měli talent a jejich princezna nevypadala jak hrábě s ježatým vejcem navrchu, ehm. Ale to jsem odbočila. Prostě je krásná, chytrá, talentovaná a sympatická. Jenže…

Svět, přesněji určitá část světa, si to nemyslí. Jděte se sami přesvědčit na stránky Miss World! Tolik nenávisti a odporných komentářů pohromadě se jen tak nevidí. Rasismus z toho jen stříká, ale – je to rasismus od ne-bílých směrem k bílé. A o tom se přece nemluví! Na ten má každý strach poukázat. Tedy alespoň správci missí stránky si s ním neumí poradit zcela určitě.

No, tak jsem na to poukázala já. Že rasismus je rasismus. A teď už jen čekám, kdy mi koment smažou a jako bonus obdržím BAN. Před časem k vyhazovu stačilo jen tvrdit, že na všech životech záleží. Protože prý nezáleží. Aha.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)