
EU: Agrofertu neproplatíme nic, dokud ten váš premiér nebude skákat, jak my pískáme!
FB
Tak to už je fakt na palici. Ty unijní darmožroutský kurvy v Bruselu už očividně neví, do koho by si rypákem rýply, tak si zase zasedly na Andreje. Do Prahy dorazil dopis od nějakýho bruselského nýmanda jménem Hugo Sobral, kterej by se dal přeložit jedinou větou: „Nasrat, Češi, Agrofertu neproplatíme ani hovno, dokud ten váš premiér nebude skákat, jak my pískáme!“
Andrej se přitom mohl přetrhnout, aby splnil ty jejich zkurvený byrokratický tabulky. Všechno poctivě zaparkoval do fondů, papírově je čistej jak slovo boží, ale těm eurohujerům v kravatách to prostě nestačí. Jim nestačí, že chlap vybudoval impérium, co krmí půlku republiky. Oni prostě potřebují prudit, vymýšlet kokotiny o „střetu zájmů“ a tvářit se u toho jako spasitelé zeměkoule.
Co ta bruselská hovada vlastně vymyslela? Napařili nám totální finanční embargo. Ten dopis natvrdo říká, že od prosince 2025 nesmí z Česka do unijní kasy odejít ani jedna faktura, kde by bylo byť jen razítko od Agrofertu.
Vzkaz z Bruselu zní jasně: „Klidně Andrejovi ty miliardy sypte dál, vy čeští křupani, ale zatáhněte si to ze svýho, my vám na to sereme.“
Tohle už není žádná politika, to je normální, sprostá šikana na zakázku. Zatímco celá slavná Evropská unie jde ekonomicky do kopru, eurokomisaři mají čas řešit, jestli náhodou nějaká dotace na českej chleba nebo řepku nepomohla Babišovi k lepší náladě. Takže co teď? Naše úřady by měly mít pořádný koule, ukázat Bruselu jeden velkej vztyčenej prostředníček a poslat ty prachy Agrofertu rovnou z našeho rozpočtu. Protože než sypat miliardy na ty unijní píčoviny, multikulturní projekty a cyklostezky, ze kterých mají užitek leda tak cykloteroristi, to ty prachy radši vrazíme do pořádnýho českýho holdingu, kterej aspoň produkuje něco, co se dá sežrat!


(29 votes, average: 4,76 out of 5)
Za sra ná Evropská unie, rozhodují tam nikým nevolení šašci, jako ten Hugo Somrák…..
Škoda jen, že strekó Babišó je obyčejný zbabělý človíček a je jen ohebný tvárný slovenský šašek. To není Jánošík!
Kdyby byl ve skutečnosti tak zbabělý a tvárný,proč by tedy ti prašivci,domácí či z dovozu vynakládali naše i své nemalé prostředky k jeho likividaci.?
Jánošík byl lapka,co si mohl dovolit bohatým brát a chudým rozdávat.
Andy je kšeftař toužící vydělávat a rozhojňpvat své, pomocí politiky.Není sám.
A prostředky k poliitice a obchodu jsou daleko zákeřnější a podlejší nástroj hrozby nežli byla valaška od hornerj panié a kouzelný opasek
Kdepak pane kolego, je to hajzlík a pěkně podrazácký, skoro kvalit podrazáka Fialy.
Tím ovšem mizí v podstatě jediný benefit spojený s naším členstvím. Takže czexit je opět reálnější.
Kdy byla ČR plnohodnotným členem,ch RU monarchie,Společenství národů RVHP ,VS,
EU aNATA,?
Zásluhou vybraného ,často dokonce i vyvoleného kádru ve své naprosté většině vlastizrádných
a bezpáteřních servilních Jidášů v rouchu vladařů a věrozvěstů,kteří velmoc Evropy středověku za bezcenných třicet stříbrných změnili a měnív její odpadkový koš a plivátko té nejodpuděvější chátry světa,
Ta bruselská žumpa a její českomoraská odnož,
drze se prezentující se jako opozice současné vlády jsou jen jejich přímým pokračovatelem.
a děkujeme našim skvělým udavačům pirátům
Když zásluhou svoji neschopnosti líného příživníka nedokážu nebo ani nechci rozdojit vlastní kozu.
.o to víc se musím progresívně snažit aby ta sousedovo co nejdříve,za krutých bolestím pošla
pokud ten text není parodie idiota na imbecila, tak je to skvělá zpráva, bravo a jen tak dál !
A nyní prosím ještě jednou a čeky
Díky
to se lidi můžou rozčilovat jak chtějí, neměli tam lézt…70% blbců hlasovalo pro
Andrej dá dětem francouzský jména, koupí si tam zámeček, leze jim do zadku popředu pozadu a nechápe, že pořád bude i pro poslední pařížskou štětku jen ubožák podčlověk z bažin východu, nula, nula, nikdo, ubohý zbohatlíček, co se cpe mezi šlechtu která se ho štítí. A že je pro ně jen kmán, co má vydělávat jim, a ne sobě.
děje se mnohé do čeho nemáme šanci vidět, a tyhle hysterické texty pomatenců pouze signalizují paniku užitečných idiotů typu vydíratelných individuí na tzv. politických postech , ale lid je chce tak je má
„Co ta bruselská hovada vlastně vymyslela? Napařili nám totální finanční embargo. Ten dopis natvrdo říká, že od prosince 2025 nesmí z Česka do unijní kasy odejít ani jedna faktura, kde by bylo byť jen razítko od Agrofertu.“
Nám? Jste tedy evidentně zaměstnanec Anofertu, což hodně vysvětluje.
S tím neproplacením je to trochu jinak. EU píše, že dokud se vše nevysvětlí, tak nehodlá platit. Za prvý se Babiš zbavil jenom Agrofertu, SynBiol a Hartenberg Holding si nechal. A ten Agrofert převedl na RSVP Trust, o kterým nikdo nic neví. Nikdo neví, jestli ve stanovách fondu není napsáno, že jakmile Bureš v politice skončí, tak přejde zpátky na něj.
A že tě nezajímají ukradené miliardové částky z bitcoinů prokreténe z ODS a spol.? Na Babiše séru, ale kreténi ze spolu gangu se zajímají jen o pár šekelů, ale miliardy v kauze bitcoiny jim nevadí. Vy šmejdi pokrytecští.
Jo a co Žid Bakala, ten ukradl pro Rothschildy v kauze OKD ostrava 114 miliard korun. A nic, policie a orga6ny činné v trestním řízení drží hubu a krok. Zkurvený český stát!
A vy zase bijete černochy!
Chápu, podkreténe z TOP09, že tedy proti mým argumentům nemáte žádné námitky, jen se pokoušíte předhodit něco, co s Burešem absolutně nesouvisí.
Demente u ODS…
Typická reakce debila.
Za skokana roku snad lze považovat někoho kdo má něčeho více. Třeba VÍCEpremiéra Karla Havlíčka, který má o jeden den delší červen, protože by se měla vyhodnotit činnost ministrů současní vlády k 31. červnu.
I toť, Kelišová, nevíte kterej to ten Havlíček je?
Jó, to bude , Škopková, asi jeden zěch chytrejch.
A jestli, Škopková, když už o chytrejch, by to nešlo i do partičky bohatejch. O tom by ta vaše Blažena mohla něco vědít.
Eště že jsme Kelišová tady v Hošticích, kde na nás nihdo nemá.
Petr Zdeněk:
Zastydl vám mozek, nebo naschvál provokuje že ?
Je to boj EU proti svobodné politice v ČR. Proto Agrofert a ne zlodějiny z předchozí vlády.
Tak trochu mne překvapuje, že znáte slovo mozek, protože jste ho evidentně nepoužil/la. Jak souvisí boj EU proti svobodné politice s Agrofertem? EU prostě odmítá dávat svoje peníze Agrofertu, protože jim Andrej nevysvětlil, jak funguje ten fond, kam ho „dočasně“ převedl. NIkdo neví, jestli fond někdy nepřejde zpět na Babiše. Na bitcoinovou aféru EU svoje peníze neposílá, tak je, což je fakt podezřelé, neodmítla proplácet. Ještě nějaké spiknutí?
Jojo, dělaj z Andreje mučedníka, aby se tu držela velká skupina jeho nekritických podporovatelů. On přitom skáče přesně tak, jak pískají – jen k tomu má opačná slova tady doma. Je trochu jak ten Posselt, kterej doma taky mluví úplně jinak než v ČR.