19.3.2023
Kategorie: Ze světa

Donald Trump oznámil, že bude zatčen v úterý, vyzývá k protestům

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Donald Trump v sobotu brzy ráno (odpoledne našeho času)  zveřejnil na Truth Social, že bude zatčen v úterý. Trump vyzval k protestům.

Četné úniky informací uvádějí, že Trump bude příští týden v New Yorku obviněn v případu Stormy Daniels, kde byl obviněn z toho, že zaplatil Danielsové jako součást důvěrného vyrovnání před volbami v roce 2016, aby si koupil její mlčení kvůli jejímu nepodloženému obvinění z aféry.

Ve svém novém videu o ukrajinské politice Trump také tvrdě kritizuje politický establishment své země, který podle něj vede na Ukrajině zástupnou válku a nemá zájem vyjednávat o míru.

„Globalisté chtějí promrhat americkou sílu, krev a bohatství tím, že budou pronásledovat monstra a další fantazijní nepřátele na druhé straně světa – zatímco nás udržují v odvádění pozornosti od chaosu, který vytvářejí doma. Tyto síly způsobují Americe větší škody, než si Rusko a Čína kdy dokázaly představit.“

Trump tvrdí, že existuje bezprostřední riziko nové světové války s politikou současné vlády. Domnívá se také, že je proto zapotřebí nového vedení, které je připraveno usilovat o mír a chce se vyhnout další eskalaci. Podle exprezidenta se americké úřady budou muset změnit, aby se zbavily Deep state a vytvořily novou politickou linii, kde je Amerika na prvním místě.

Po dnešním oznámení, že se chystají ho v úterý zatknout, prohlásil:

„Americký sen je mrtev! Radikálně levicoví anarchisté ukradli naše volby a s nimi i srdce naší země. Američtí vlastenci jsou zatýkáni a drženi v zajetí jako zvířata, zatímco zločincům a levicovým hrdlořezům je dovoleno potulovat se po ulicích, zabíjet a pálit bez odplaty. Miliony proudí přes naše otevřené hranice, mnoho z nich z věznic a psychiatrických ústavů. Kriminalita a inflace ničí samotný způsob života……“

Trump, který má 24hodinovou ochranu americké tajné služby, v současné době žije ve svém klubu Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě, který zřídka opouští.

Podle floridského práva je guvernér státu zodpovědný za to, aby osoba ve státě byla zatčena a předána do jiného státu, pokud je tato osoba obviněna z trestného činu.

Floridské zákony však také dávají guvernérovi pravomoc požádat o další vyšetřování před vydáním obžalovaného, pokud se tento obžalovaný odmítne podrobit vydání.

Televize Fox News v pátek informovala, že probíhají jednání o Trumpově zatčení, zda mu nasadit pouta a odebrat mu otisky prstů.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)