14.9.2023
Kategorie: Společnost

Do aktivních záloh by mohli vstoupit i Slováci nebo lidé nad 60 let, řekla Černochová

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Inu uchazečů je málo, válka klepe na dveře, na důchody stejně nebudou peníze, tak huš kuš s vámi na frontu. Jako limitní hranici by měla paní Černochová klidně i 65 let, páč prej jsou na tom ti důchodci líp, než leckteří mladí hošani. Což je teda samo o sobě smutný, nicméně bych v tomto asi dala paní ministryni za pravdu. Ono když si z nich cíleně pěstujete fluidní bezpohlavní sněhový vločky s gelíčkovejma nehtíčkama a rtěnčičkou, těžko z nich uděláte přes noc válečníky ochotně se vrhajíc v boj.

To sice budou řvát, že budoucnost je jejich, důchodcům by nejraději sebrali volební právo a sami ho měli ideálně od školky, ale reálně pro tuto zemi zamakat by byl asi oříšek. Natož zemřít, když teda mají celý život před sebou, že. A na frontě není lattéčko, Mekáč a maminka co pere, a vůbec je to tam strašně nepohodlný. Takže se do těch jejich aktivních záloh nikdo moc nehrne, nepomáhají promofotky záložních vůdců a vůdkyň, s odřenýma ušima jsme na 50% požadovaného.

S dobrovolným předurčením je to ještě horší, v srpnu to bylo celých 30 kusů ochotných se nechat případně poslat na smrt. Čekám, kdy po Slovácích začneme o živou sílu žebrat i mezi ostatními zatím stále menšinami zde se ubytovávajícími. Abychom se ale potom nedivili. Ono totiž to, že člověk bojuje vždycky primárně za svou zemi, svou rodinu a svůj národ má své historické, po generace upevňované kořeny. A je většinou jedno, ve které jiné zemi se zrovna fyzicky nachází.

To, že si aktuálně zblbnutý progresivní Evropan myslí něco jiného, je jeho naivita, a zkrátka brát si do své země, natož do své armády kulturně nekompatibilní jedince je pitomost, na kterou by mohl taky dost fest dojet. No a to, že to tu mají zachraňovat důchodci, které drbe tenhle šílenej systém kde se dá, to už snad ani nechci komentovat vůbec.

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
157 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)