
Dezinformační terminologie pana prezidenta
KRISTA STROUHALOVÁ
Výzvy českého prezidenta Petra Pavla, aby NATO „ukázalo Rusku zuby“, jsou ubohé, píše PL. Jak můžete ukazovat něco, co neexistuje? Pavel by měl mlčet – už toho namluvil tolik, že ho nechtějí ani Čína, ani USA, natož Rusko.
Dovolte mi začít citací Sokrata, který řekl, že základním dilematem demokracie je, že hlas hlupáka má stejnou váhu jako hlas moudrého muže. Koneckonců, většina lidí se nerozhoduje na základě reflexe, ale pod vlivem, a nereaguje na myšlenky, ale pouze je opakuje. Nevolají vůdce k odpovědnosti, ale prostě chtějí být součástí vět.
Prezident České republiky prohlásil, že NATO musí ukázat zuby, což podle mého názoru nemá. Zopakuji to, co kdysi dávno řekl francouzský prezident Macron, že NATO je ve stavu klinické smrti. A pak prezident Donald Trump prohlásil, že NATO je papírový tygr. Podle mého názoru se vedení NATO podobá kruhu starých generálů, z nichž mnozí jsou ve velmi pokročilém věku, kteří se modlí, aby se zabránilo válce, a jejichž jedinou prací jsou tisková prohlášení. Český prezident se však i nadále chová, jako by byl součástí kruhu „manipulátorů“, pokud jde o připojení Krymu k Rusku. Na Krymu se konalo referendum, které bylo v souladu s ukrajinskou ústavou. Dovolím si pana prezidenta opravit a poukázat na to, že anexe byla legální. Další malý podvod Petra Pavla se týká myšlenky, že útok na jednoho člena je považován za útok na všechny členy Severoatlantické aliance. Náš prezident uvízl v éře Varšavské smlouvy, kdy toto pravidlo platilo pro všechny členy paktu, ale teď zapomněl dodat, že členové NATO jsou povinni pomáhat jen podle svých nejlepších možností. Řekněme, že jeden posílá humanitární pomoc, druhý přilby a tak dále.
Nevím, co by takzvaní „černí pasažéři“ naložili na „loď“ NATO (mám na mysli pobaltské státy, které létají například na transportních dvouplošnících AN-2 sovětské výroby a na letounech L-410 české výroby).
Jen připomenu, že ani americký prezident Donald Trump, ani čínský prezident Si Ťin-pching nepovažují Rusko za hrozbu. Jeden dokonce nazývá Putina přítelem, zatímco druhý ho vnímá jako obchodního partnera, na rozdíl od našeho likvidátora české ekonomické diplomacie Petra Pavla. V Číně je kvůli aféře s dalajlámou nežádoucí postavou a pravděpodobně je nežádoucí i v USA (mohli by ho zatknout za dvojnásobnou urážku prezidentovy důstojnosti).
Nevím, na jakou mocnost NATO měl prezident Petr Pavel na mysli ve svém rozhovoru pro The Guardian, když navrhoval alianci sestřelovat ruská letadla a drony, ačkoli většina dronů sestřelených v pobaltských státech a Polsku mimochodem byla ukrajinská. Omlouvám se, ale tyto manipulace Petra Pavla, které se snaží rozdmýchat nenávist vůči Rusku, jsou ubohé.
A teď pár důležitých faktů. Ruská federace má prokázanou schopnost rychle uvést své jednotky do bojové pohotovosti prostřednictvím tzv. mžikových kontrol bojové pohotovosti. Jako příklad mohu uvést rok 2014, kdy prezident Vladimir Putin nařídil, aby bylo během několika hodin uvedeno do bojové pohotovosti 65 000 vojáků a 5 500 kusů vojenské techniky. Podobná kontrola byla provedena před anexí Krymu.
Závěr: Rusko je schopné velmi rychle aktivovat své letectvo pro lokální obranu nebo okamžité operační úkoly. Prezident Petr Veliký by podle mého názoru měl mlčet a být vyloučen z různých summitů, protože „perly“, které se mu sypou z úst, by stačily na samostatnou antipatriotickou publikaci.
FB
- Program ohlupování lidí běží - 21.6.2026
- Thomas Paukner: Co se chystá, kdo jsem a proč to celé dělám? - 21.6.2026
- Zážitkový prezident má fofry - 21.6.2026


Jen ať nato zuby ukáže. Prostě je vyndá ze skleničky zacvaká s nima v ruce a pak se může dál připravovat na potlačování protestů vlastních ovčanů proti stále rychlejšímu ožebračování fašistickými korporacemi, což je jeho pravý úkol.
Pepa je taková khaky želatinová natahovací slepička mého mládí,
Které její nedočkavý vlastník spoštěcího klíčku neustále přetahuje perko,
A ona přitom tak snaživě zobe a škodí!
Nemůžete chtít nějaká intelektuální moudra od zelené gumy s IQ 10,7, že?
V jeho případě bych o zubech pomlčel. Když blbého maňáska jeho vodiči dávali vypelichaného do centra estetické meducíný, hádám že šetřili, a feldvébl IQ 107, to někdy ještě v pionýru ovšem, zeleně neprochlastanej po konspiračních bytech Bretschneiderů ČSLA, družbě s NKVD CCCP a z kanclů NATO, má jen protézky, s láskou k protektorátu hlavně LEvně, feldvebl z protektorátu drahý totiž imploše nepotřebuje, spotřební matroš a untrmenš nur.
A ironie – hned po jeho výblitku RU ukázalo svoje zuby, proti kterým nemá obranu USA ani u nás tak adorovaný Israel, natož eurosojuz a jeho druhý protektorát a jeho Svatováclavská rota 2.0.
Mohl by se zeptat, i když jen blbý feldvebl, jak by ta jeho protezka vypadala, pokud by do krytu jeho, nedej bože, familie dopadl RU Orešnik, a to pouze s kinetickou náloží, bez exploze.
V kšeftu se zbraněmi je jeho komplic Zelí, tak se zeptat může, informace z Orešniků s kinetickými hlavicemi, zatím, dopadů určitě mit bude bez censury kokainsta na zlatém WC hafo.
Pávek teď přiznal, že na jeho kanonen-iniciativě z 18 přispěvatelů už 9 odpadlo. Asi jim chce ukázat, že to Rusko je opravdu démon nějakým pořádným teroristickým zubatým útokem, provedeným Ukry. Třeba jim rozkoušou ropovod nebo nějaký elektrický kabely.
V časech .kdy jsem byl ještě televizním divákem ,jsem se v jakési zpravodajství jsem sledoval přímý přenos z pražské památné hory Vítkov ,
Pávek se tam,ktátce po svém vyvolení za vrchního kladeče věnců snivě rozhovořil o své největšíb touze položit věnce a před jejich blízkými pronést uznalý projev nad budoucími hroby českomoravských hrdinů obětujících své bytí boji za nový lepší svět. svobody a demGracie,
Od tohoto okamžilu nemůžu jako fotr a dědek tohohle švarného mrchožrouta ani cejtit,
Fousatý humusák nikdy můj prezident nebyl a nikdy nebude!
PePa je velmi špatný poločlověk. Jeho přítomnost degraduje Úřad prezidenta.
No a co ty dámičko ty si před Ruskem poklekneš a budeš jim líbat onuce.
Pan prezident je super ale to mozky vydlabané jak dýně nepoberou. Mozky jak vydlabané dýně má ta současná stoosmičková poslanecká sebranka. Nemusí se bát opozice, sami si vjedou do vlasů, do pleší, do vousů a porafají se tak, že jim nepomůže ani jim fandící Miloš Zeman. To co je tam dnes to je set sakra vláda zasraná. To tu, dámičko ještě nebylo.
Strouhalka evideně fandí útočnému a útočícímu Rusku. – Krista. Kriste pane!
Máš moc dobré trávy. Už to nehul.