26.2.2016
Kategorie: Společnost

Chlop s koženu bundu prošel. Vše je křišťalově čiste, točil to Putin

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 26|02|2016

Vždyť to bylo jasne od sameho počatku. Lidi, myslete! Čemu by chrabry policajt robil take medyjalni představeni? Komu by to prospělo? Tuž enem štvave propagandě.

Putinovi pacholci to všecko narafičili a Putin sam si to fčil pušťa furt dokola, nemože se nabažit ruskych matrjošek ve vykladnich skřiňach pražskych šopu, přikusuje k temu kysele ogurky, zasypava kavijarem, zaleva vodku a společně s Asadem se bohatyrsky směju jak cyp.

[ad#clanek-respo]

Byl to totiž pravě Putin, keremu se nehodilo, aby se v evropskych televizach mluvilo o desetitisicovych mirumilovnych demonstracich proti zkaze Evropy, a proto tajak kdysik zorganyzoval Zifčaka, tak aji fčil zorganyzoval hrstku štvavych Slavistu, keři zrobili štyrminutovy humbuk. Ale hrdinny muž v kožene bundě, kereho nikdo neznal, pak znal, kery nikdy nerobil u policajtu, ale jak už to bylo jasne aji malemu děckovi, tak přiznal, že od mala si přal byt policajtem a fčil je u kriminalistu, tak tento hrdinny kapitan Klos prohlednul lečku zleho Rusa, vlastnim tělem se vrhnul do jamy lvove a otcovskym proslovem přinutil rusku bojuvku ke zbabělemu ustupu. Tuž enem se podivejte, jak ho všeci posluchaju a jak su vyhukani, když jim řika, že už jim nikdy nekupi permice na Slaviu.

494436_article_photo_TJGepbI0_900x

Ta řeč těla je jasna. Vypada to, jak kdyby podřizeni posluchali šefa, jak kdyby čekali na rady režižera, ale nebylo to tak. To prostě sluničkař v palestynskem šatku si zrobil taky respekt, že po jeho slovach zbaběla skupinka Slavistu vyčkala na přichod kamer, odhodili rohožku, ohebnu tyčku, špulku od izolepy, jednu žulovu kostku (keru jiny chrobry policista zachytil a zneškodnil) a zbaběle zdrhli na metro.

Po cestě se sundali ty masky z pyska, čimž se demaskovali, jini hrdinni policisti sedici u kamer s gzychtovym softwerem jich 19 okamžitě identyfikovali a připad by mohl byt u konca.

Ale představte si to. Zrovna měli policajti tolik roboty, bo bylo třa davat botičky a psat lidem vyrozuměni o tym, že jejich připady se odkladaju a pachatel nebyl zjištěny, že ani za tři tydně ještě nebyl čas ty ruske Slavisty vyslechnut a obvinit, zkasirovat, bo mět masky přes pysk se u nas nesmi a hazat žulove kocky na policajty se tež nema.

A tak misto teho, aby ještě ten den ty teroristy zatkli, tak Putin rozhodnul, že to ještě neni ono. A tak uplně jini slavistyčti synci v uplně jinych maskach napadli jakesik nelegalně legalni centrum, kaj se schazali hodni a mirumilovni vitači mloku, kerym za par dnu konči najemni smluva, roztřiskali jim vyklady, vypalili ve vnitřku všecko molotovem, termitem a agentem orinč z kereho se později vyklubala vitmanska pyrotechnyka z tržnice Sapa. V tu dobu už ale byly všecky zpravodajstvi plne zprav o nasilnych demonstracich na Hradčanskem naměsti, za kere je zodpovědny Zeman. Zase to temu Putinovi vyšlo.

A jak na potvoru navečer už nefungovaly ty kamery ani ten gzychtovy softwer, bo zrovna v tu dobu majkrosoft robil automatycky apdejt systemu, a tak k žadne identyfikaci žhařu nedošlo a už nikdy nedojde, bo ukoluv je moc, sudruzi, botiček a radarovych aut malo a chybi nam přislušnici. 

A tak sem rad, že česke medyja su objektyvni, o všem nezavisle informuju a su na naši straně. Nejsem rad, že se u nas nezatyka za napadeni demonstrantu, ale sem rad, že se zatim nezatyka za dětsku čepičku s bravkem. Škoda, že se o tym nedozvite.  Jak řikal stary Štefan, cenzura je rodna segra každe dyktatury.

K videu z medyjalniho představeni z Thunovky, kdy hrdinny kriminalista silu slova zastavil hordu nabuchanych fašistu, se nema cenu vracat, všeci vime, že to je hrdina a všeci se divime, že ještě neni na čelnych strankach všech multykulturnich novin. Možete si přečitat komentař děvuchy, kera byla na mistě, ale to je enem jeji subjektyvni nazor. 

[ad#clanek-respo]

A ja si zas myslim že když Minster vnitřku řekne, že to nahrane nebylo, tak to prostě nahrane nebylo. Policajt by už z princypu nerobil nic, co je protipravni.

Tuž nic kluci, nezavisle vyšetřovani skončilo, minyster aji premier přežili, zly Putin byl odhaleny a buducnost je nadmiru vytečna. Tak pojďme, ideme trenovat, bo šef řikal, že to ještě mělo jakesik muchy….

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, DAMU

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...