14.3.2023
Kategorie: Společnost

Česko je moc teplé!

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Za 30 let jsem zvyklá na výroky hodné blbů. Tohle je ovšem výrok rovnající se nevědomosti Kateřiny co je to biomasa. Co jinak říct na pitomá slova ministra Hladíka, že ČR se otepluje 2x rychleji než zbytek světa. Jsem Moravanda, ale co Morava vypustí do Prahy, tak to je naprosto šílené. Bývalý prezident Zeman dobře věděl o inteligenci tohoto pána a proto ho odmítl jmenovat do úřadu ministra. Udělala bych totéž.

Tak jsem hledala kde se dalo a, světe zboř se, nic jsem pro jeho tvrzení neobjevila. Zbývá jen pokusit se vysvětlit, co by tuhle podivnůstku mohla způsobit.

  • jíme větší blafy a tak víc prdíme
  • krávy žerou hnusnou trávu a prdí o stošest
  • máme na sobě tři svetry a potíme se jako ty prdící krávy
  • pořádáme pochody pro homosexuály a ty nás oteplí na roky dopředu
  • vlastně u nás se potí a prdí všechno nějak víc
  • zvířata ty mrchy nosí kožichy a a domácí mazlíčci je mají také

Jak z toho tedy ven. Budeme papat jak zápaďáci a přestaneme prdět. Oblékat se budeme normálně, protože topení nás nebude ruinovat. Krávou přestaneme cpát nechutnou potravu a když to nepomůže tak to pozabíjíme? Proč ne. Nemusíme mít hovězí, ani mléko a mléčné výrobky. Ty jsou a hlavně budou brzy jen pro vyvolené. Takže žádné pastviny a těm nenažraným poradím do každého domu krávu a nemyslím tím prosím Pekarovou, ale opravdovou krávu která je na rozdíl od ní užitečná. Zvířata svlékneme z kůže a domácím ratlíkům sebereme svetry. Nejtěžší to bude s naší 4% menšinou která se rozrostla na zatím neurčená procenta a dalšími 69 pohlavími které odmítají udělat cokoliv aby Oteplování skončilo a ČR bylo sesazeno z prvního místa až dolů.

No a když přijde na věc, můžeme všichni vymřít po meči a po přeslici a tahle oteplená krajina bude osídlena někým normálním kdo si nenechá srát na hlavu od politických nomenklatur které se rychle radikalizují a o demokracii nemají ani páru. Bují zde právo silnějšího a je toho hojně využíváno vládnoucí tlupou. Jen se divím, že tolik miliónů je s tím spokojeno a čekají jak hlupáci pod katovým špalkem. Doufám, že s nimi zatřáslo aspoň policejní zvůle na Václaváku.

K tomu se pojí vyjádření ministra Rakušana o naší morální bídě, když chceme aby se napřed myslelo na český lid, aby všude visela česká vlajka. Další potrefená je Němcová která bije na poplach a odsuzuje jakousi naši nenávist k Ukrajincům. Zase se ta baba plete. Mě jsou ukradení, ale jedno je fakt. Mají mazat domů, nežít na naši útraty a vyřídit si to doma. Udělali si tady žvanírnu jak je zle, ale ani jeden boje schopný muž se nehodlá vrátit. Jak si mám vážit takových mužů to opravdu nevím.

Kdysi jsme si zpívali písničku Běž domů Ivane, čeká tě Nataša, tady tě holky nemilujou. Pamětníci vědí a platí to znovu. Běžte domů!

 

 

MILENA DOUŠKOVÁ

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (50 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)