24.1.2021
Kategorie: Politika

Biden, rasa, pohlaví a migrace …

Sdílejte článek:

COM/FB

Tak USA mají nového prezidenta. Po ospalém projevu, kdy všechnu svou energii věnoval tomu, aby správně přečetl, co pro něj napsali, se Biden odebral k hromadě executive orders (ty, co dříve Demokraté kritizovali) a zrušil Trumpova opatření (když Trump rušil opatření Obamy, čelil kvůli tomu řadě žalob). Pro občany USA tam jsou 3 hlavní linky – rasa, pohlaví a migrace. A bohužel to pro ně nevěstí nic dobrého.


1. Critical Race Theory se stává ústředním motivem nové administrativy. Tato ideologie vychází z předpokladu, že americká (a potažmo i západní) civilizace je vybudována na rasismu a všichni běloši se na tomto rasistickém systému vědomě nebo nevědomě podílejí a benefitují z něho (white privilige). Jelikož je samotná společnost vybudována na rasismu, žádná opatření to nedokáží napravit a je potřeba systém svrhnout a vybudovat nový (viz. BLM). Dokonce i snaha o nastolení rovnosti bez ohledu na rasu, původ nebo ekonomický status jsou ze strany CRT vnímány jako další snaha bělochů o klamání černochů za účelem udržení white privilege. Více o CRT např. zde

Trump CRT zakázal ve státní sféře a v organizacích přijímajících federální podporu (např. školy). Biden to zrušil, takže školy zase mohou volně vymývat mozek malým dětem a přesvědčovat je, že se mají stydět za to, že jsou běloši a černošským dětem budou zase tvrdit, že jsou od narození oběti a mají právo bělošským dětem všechno vzít.

2. Biden také nařídil, aby školy nebránily transgender jedincům ve sportech nastupovat proti dívkám. Takže talentovaná středoškolačka doufající ve sportovní stipendium se bude muset modlit, aby se méně talentovaný hoch nerozhodl, že je vlastně taky žena a to stipendium by se mo hodilo. A pak se s holkama bude samozřejmě sprchovat a sdílet šatny.

Biden jmenoval i transgender zástupkyni ministra zdravotnictví. Oficiálně se mluví o tom, jak bude bojovat proti Covidu, ale sama prohlásila, že bude bojovat za to, aby “nenávistné” misgendering bylo považováno za duševní poruchu. AP mezitím článek samozřejmě stáhlo.

3. Biden představil U.S. Citizenship Act, kde se věnuje migrantům a jejich rodinám a jak zajistí, aby ilegální migranti nebyli diskriminování, snadno získávali povolení a pracovali. Současně také zahrnul ilegální migranty do census a zvýšil se tak počet míst v Kongresu pro státy, které jich mají nejvíc (např. Kalifornie) a jsou shodou okolností baštami Demokratů. Bašty Republikánů mají většinou smůlu.

Díky Demokratům je americká ekonomika v troskách a Američané nemohli skoro celý rok pořádně pracovat. A když by se to mělo začít zlepšovat, přijdou do USA karavany ilegálních migratnů a vezmou chudým Američanům práci. Korporace to samozřejmě vítají, protože budou moci zaměstnat levnější migranty místo drahých Američanů.

  • FB
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...