25.4.2023
Kategorie: Ze světa

A kdy už umře ten Putin …?

Sdílejte článek:

Tak mě napadlo podívat se do „vekých“ oficiálních 100% nedezinformačních médií, kdy umře ten Putin. Jak známo, tato média jsou neziskovkami prověřená, mají spolehlivé informační zdroje třeba na ministerstvu vnitra a jedou podle „lines to take“ od týmu KRIT, takže musejí mít pravdu. Nebo ne? Tak mrknem.

V roce 2014 měl Putin rakovinu slinivky, případně rakovinu míchy, a zbývaly mu tři roky života.

2020. Putin, který měl být už tři roky mrtvý, má Parkinsona a rakovinu. Jeho dny jsou sečteny a v lednu 2021 se vzdá funkce.

Leden 2021. Nic.

Listopad 2021. Putin testoval nosní vakcínu. Uvádím jen tak na okraj, protože Putin a Rusko bývá našimi vykladateli pravdy spojován s odporem proti očkování, a v tomto článku přímo z nejcertifikovanějšího zdroje Seznam Zprávy je uvedeno, co všechno do sebe nechal skřet napíchat, nebo to alespoň o něm tvrdí.

Březen 2022. V březnu nejen že za kamna vlezem, ale také pracujeme s těmi nejhodnotnějšími zpravodajskými zdroji. Bývalý důstojník vojenské rozvědky, který nyní pracuje v Pentagonu, prozradil, že analytici studovali Vladimira Putina a domnívají se, že je vážně nemocný. Tytéž vysoce hodnotné zdroje také odhalily, že „Putinova izolace v průběhu pandemie koronaviru ovlivnila jeho duševní stav a přinutila ho napadnout Ukrajinu“. Aha. Covid za to může. Nos roušku, posílíš mír.

Duben 2022 byl pro Putina špatným měsícem. Nejen Parkinson a rakovina tlustého střeva, ale ještě do toho rakovina štítné žlázy. Vojenský mastermind Šojgu mu údajně poradil jako terapii koupel z parohů. Pokud je Šojgu stejně dobrý léčitel jako velitel, byla Putinova smrt, pardon, speciální zdravotní operace, otázkou několika málo týdnů. Nicméně zase nic.

Květen 2022 byl měsícem, kdy bylo na rozvědčíka nutné vytáhnout ten největší kalibr. Novodobá baba Vanga a průkopnice politické telemedicíny Džamila Stehlíková diagnostikovala pro Primu CNN, že Putin je v agónii. Ta, jak se později ukázalo, se poněkud protáhla.

Červen 2022. Zoznam.sk píše a americké tajné služby tvrdí, že Putin má pořád ještě rakovinu. Parohová terapie ani Džamila Stehlíková asi nezabrala. Prý už všichni cítí, že se blíží konec.

V červenci 2022 připustil hlavní tiskový orgán našeho politbyra, Seznam Zprávy, že 100% zaručené ověřené informace o Putinově zdravotním stavu nemusejí být tak docela exaktní, a to proto, že ruská oficiální média nepíší o skutečném zdravotním stavu prezidenta pravdu. Hlavně že ta naše psala pravdu o dědkově zdravotním stavu, když mu lezli po zdech pavouci a žrali záclony. Po tomto zjištění se zaručené a věrohodné informace o Putinově zdravotním stavu na nějakou dobu přestaly objevovat.

Říjen 2022. Kágébák je na smrt nemocen. Furt nic. Začíná se to opakovat.

Leden 2023 a noviny s kouzelným názvem Ukrajinská pravda informují, že Putin není smrtelně nemocný. Nerozumím. Znamená to, že všechny ty rozvědky, informované zdroje a nezávislá média nepsala pravdu o skřetově zdravotním stavu? Nebo že Ukrajinská pravda píše nepravdu? Jsem zmatený.

Leden 2023: Změna. Odulý skřet se nedožije dalších narozenín. Bez dalšího komentáře. Když o tom tak přemýšlím, vlastně se to dá říct o každém z nás. Jednou prostě zemřeme a tím pádem se nedožijeme dalších narozenin. Možná že tam mělo být „příštích narozenin“?

Únor 2023: Opět rakovina štítné žlázy, nevypadá to s ním dobře. Prý „nechal utajit“ své „lékařské spisy“. Já tedy myslel, že veškeré lékařské záznamy jsou neveřejné, ale kdo ví.

Duben 2023. Putin radikálně hubne a bere tvrdý drogy. Nedostatek objemu maskuje vycpávkami, podobně jako to dělají některé dámy. Dvojníky se nepodařilo donutit zhubnout, protože brutálně lejou. Je to čím dál větší bizár. Asi z toho nebude nic.

Teď máme už skoro květen a pořád je tady. Už osm let měl prdět do hlíny u Kremelské zdi. Někde se stalo něco špatně. Podlehl jsem dezinformacím.

Nabízím několik bodů k zamyšlení.

Jaký je asi smysl těchto zpráv? Myslím, že nemají žádný smysl. Je to takový ten gossip, lehčí žánr stupidní válečné propagandy, kterou oficiální média produkují. Většina lidi tomu beztak nevěří. Cenu má, když ho uvedeme do časové souvislosti, jako jsem to udělal výše, protože je z toho vidět, jakýma kravinama nás krmí „velká média“ a jak málo pravdivé jsou.

Nejsou to náhodou taky dezinformace? Jak z uvedeného plyne, podle zaručených a v oficiálních médiích publikovaných informací měl být Putin dávno mrtvý, dokonce několikrát. A on je tady pořád a je více zdravý, než by bylo třeba.

Kdo si myslí, že smrtí Putina všechno skončí, ten je mimořádně naivní. Jedna věc je Putin a druhá putinismus v Rusku. Putin se za ta léta zažral lidem do hlav, dokonce i těm úplně obyčejným. Sám jsem byl konsternovaný, když jsem viděl Rusy, celkem obyčejné lidi čítající se dejme tomu ke střední třídě, jak pijí panáky „na Vladimira Vladimiroviče“. Nějakou dobu jsem přemýšlel, kdo je ten Vladimirovič, a když mi to došlo, tak mi z toho nebylo dobře. Představte si, že byste si třeba dali panáka „na Petra Fialu“.

Kdo si myslí, že válku vede Putin a ostatní vykonávají jeho rozkazy, protože musí nebo by jim hrozil pád z balkonu nebo něco podobného, tak se mýlí. Válku vede ruský establishment a ruská infrastruktura s podporou velké části veřejnosti. Ze stejného důvodu, jako u nás velká část veřejnosti chce za každou cenu vést válku s Ruskem.

Co se asi stane, až Putin natáhne brka? Inspiraci můžeme hledat v minulosti. Žádný z ruských vůdců nebyl natolik prozíravý, aby nachystal nějakou alternativní mocenskou strukturu pro případ své smrti, protože jim to jejich devótní okolí nedovolilo. Období po smrti centrálního papaláše bylo vždy poznamenáno chaosem a bojem o moc. Ten jen málokdy vedl bezprostředně k něčemu pozitivnímu, protože za podmínek ruské mocenské struktury ho spolehlivě vyhraje ještě větší ksindl než byl ten minulý. Pak následoval několikaletý pád na sociální nebo ekonomické dno, ze kterého pak vzešla nějaká nová kvalita. Je tedy někomu libo za kormidlem tovaryšč Medvěděv nebo tovaryšč Prigožin? Mají ti v sobě dost pravdy a lásky? Zejména druhý je podle mého názoru potenciální vítěz klání, protože má svoji armádu a to je eso v rukávu. Být tedy na místě našich putinobijců, doufal bych, že skřet ještě nějakou dobu vydrží v co nejvíce provozuschopném stavu.

Ale hlavně, hlavu vzhůru! Náš rozvědčík je zdravější než jejich rozvědčík a vítězství je naše. Sláma u kravína!

 

D-FENS

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)