
A jedeme dál a jedeme z kopce …
JANA MARKOVÁ
Je to vůbec poprvé, kdy policie pracuje s tím, že v bitcoinové kauze měla část kryptoměny za desítky milionů korun skončit u hlavních aktérů. Konečně i policie říká nahlas to, že když máte kolem sebe miliardy, které stačí zvednout, nejedno oko je ochotno se přihmouřit. Akorát možná někomu nedošlo, že tohle nebyly peníze odkloněné z eurofondů ani ze státního rozpočtu, že tyhle peníze dost pravděpodobně patřili třeba mafii, která nezapomíná. A bude je chtít zpátky.
Policisté obvinili Kárima Titze – advokáta odsouzeného zločince Tomáše Jiřikovského – z praní špinavých peněz. Obvinění se dosud tvářili, že Jiřikovský si uvědomil své prohřešky a poté, co mu soudy vrátily elektroniku, se rozhodl třicet procent bitcoinů věnovat státu. Podle policie to však měla být jen zástěrka, jak bitcoiny pocházející z nelegální činnosti naoko vyprat a vydávat za legální. Zároveň část z nich byla rovnou odkloněna na soukromé účty. Tak né asi.
V kauze jsou vedle Jiřikovkého, v minulosti odsouzeného a nyní znovu obviněného podnikatele, a Titze obviněni ještě exministr spravedlnosti Pavel Blažek z ODS a jeho bývalý náměstek Radomír Daňhel. Všichni kámoši jak hrom.
A znovu připomínám, že kromě obviněných Blažka a Daňhela neodevzdal po odchodu z funkce služební elektroniku ani bývalý ministr Stanjura. Asi náhoda. Ano ten, který o rizikovosti nic nevěděl, protože nečte poštu.
FB
- Opoziční nenávist. Sněmovnou se šíří nová schválnost - 3.6.2026
- Jak mi napsal stát - 3.6.2026
- Hysterický řev „expertů“ je logický. Jde jim o holé přežití - 3.6.2026


A myslí si snad někdo, že bude někdo obviněn, třeba i ti další nic nevědoucí, jako Fiala, Decroix a jiní vejlupci, vše se opět zamete a vyšumí, stejně jako Dozimetr, Kampelička a další, nežijeme v sosialismu ale v západní demokracii zcela jiných hodnot, Evropských hodnot, čím větší čuně, tím více pomejí požere.
„Stanjura. Ano ten, který o rizikovosti nic nevěděl, protože nečte poštu.“
– – –
Je to zastánce demokracie a svobody. Každý má právo se svobodně rozhodnout, co bude číst. Stejně je dnes v poště samá Ruská propaganda a slušní lidé ji nečtou. Navíc je to práce. A to je pod jeho úroveň. Uvědomte si, že prací se dnes slušný člověk neuživí.
proč všichni pisálkové zapomínají na justici ?
těch milionů mělo být minimálně 12 000 , takže pohádky o desítkách pro bratrstvo jsou d e b i l n í
a kde je těch 12 000 milionů dnes ?
Jsou u soukromého majitele, který je jistě efektivně využije, podpoří tím ekonomiku a zvýší zaměstnanost. Nezávistiví lidé by mu jistě poděkovali a on zůstává v anonymitě, protože chce své činy provádět nezištně. Ti nejlepší z nás to nedělají kvůli obdivu a vděčnosti ostatních. Musíme si ale přiznat, že některým závistivcům úspěšní lidé vadí. Ale s takovými si už dnešní systém umí poradit.
Uvědomme si, že nyní je u vesla garnitura, která je nám předkládána jako absolutně opačná. Že jde o „nesmiřitelnou opozici“ aktérů kauzy Bitcoin, kampeličky, dozimetru atd. Ti stále naplno zuřivě útočí na strany současné vládní koalice.
Verbálně spolu soupeří v každé TV relaci.
ANO+SPD+Motorky mají ideální příležitost dostat jejich protagonisty k soudům. Jsou schopni obsadit důležité posty svými lidmi, nebo aspoň oslabit sílu protivníků na odpor. A začít je skutečně stíhat.
UDĚLAJÍ TO?
SPUSTÍ SKUTEČNÉ STÍHÁNÍ?
Nebo už se naučili tomiovat? Tedy jen planě prskat, aby to na kameře vypadalo ostře. Hlasitě, ale zcela bez hmatatelného výsledku.
Lidi, začněte si všímat, co se to s vámi hraje za hru. Po ovoci poznáte je…
Tak, soudruzi, jak to teda je? Každá transakce s bitcoiny je zanamenána, tudíž jak mohou být zneužity aniž by se to dalo zpětně najít?
Někdo tady hóódně kecá. Buď ten údajný Japonec, nebo naši cajti.
Děkuji za dotaz. Nevím kolik je zde jiných soudruhů, takže se o nějaké vysvětlení pokusím já, i když nevím jak bude přesné. Každá transakce je zaznamenána, ví se kdy proběhla a že proběhla, jak byla velká, kolik počítačů ji zpracovávalo, jak dlouho jim to trvalo, kolik za to zpracování těžaři bitcoinů dostanou, jaké je číslo digitálních peněženek… Ale u těch transakcí není zapsáno jméno nebo jakákoliv identifikace toho kdo posílal ani kdo přijímal. Přijímalo a posílalo číslo peněženky a ne člověk. Občankou ani jakkoliv jinak se nikdo prokazovat nemusí. Číslo si může nechat přiřadit kdokoliv.Takže je zaznamenáno naprosto vše co není potřeba, a nikdo nikoho nemůže usvědčit. Zastánci bitcoinu mohou tvrdit že vše evidují a zároveň to, že je to anonymní a nikdo vás nemůže sledovat. Konečně to že lidé uniknou z dosahu státu bylo uváděno jako hlavní výhoda bitcoinů. Prakticky jsou ale bitcoiny jen pro zloděje a spekulanty. Je dobře že se ptáte soudruhů, protože právě my chceme mít nad měnou kontrolu a nechceme aby soukromé špatně ovladatelné měny umožňovaly úniky daní a podvody. Čest práci.
Pokud je zaznamenáno číslo peněženky, je transakce jmenovitě dohledatelná. Teď se nebavím o metodách hledání, ale je dohledatelná. Ostatně v našem případě už máme přímo konkrétní osoby.
Takže ukrotschechischen fízli a politici kryjí za úplatu zločince, nebo jsou v dogitálním světě absolutní trotlové.
btc nejsou anonymní, jak se snaží jistá vlivová agentura naprogramovat do makovic naivek, veškerý provoz na netu je kontrolován, evidován , zálohován a vyhodnocován, v případě btc zvlášť pečlivě , kromě toho lze triangulovat v čase a prostoru jakoukoli digitální výměnu dat a zaznamenat a přiřadit k osobě nebo kandidátovi , propojení všeho digitálního svinstva do sauronova oka spolu s AI identifikuje vše s velmi vysokou validitou , kromě toho že případné omyly jsou každému ignorantskému sobci u análu ,
celý internet a HW u IT je od počátku koncipován s tímto záměrem, tento monstrózní satanismus založený na imbecilitě poslužných digitálních drábů a idiocii mas má jediný účel = téměř úplnou „poklidnou“ depopulaci světa , ale vykládejte volovi o sobotě když jde v pátek na porážku
Depopulace je na místě, retardovaných dutohlavů, poskoků a maňásků je více než malé množství, pokud to bude rychlým resetem, tak v cajku :).