9.11.2023
Kategorie: Společnost

Scéna je připravena

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Bylo to jako lusknutí prstů. Ještě před měsícem Ukrajina slavně vítězila, Putin byl smrtelně nemocný, Rusko mezinárodně izolováno, z Afriky přicházeli samí inženýři a doktoři, evropské hodnoty byly pevné, grýndýl byl nezvratný a Petr Fiala byl velký státník, který bojuje za zájmy České republiky, zatímco Babiš bojuje s uzávěrem lahve coca-coly.

Vítek Rakušan bojoval s dezinformacemi, což bylo všechno, co se neshodovalo z výše uvedeným odstavcem, všechna mééédia chválila hodnotovou politiku naší vlády, plivala na Fica, Orbána i Moravieckého a libtardi nechápali, co se nám dezolátům nelíbí.

Jsme o pár týdnů dál a migrace je problém, který se musí řešit, najednou se v článcích může mluvit, že delikvent je muslim, noviny jsou plné článků o fiasku elektromobility, z nejlepšího světového státníka je debil a odkudsi se vyrojili „éxpérti,“ kteří míní, že vláda udělala celou řadu chyb. Hlavně v energetice a zahraniční politice… Někteří podřadnější politici ještě tento nový kurz nepochopili a dál bojují proti Číně i Rusku, protože jim neřekli, že Pojar už tam jedná, plazí se před politbyrem a sype si popel na hlavu.

Západní mééédia najedou opustila vítězný tón války na Ukrajině a ze silážní jámy vytáhla jiné vojenské odborníky než Visingra, kteří naprosto natvrdo píší, že Ukrajina nemůže vyhrát… Dokonce říkají, že nikdy nebyla ani na chvilku šance na výhru a všechno to byla jen propaganda. Další novináři popisují napětí mezi ukrajinským prezidentem a ukrajinskou armádou…

Premiérovi marketéři najednou vytáhnou ten majstrštyk s nutellou a je vlastně vymalováno. Politik se nesmí stát směšným, to je jeho smrt.

Na konci měsíce mají demonstrovat odboráři, kteří se prý už víceméně všichni dohodli. Chybí jen, aby Babiš s Okamurou vyvolali další hlasování o nedůvěře vládě. Tentokrát od pultíku nemusejí nic říkat. Stačí tam přinést nutellu a předčítat její složení. Případně mluvit o našem respektu v civilizovaném světě, díky kterému zacházejí s ředitelem zeměkoule jako s onucí.

Do toho se v Gaze válčí ostošest, na blízkém východě jsou nebývalé síly snad všech mocností a Čína zahajuje nové vojenské cvičení kolem Taiwanu…

Můj bývalý šéf, který nikdy nechápal, jak jsem se mohl přidat k dezolátům a měl rád Fialu, mi včera volal, že už ho rád nemá. Nechápal, proč si stěžuju na drahé energie, ale od včerejška mě už chápe.. Asi ho zarazilo, že Liberta odstavuje vysokou pec a těžký průmysl na našem území jaksi… končí. Z důvodu drahých energií, díky kterým se tady nevyplatí dělat vůbec nic.

A tak je nejvyšší čas vyhnat obětního kozla do pouště a dělat u toho humbuk, aby se nic jiného moc nezměnilo. Aby všude zůstali ti, kteří za dnešní průser mohou. Aby nebyli pohnáni k odpovědnosti spolu s profesorem Nutellou.

To teď podle mě uvidíme. Scéna je připravená. Velká média změnila rétoriku, premiér je za idiota i v liberálních plátcích, jen Šafrovi to zapomněli říct. Je to tak koordinované a všudypřítomné, jako by se už dohodlo, kteří modroptáci vládu tentokrát shodí.

Podívejte se na průzkumy volebních preferencí. Je nejvyšší čas se zbavit TOPáckých, STANařských a Lid(l)oveckých příživníků. ODS se to vlastně skoro nedotkne. Hned jak se zbaví Fialy, pravičáci chudí duchem je zase budou volit, protože „se už úplně očistili a jsou úplně jiná strana než před pár dny.“ Piráti zase posbírají všechnu vypatlanou mládež, za kterou všechno platí rodiče a budou na tom mnohem lépe než dneska.

Babiš bude také spokojený, dotáhl svojí stranu na vrcholné preference a Okamura vypadá také naprosto stabilizovaně.

Je nejvyšší čas to spustit, než příliš zesílí mimoparlamentní protestní strany. Oni v poslední době říkají hrozně radikální věci a společenská nálada začíná být zralá, aby jim to umožnila vyzkoušet. Do řádných voleb je daleko, oni by se do té doby mohli vytříbit, nabrat zkušenosti, posbírat ten milion propadlých hlasů a otřást zavedenými pořádky. Všechno už se proti nim vyzkoušelo, ale nic nepomohlo. Za každého odstřeleného jedince hned nastoupil nový, zpravidla schopnější (a radikálnější) než jeho předchůdce. Za každý rozbitý projekt hned nastoupil nějaký jiný, který si vzal z předchozího ponaučení. Dávná taktika, rozbít hnutí a lidi pak naštvaně zůstali doma, ta už nefunguje. Lidi jsou sice naštvaní, ale doma nezůstávají.

Odpadání od majnstrýmových médií pořád zrychluje. Zaregistroval jsem, že Tabery se stěhuje z luxusních prostor Karlíně kamsi do kanclu, kde to vypadá jako ve špeluňce a říkají tomu, že se Respekt osamostatnil. Na jejich společné fotce jen neviděl Ivanku Svobodovou… no, prý za mnou přijede příští víkend, tak se jí na to zeptám…. Je to smutné, ale Respekt už zřejmě nečte víc lidí než Vidlákovy kydy. A já nepotřebuju ani tu špeluňku, co v ní Tabery úřaduje.

Čestmír Strakatý zcela natvrdo říká, že nejlepší je dělat novinařinu „na vlastní ksicht…“ Nepotřebuje redakci, nepotřebuje korporaci, nepotřebuje šéfa. Aby tu za dva roky ještě vůbec nějaký Respekt či Reflex byl..

Sešup se už nezastaví, ale nové volby, které by byly co nejdřív, by ten volný pád zase na čtyři roky zabetonovaly. Lepší teď Babiše, než za dva roky Babiše s Rajchlem. Lepší teď Okamuru, než za dva roky dvojnásobně silnějšího Okamuru. Lepší se teď zbavit Fialy a zbavit se příživníků z malých stran, což znamená, že modroptáci sami bez Pekarové a Jurečky vlastně o nic nepřijdou. Udělat to teď, dokud má Česká televize ještě nějaký vliv. Média už se přidala, hledání nového předsedy ODS právě začalo…

Jo, Bílá hora…

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x